ארכיון חודשי: ספטמבר 2017

הכל עניין של אווירה

יצירה של מקום עבודה שבו נעים לעבוד היא משימה שעל פניה נראית פשוטה, אבל אם נכנסים אל עובי הקורה מגלים עד כמה זה לא פשוט לקחת משטח שלם שבו עובדים מתנהלים להם במשך של יום שלם, ובו צריכים ליצוק תכנים שמאפשרים לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר.

זה מתחיל מהוספה של תמונות נעימות לעין ועציצים שמרגישים הרבה יותר קשורים אל העולם שבחוץ, ולא אל הקירות שנמצאים מסביב, ויחד עם כל אלה ליצור תאורה של אווירה נוחה לעבודה והצבה של אריחי שטיח שמסוגלים לחבר את כל אלה יחדיו לכדי תמונה שלמה שמקרינה הרבה מאוד ממה שלקוחות ועובדים צריכים כדי להרגיש הכי בנוח במקום הזה.

כך, עם עבודה פרטנית עבור כל החלל כולו, מהרצפה ועד לתקרה, כל מקום עבודה יכול להיות הכי מוצלח עבור כל אדם שפשוט נהנה לשהות במקום הזה עבור הצעה של עסקה משתלמת או כניסה אל עוד יום עבודה מלא באווירה שעושה את כל מה שמחבר בין האדם לבין החלל שבו הוא נמצא.

השקית הטובה ביותר תנצח

העסקים של היום זה לגמרי לא מה שהיה פעם. היום ילדה בת 15 יכולה להיות כזו אשר מחזיקה מפעל שלם שמייצר עבורה כסף ברמות מאוד גבוהות, והתודעה הזו של האפשרות לפרוץ ובגדול רק על ידי שימוש חכם במדיה היא לא כזו שפוסחת על פני כל יתר בני העשרה שמנסים בכל כוחם להצליח בענק כבר בגילאים צעירים שכאלה.

מה צריכים להבין מכל אלה? שהתחרות לעולם אינה נגמרת, וגם כאשר ענף מסוים נראה רווי לגמרי ותחת קריסה, יקום איזה אדם חכם אשר יצליח ליצור את כל הגלגל הזה מחדש ולמכור אותו בתור הדבר החדש הבא למרות שזהו תחום שכבר קיים מבחינה עסקית נצח נצחים.

רמה גבוהה של יצירתיות תקבע את ההצלחה, ולכן גם הדבר שנראה הכי פעוט כגון ייצור שקיות ניילון לעסק, הוא דבר שיכול להיות אמצעי חכם למיתוג נוסף שיבליט את העסק הזה על פני האחרים ויציע ללקוחות את האפשרות לקבל בדיוק מה שמגיע להם – הרבה הרבה יותר.

מתעסקים במה שחשוב לגוף באמת

ויטמינים הם דבר חשוב לבריאות האדם. מה פחות מסייע לשמירה על גוף בריא? אורח החיים המודרני, נעים ונוח ככל שזה יהיה הוא למעשה מספק שלל של מוצרים מעובדים לאנשים שנמצאים במדינות מפותחות והרבה מאוד אוכל שלא ממש מספק דבר מלבד קלוריות חסרות תוכן ממשי לבריאות.

כל המזון הזה גורם לצריכה שהיא לא רק מקמת מחלות אלא לא מסייעת לגוף לשמור על עצמו מפני מחלות גם כן והיחלשות המערכת החיסונית היא דבר שכמעט נעשה לדבר בלתי נמנע אחרי צריכה כה רבה ובלתי מבוקרת של מוצרים שאין בהם ויטמינים ויתר אבות המזון ההכרחיים לצריכה מבחינה יומיומית.

בימים שבהם ויטמין די הוא כבר אינו כזה אשר מופק בצורה טבעית בשל חוסר חשיפה לשמש, הצריכה של תוספי מזון נעשתה לדבר שבשגרה, ובין כל אלה זה חשוב לדעת לטפח מחדש באורח חיים בריא שבו כל קלוריה היא כזו שמבוססת על אבות מזון ולא הפחד לעלות במשקל שמגיע מכל התרבות הזו של התעסקות במראה חיצוני בעיקר במדיה…