ארכיון חודשי: פברואר 2018

שומרים על עבודה הגיינית

כאשר נמצאים בתחום של עבודה שבו נוטים להתלכלך רבות, לרוב העובדים יהיו כאלה אשר בעלי המקום מספקים להם את הלבוש הנדרש על מנת שהם יהיו בסביבה שבה לא צריכים להשליך כל מה זמן את הבגדים הפרטיים לפח האשפה.

חלק אחד מתוך שלל שלם של בגדי עבודה הוא הסינר, כאשר לבישה של סינר נפוצה במיוחד בענף של המזון. למה בדיוק צריכים ללבוש סינר בתחום של הכנת והגשת המזון? מכיוון שבאופן הזה מייצרים חוצץ בין הבגדים של העובד לבין האוכל שאיתו הוא מתעסק ובכך שומרים על מקסימום של היגיינה ומינימום של מגע בין בגדים שיכולים להיות לא מספיק נקיים לבין המזון עצמו.

אין מקום לספק לגבי הרמה של הניקיון של המזון ואין כל בעיה עם לכלוך של הבגדים האישיים של כל עובד ועובד. פשוט בוחרים סינרים אשר מתאימים לכל סוג של עבודה בצורה פרטנית, ואותם מעבירים אל העובדים בכל משמרת מחדש.

משפטי פתיחה מנצחים

זה לא דבר פשוט לקום מהמקום שבו נמצאים ולגשת אל בחורה שמוצאת חן. יכול להיות שלא מרגישים מספיק בטוחים במראה החיצוני או שלא ממש יודעים מה לומר לאחר שנמצאים בסיטואציה של פנים אל מול פנים. גברים יכולים להעביר מערכת יחסים אפלטונית שלמה מבלי שהצד השני בכלל יבין שיש כאן עניין של מעבר לכך, וכדי שלא להיכנס אל מערכת יחסים שכזו צריכים להתקדם שלב נוסף ולהבין איך מתחילים עם בחורה שמוצאת חן.

לא צריכים להיות הכי יפים שאפשר וגם לא הכי עשירים. האמירה כי לכל סיר ישנו מכסה היא לגמרי נכונה, וגברים ונשים נכנסים ויוצאים ממערכות יחסים לא מעטות במשך של חיים שלמים, במידה והם לא מאלה שמקיימים אורח חיים דתי שמרני. אז מה נשאר לעשות? לשכלל כמה משפטי פתיחה שמרגישים שהולמים את האופי, ואיתם מתקדמים אל עבר כמה שיותר היכרויות אשר בסופן מוצאים את אותו המכסה האבוד…או את הסיר. תלוי לאיזה צד נמשכים…

מורידים את המסך

אחד הטרנדים היותר בולטים בתחום של הסוככים הוא השימוש עם פרגולות שהמחיר שלהן נעשה יותר זמין עקב כמות גדולה של ייצור לצד כמות גדולה של דרישה. אולם, לא רק על סוככים מסוג פרגולה תחום הסוככים עומד כי אם על ידי התקנה של סוכך מסך אשר מאפשר לסגור בצורה פרטנית את האזורים הפתוחים שמזמנים הרבה מאוד רוחות ואבק מלבד האזור של התקרה שאותו יכולים לסגור בצורה אחרת לגמרי.

למה רבים מעדיפים את הסגירה מן הסוג הזה? בשל המעבר של הקבלנים ליצירה של מרפסות אשר נמצאות אחת מתחת לשנייה, דבר אשר יותר תקרה באופן מוחלט בכל קומה וקומה, אבל משאיר את האזור שמול המרפסת ומצדדיה חשוף לחלוטין.

חלק מן האנשים לא חשים כל בעיה עם העניין הזהה, בעוד אחרים מעדיפים לקבל סגירה שכזו שאיתה יכולים להחליט מתי לפתוח את המרפסת ומתי לסגור אותה. כך כל הרוחות של החורף נשארות מחוץ לבית, גם באזור של המרפסת.

עסק נקי מכל זווית

ניקיון זה דבר מאוד יחסי. יש כאלה אשר מבחינתם רצפה נקייה זה מקום נקי, ויש אחרים אשר בוחנים את הניקיון עד לרמה של פירור אבק שנמצא על המדף הכי עליון ולחלונות של המשרד שאינם מבריקים בכלל. ניקיון הוא בהחלט דבר יחסי, אבל הוא הופך להיות דבר בסטנדרטים גבוהים ככל שמקפידים על שימוש בכל אותם מוצרי ניקיון שאיתם יכולים להגיע די בקלות אל תוצאות ניקיון הרבה יותר משביעות רצון.

כך יש להבדיל בין עבודה של ניקיון אריחי הרצפה לעומת עבודה של מירוק האריחים הללו ויצירה של שכבת פוליש מבריקה שמחדשת אותם לגמרי. הבאה של הציוד המתאים לכל אזור ואזור של הבית ושל המשרד בעיקר, יוצרת את המראה הנהדר הזה של חלל שנקי מכל עבר ובו נעים לשהות בכל שעה משעות היום.

זו עבודה אשר לעולם אינה נגמרת, ועבור תחזוקה ברמה גבוהה צריכים להביא את המוצרים הכי טובים שאיתם משיגים מראה שנקי מכל זווית שממנה מביטים בצורה ממוקדת או כבדרך אגב.

יש מי שמנקה אחריכם

בית עסק חייב לשדר תדמית עסקית טובה כל הזמן ובכל מקום בו יש לו נגיעה ישירה או עקיפה. זו הסיבה שבגללה בעלי עסקים מחפשים אחרי בעלי מקצוע הכי טובים בתחומם כדי לשפץ את המראה של חלל העבודה עצמו, ליצור ערוצי התקשרות נוחים אונליין וליצור מקום שאליו לקוחות יכולים להגיע על מנת למצוא מקום מסביר פנים ומקצועי כאחד.

מה חשוב ליצור מבחינה ויזואלית עבור חוויית לקוח חיובית ככל האפשר? להתחיל עם החלל שצריך להיות מעוצב בצורה נכונה ומזמינה, וגם להקפיד כי החלל המעוצב הזה יהיה מקום שאליו יכולים להגיע עם תחושה בולטת של ניקיון וסדר שמביטים להם מכל עבר.

גם כאן צריכים לחפש שירותי ניקיון משרדים ברמה טובה, וזאת על מנת לשמר את המראה הנקי הזה בכל יום עסקים מחדש, לא רק עבור חווית לקוח טובה שזה בהחלט מהלך חשוב אלא בעיקר עבור האנשים אשר עובדים במקום ואליו הם צריכים להגיע בכל יום עבודה שכזה מחדש.

לא הולכים לאיבוד בתרגום

המשימה של תרגום מילים בשפה אחת אל השפה האחרת לא מצריכים רק בקיאות בשפה המתורגמת בצורה מילולית, אלא היכרות מעמיקה עם אותה התרבות שמסתתרת לה מאחורי השפה על מנת להתאים כל מיני סוגים של ביטויים שאחרת לא יהיה ממש קל לתרגם לכל שפה, מכל שפה.

אם מוסיפים אל הדבר הזה את הנדבך הנוסף הזה שאומר כי ישנם עסקים רבים אשר צריכים את אותו התרגום שייעשה עם שילוב של מונחים רבים שקשורים אל תחום מקצועי מסוים, מקבלים עבודה של תרגום מסמכים אשר חייבת להיעשות בכל פעם על ידי האדם הנכון. החל מאדם שיודע אנגלית ועברית על בוריין ויודע לתרגם אותן, ועד לאדם שבקיא במונחים משפטיים לשם תרגום של מסמכים מן העולם הזה.

איפה מוצאים את השילוב הזה? נשמע בלתי אפשרי כמעט, אבל חברות תרגום פועלות ללא לאות לשם הוספה של אנשים אשר מגיעים מרקע מקצועי ספציפי לצד היכרות עם שפות שונות שהן שפת אם, ומכל אלה יוצאים תרגומים באיכות שמעבירה מידע מלא הלאה.

נעים בקלות לכל מקום

מי האמין כי כסא יכול להגיע אל מהירות גבוהה ולנוע בצורה חופשית עם בטריה קטנה אשר מוצמדת אל שלד שהוא די קטן ודומה ממש אל כסא רגיל למדי. נכון להיום עולם שלם של קלנועיות וכסאות גלגלים חשמליים מאפשרים לציבור רחב להגיע אל כל מקום שאליו הם צריכים להגיע בצורה שהיא לגמרי אינה מאומצת מבחינה פיזית.

יש אפילו כאלה אשר בוחרים קלנועית לנכים על פני כסא גלגלים כאשר המרחק בין זה לזה נראה כאילו לא קיים עם דגמים שלא בהכרח נראים כמו קלנועית ולא ממש מרגישים כמו שייכים אל עולם כסאות הגלגלים. הדבר עדיין מאוד תלוי בצרכים המאוד אישיים של כל אדם, החל מן המחיר של הקלנועית ו/או הכסא ועד לאפשרויות שכלי נסיעה מעין זה מביא אל העולם של כל אדם.

בעיקר אל החיים של אלה שמבצעים שימוש יומיומי בצורה קבועה אל עבר רמה גבוהה יותר של פעילות ואל חוסר תלותיות באדם אחר בכל פעולה עצמאית שכזו.

מחדדים את התדמית ויזואלית

איך אתם נראים? הכל טוב ויפה לאחר שכבר קיימת פגישה עם לקוחות ששמעו עליכם רק דברים טובים, אבל מה קורה כשאר ישנה כמות מאוד גדולה של לקוחות שיש להם פוטנציאל להיות לקוחות טובים גם כן, רק שהם לא רואים את כל הטוב הזה שאתם מציעים ומביאים ברחבי האינטרנט.

אחד מן כלי העבודה של בעלי עסקים באינטרנט הוא החזות, כאשר ויזואליות אשר נערכת בצורה נכונה היא גם כזו אשר יכולה לקדם את ההחלטות של הלקוחות להיכנס אל האתר וממנו להמשיך אל עבר יצירת קשר עם בעלי העסק כדי לקיים עסקה.

חזות היא לא רק תמונות או טקסטים כתובים בצורה מעוצבת, כי אם יצירה של סרטי תדמית אשר מסייעים לעטוף את כל המידע הזה בדיוק לפי התדמית שאותה רוצים לקדם ולייצר עבור העסק. סרטונים הם חלק מכל הדבר הזה שמסייע לשווק באינטרנט, ועם האמצעים הנכונים יכולים להעביר הרבה מידע ולמכור כמה שיותר עסקאות.

נסיעה מפנקת עד לאירוע

החיים של כולנו מורכבים מרצף של אירועים שחלקם משמחים וחלקם עצובים. את האירועים השמחים חולקים עם כולם כי עד אשר הם מגיעים זו בהחלט ברכה שאינה נלקחת כמובן מאליו, ואל השמחה הזו מזמינים את כל בני המשפחה והחברים הקרובים לחגיגה מפוארת ככל שהאירוע יותר משמעותי.

מה כבר יכולים לעשות? יש כאלה אשר עורכים את האירוע עם ספקי שירות יוקרתי אשר כוללים ביניהם גם השכרה של דגמי לימוזינות מאוד מגוונים ויוקרתיים עבור בעלי השמחה אשר לגמרי לא טורחים להוציא את הרכב הפרטי מן החנייה, כי אם מחפשים אחרי הדרך הכי מפנקת שיכולה להיות ואיתה לצאת אל המסע הזה רגע לפני שנכנסים אל מקום בו נערכת החגיגה.

למה דווקא צריכים רכב מפואר כמו לימוזינה? כי זה רכב יוקרתי שמתאים בדיוק רב למי שמחפש אחר משהו בסגנון הזה לאירוע שלו, וכך יכולים באמת להתפנק בנסיעה שאין דומה לה, עם שלל של שירותים מפוארים כיאה לרכב מן הסוג הזה

עושים כבוד לעסק בחו"ל

עסק תמיד מבקש לעצמו מסלול של צמיחה, וכאשר כבר רואים כי מגיעים אל מוניטין נהדר בארץ ומבססים סניפים מוצלחים בכמה נקודות בארץ, יכולים להתחיל ולפזול אל עבר מדינות אחרות שנמצאות בארצות שמעבר לים, שם בהחלט יכול להיות מקום שבו חברות או אנשים פרטיים יכולים לצאת נשכרים מן השירותים של העסק כאן בארץ.

מה כבר צריכים לדעת כאשר בוחרים לקשור קשרי מסחר עם ארצות בחו"ל? הרבה יותר מאשר השפה האנגלית או הבאה של מתורגמן במידת הנדרש, כי אם את הניסוח הכי טוב שיכול להיות עבור מסמכים שאותם מציגים לבעלי אינטרס משותף בצורה מקצועית וברמה הכי גבוהה.

פעולה של תרגום מסמכים לאנגלית היא לא פעולה שהחברה עצמה מבצעת בדרך כלל, כי לא כל אחד יודע להביא את הדברים מהשפה העברית אל עבר שפה אחרת בדיוק מקצועי ניכר, ועם אנשים אשר מבצעים את הפעולה למחייתם יכולים להביא את המידע בצורה מכובדת וללא טעויות שיכולות להכשיל את העסקה.