קטגוריה: כללי

הכל עניין של אווירה

יצירה של מקום עבודה שבו נעים לעבוד היא משימה שעל פניה נראית פשוטה, אבל אם נכנסים אל עובי הקורה מגלים עד כמה זה לא פשוט לקחת משטח שלם שבו עובדים מתנהלים להם במשך של יום שלם, ובו צריכים ליצוק תכנים שמאפשרים לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר.

זה מתחיל מהוספה של תמונות נעימות לעין ועציצים שמרגישים הרבה יותר קשורים אל העולם שבחוץ, ולא אל הקירות שנמצאים מסביב, ויחד עם כל אלה ליצור תאורה של אווירה נוחה לעבודה והצבה של אריחי שטיח שמסוגלים לחבר את כל אלה יחדיו לכדי תמונה שלמה שמקרינה הרבה מאוד ממה שלקוחות ועובדים צריכים כדי להרגיש הכי בנוח במקום הזה.

כך, עם עבודה פרטנית עבור כל החלל כולו, מהרצפה ועד לתקרה, כל מקום עבודה יכול להיות הכי מוצלח עבור כל אדם שפשוט נהנה לשהות במקום הזה עבור הצעה של עסקה משתלמת או כניסה אל עוד יום עבודה מלא באווירה שעושה את כל מה שמחבר בין האדם לבין החלל שבו הוא נמצא.

השקית הטובה ביותר תנצח

העסקים של היום זה לגמרי לא מה שהיה פעם. היום ילדה בת 15 יכולה להיות כזו אשר מחזיקה מפעל שלם שמייצר עבורה כסף ברמות מאוד גבוהות, והתודעה הזו של האפשרות לפרוץ ובגדול רק על ידי שימוש חכם במדיה היא לא כזו שפוסחת על פני כל יתר בני העשרה שמנסים בכל כוחם להצליח בענק כבר בגילאים צעירים שכאלה.

מה צריכים להבין מכל אלה? שהתחרות לעולם אינה נגמרת, וגם כאשר ענף מסוים נראה רווי לגמרי ותחת קריסה, יקום איזה אדם חכם אשר יצליח ליצור את כל הגלגל הזה מחדש ולמכור אותו בתור הדבר החדש הבא למרות שזהו תחום שכבר קיים מבחינה עסקית נצח נצחים.

רמה גבוהה של יצירתיות תקבע את ההצלחה, ולכן גם הדבר שנראה הכי פעוט כגון ייצור שקיות ניילון לעסק, הוא דבר שיכול להיות אמצעי חכם למיתוג נוסף שיבליט את העסק הזה על פני האחרים ויציע ללקוחות את האפשרות לקבל בדיוק מה שמגיע להם – הרבה הרבה יותר.

מתעסקים במה שחשוב לגוף באמת

ויטמינים הם דבר חשוב לבריאות האדם. מה פחות מסייע לשמירה על גוף בריא? אורח החיים המודרני, נעים ונוח ככל שזה יהיה הוא למעשה מספק שלל של מוצרים מעובדים לאנשים שנמצאים במדינות מפותחות והרבה מאוד אוכל שלא ממש מספק דבר מלבד קלוריות חסרות תוכן ממשי לבריאות.

כל המזון הזה גורם לצריכה שהיא לא רק מקמת מחלות אלא לא מסייעת לגוף לשמור על עצמו מפני מחלות גם כן והיחלשות המערכת החיסונית היא דבר שכמעט נעשה לדבר בלתי נמנע אחרי צריכה כה רבה ובלתי מבוקרת של מוצרים שאין בהם ויטמינים ויתר אבות המזון ההכרחיים לצריכה מבחינה יומיומית.

בימים שבהם ויטמין די הוא כבר אינו כזה אשר מופק בצורה טבעית בשל חוסר חשיפה לשמש, הצריכה של תוספי מזון נעשתה לדבר שבשגרה, ובין כל אלה זה חשוב לדעת לטפח מחדש באורח חיים בריא שבו כל קלוריה היא כזו שמבוססת על אבות מזון ולא הפחד לעלות במשקל שמגיע מכל התרבות הזו של התעסקות במראה חיצוני בעיקר במדיה…

מכירים את אבות המזון

אורח החיים של האדם המודרני לא ממש מקדם את השמירה על המצב הבריאותי בצורה תקינה. זה מתחיל מחוסר חשיפה אל האוויר הצח והשמש הבריאה בשל העובדה כי נמצאים מול המחשב יום שלם ולא ממש מתרועעים בסביבה החיצונית עם קשר ישיר אליה ואל האנשים שנמצאים בה , ומתקדם אל חוסרים רבים מבחינה תזונתית בשל העובדה כי את רוב המוצרים שאוכלים, רוכשים בחנות או במסעדה ולא ממש טורחים לאכול דברים שהם בריאים וללא עיבוד כל שהוא.

חוסרים שנותרים בדברים חיוניים לתפקוד כמו אבץ הופכים את הגוף להרבה יותר פגיע, ואם לא מתחילים להקפיד הקפדה יתרה על כל מה שנכנס אל הגוף, האותות של החוסר הזה מתחילים להגיע בצורה די ברורה בשלב מהיר או איטי תלוי במה שמנענו מן הגוף לקבל.

איך יכולים לאכול נכון? על ידי הכרות מחודשת עם אבות המזון, עם הנוכחות שלהם בכל פריט שמכניסים לפה ועם בררנות יותר גדולה לגבי מוצרים מעובדים שעל פניהם נעדיף כאלה שמגיעים טריים ככל האפשר, מידי יום ביומו.

ככה עושים עסקים בחו"ל

זה קצת אבסורד שקיימת לה מחלקת עסקים במטוסים שבהם אנשים שבאמת ממהרים לפגישת עסקים דחופה לא יכולים להרשות לעצמם להמתין ללוח הטיסות כפי שהוא מתנהל ללא כל קשר לצרכים של בעלי עסקים גדולים. זו גם הסיבה כי מנהלים של חברות גדולות לא ממש מחפשים אחר טיסות זמינות במחלקת עסקים מפנקת, אלא מעדיפים להשקיע את הכסף באיתור של חברות פרטיות אשר מאפשרות את הפעולה של השכרת מטוס פרטי עבור טיסת העסקים ללא כל דיחוי, כאשר יש את כל מה שצריכים לטיסה שקטה ומהירה, שלאחריה המטוס יכול להיות זמין גם בטיסה חזור אל הארץ.

ההבדל הוא משמעותי ביותר ומאפשר טווח של תנועה שהוא הרבה יותר גמיש אל הצרכים של העסק, ובמידה ואכן צצות להן פגישות עסקיות שמצריכות קשרים שמעבר לים, לא צריכים לעולם להתפשר על משהו שלא מגיע בשעה נקובה עם כל מה שמתווסף למטוס פרטי. האפשרות לנוח לקראת הפגישה העסקית ללא מפרע מצד נוסעים אחרים יחד עם האפשרות לעשות עוד כמה טלפונים ולשלוח עוד כמה מיילים בשיא הרוגע והשקט, זו הדרך הכי טובה לעשות עסקים בחו"ל.

אפשר לתקן מסך של מחשב

אין דבר יותר נהדר מהמחשב האישי. הוא מגיע בדיוק במידות שלהם זקוק כל אדם ומאפשר לגלוש אל עבר אתרים לשם ביצוע של רכישות אונליין, לבדוק מה קורה עם חברים טובים מכל העולם ברשתות החברתיות ואיתו ניתן לארגן בצורה יעילה את כל המסמכים החשובים מבלי לבזבז מקום עבור קלסרים עבי כרס.

מה כן יכול להיות פחות נהדר? כאשר מגלים כי המחשב הזה ניזוק וכעת צריכים לערוך תיקון מסך מחשב שעד אשר יסתיים נשארים ללא המחשב האהוב ככל שרק יידרש. החדשות הטובות הן שברוב המקרים טכנאים מיומנים יכולים להחזיר לחיים כל מחשב עם כל תקלה של מסך, החדשות העוד יותר טובות הן שקרוב לוודאי לכל אדם ישנו מחשב נוסף או מחשב טאבלט שאיתו אפשר להעביר את הזמן בצורה נוחה עד אשר המחשב יחזור לו מהתיקון….

בכל מקרה לא נראה כי לאנשים כיום יש סיכוי שלא לעמוד כמה שעות מידי כל יום מול מסך אלקטרוני כזה או אחר, ועם רמת השכלול והמחירים שיורדים כל העת, כנראה שהתיקון יהיה חלק בלתי נפרד מהעולם החדש.

מעלים את המכירות

כל עסק רוצה להיות הכי רווחי שאפשר, ועל מנת להגיע אל הרמה הכי טובה של רווחיות חייב כל בעל עסק לנקוט בכמה צעדים חשובים:

שיווק העסק – זה לגמרי לא מפסק להניח כי אנשים יראו את החנות ויגיעו אליה, או לחכות עד כי השמועה מפה לאוזן תתפשט לה הלאה. צריכים לפעול עם מנוע חכם של הפצה אשר איתו מעבירים את המסר השיווקי בצורה הכי טובה הלאה, אל עבר הלקוחות הרלבנטיים ביותר לסוג של העסק.

שירות לקוחות – העסק חייב להיות זמין לשאולות ובקשות שיש ללקוחות. נאמר שישנו פרסום נהדר שמושך לקוחות להתקשר ולהגיע גם כן, בשלבים הללו והלאה זה כבר הכרחי ליצור מערך נוח של שירות לקוחות אשר בעזרתו כל לקוח יקבל את המענה הכי מהיר ומקצועי שיכול להיות.

טיב מוצרים – אחרי שכבר ישנם לקוחות אשר מגיעים אל העסק, זה חשוב כי השירות והמוצרים שנמכרים להם יהיו כאלה שגורמים להם שלביעות רצון גבוהה תמורת המחיר שאותו שילמו, כי רק ככה הם יחזרו לבצע רכישות נוספות ואף ימליצו על המקום הלאה לעוד אנשים.

משחררים את הלחץ מהגוף

יש שינה טובה, ויש שינה בריאה. את ההבדל התהומי בין שני אלה מרגישים בצורה  ברורה למדי אנשים אשר אין להם שליטה מלאה על האזור התחתון של הגוף, או אפילו על הגוף כולו, ועם המצב הפחות או יותר סטטי של שכיבה, הם מביאים אל עצמם את האפשרות המאוד קיימת של יצירת פצעי לחץ בגוף.

עם ההבנה כי את פצעי הלחץ עדיף למנוע מבעוד מועד על פני ללכת את הדרך המאוד לא נעימה של טיפול בפצעים הללו כאשר הם כבר נוכחים, רבים מחפשים אחר מזרון לפצעי לחץ שיקדם את העניין הזה של השינה הבריאה וישמור על הגוף מפני כל לחץ אפשרי.

החשיבות של הצבת מזרון שכזה מתחת לגוף של כל אדם שמגיע עם בעיה של בריאות שלא מאפשרת תזוזה רבה, היא קריטית, ועם הידיעה כי נמצאים עם מזרון מיוחד שכזה יכולים ללכת לישון בשקט וללא דאגה, ועם לא מעט תחושה של נוחות אשר נובעת מיצירה של מזרון שמגיע עם החומרים הכי מובחרים לשינה אורטופדית ברמות הכי מתקדמות נכון ליום זה.

צעצועים שילדים לא יהרסו

אם אתם הורים לילדים קטנים אתם וודאי כבר מכירים את כל הרשתות הללו אשר מוכות צעצועים במחירים מגוחכים עם מלאי רחב שכל הזמן מתחדש לו עם כל מכולה אשר מגיעה לה מסין הרחוקה. עכשיו, זה די נחמד שיש את האפשרות לרכוש צעצועים בצורה זולה ואיתם להתאבזר נכונה לקראת מספר גדול של ימי הולדת במהלכה של שנה אחת, אבל עדיין מדובר בצעצוע שלא מחזיק יותר מכמה שימושים בודדים עד אשר הוא נותן אותו של מצוקה ומתפרק.

האפשרות השנייה היא להשקיע ממש קצת יותר ולרכוש עבור הילדים הקטנים כל מיני צעצועים מעץ אשר מתאימים לטווח רחב של פעילויות ולרמות שונות של התפתחות. עץ ידוע בתור דבר מאוד עמיד, ובכך יכולים לבצע רק כמה רכישות בודדות ותמיד ליהנות מאותם הצעצועים שאיתם יכולים הילדים לשחק במשך של שעות רבות מבלי שיחזרו עם בקשה לחבר חלק שכבר התפרק לו מהצעצוע.

זו גם דרך שבה ההורים יכולים להיות רגועים כי הילדים משחקים במשחק בטוח, וגם שהם רכשו מתנה נהדרת שאותה הורים אחרים יהיו שמחים לקבל, והילדים שלהם מאוד שמחים לשחק.

חבילה מנצחת

תחום הטיפוח הוא כזה אשר תמיד יניס פרנסה משובחת לכל מי שמתעניין בכך. נשים תמיד ירצו להיראות מטופחות ככל האפשר ועבור המראה המטופח הן מוכנות לתלוש שיערות, לצבוע שיערות להתאמן בכל מיני שיטות וללכת אל מניקוריסטית שתוכל לסייע עם מראה ציפורניים מסודר ואסתטי.

לכן זה לגמרי לא מפתיע לראות עד כמה הכמות של הנשים אשר הולכות אל קורס בניית ציפרוניים היא עדיין נדיבה וכך גם כמות המקומות אשר מעניקים את השירותים הללו של מרכז לימוד מקצועי בתחום זה. איך בדיוק יודעים לאן ללכת?

מעבר לניסיון של המורות שנמצאות שם, זה חשוב מאוד לראות כי תמיד ישנו עדכון של הקורס אל התחומים הכי חדשניים שיכולים להיות בתחום הציפורניים, יחד עם מלוא האפשרויות לקבל את החבילה הכי יעילה תמורת הזמן שאותו משקיעים בלימודים.

בסופו של דבר כל מניקוריסטית רוצה לצאת מן המקום כאשר יש לה כמה שיותר כלים על מנת להעניק את הטיפול הכי מקצוע שאפשר, ובכך להעלות את המניות שלה אצל כל קליינטית שמחפשת טיפוח לציפורניים שלה.