ארכיון חודשי: אוגוסט 2018

חייבים להתגונן מפני השמש, בסטייל

אחד מן הדברים היותר מהנים בתקופה הזו עבור הצרכנים היא העובדה כי כל דבר כמעט יכול להיות כזה אשר עולה ממש מעט. יש חנויות בגדים אשר מוכרות ביגוד נהדר בעלות נמוכה וכעת יש גם לא מעט חנויות של משקפיים אשר מוחכרות משקפיים עם מרשם לצד משקפי שמש בעלויות שעושות חשק לרכוש כמה כאלה בכל פעם מחדש.

כך יכולים ללכת אל חנויות משקפי שמש בתל אביב בכל קיץ מחדש, ושם לבחור מבין שלל של דגמים אשר נמצאים תלויים על כל קיר את הדגם אשר איתו מרגישים לא רק מוגנים מפני קרני השמש הלא נעימות, אלא גם הרבה יותר מחוברים אל כל מה שקורה מהבחינה הזו בשיא הסטייל.

משקפיים הם אביזר אופנתי לכל דבר, ותמיד זה יכול להיות נהדר להיות מוגנים מפני השמש כאשר המראה של המשקפיים שמרכיבים הוא כזה שרק משדרג את הלוק בצורה הכי מהירה שאפשר. לא צריכים השקעה כספית גדולה, ובהחלט זה מפתה לרכוש משקפי שמש עם תג מחיר שכזה בכל עונה מחדש.

איך קונים רכב חדש

העולם של היום הוא כזה אשר מביא מימד חדש של צרכנות עם כמות לא הגיונית כמעט שלאותו המוצר בדיוק למכירה במחירים יותר ויותר נמוכים. גם בעולם של כלי הרכב יכול כל אדם לראות עד כמה הדגמים של הרכשים הולכים ונעשים יותר ויותר רבים, עד כי האדם הפשוט לא ממש יכול כבר לזכור את הדגמים של יצרני הרכב המובילים.

הריבוי הזה של הרכבים מביא גם אל ההורדה הבלתי נמנעת של המחירים, שאולי ביחס למדינות אחרות עדיין בארץ הם די גבוהים, אבל יחד עם מימון לרכב חדש מביאים אל יותר רכישות של רכבים חדשים מאי פעם. המימון הזה רק פותר את הבעיה של כסף שלא תמיד יש עבור מקדמה גבוהה או עבור תשלום מלא עבור רכב חדש, וכך כל אדם יכול להרשות לעצמו לבצע קנייה שפעם לא חשב עליה רק בגלל המחיר שהיה כה גבוה לצד מבחר שהיה די קטן.

כעת נותר רק לראות האם המחירים ירדו אל שפל חדש, ויביאו אל רכישות מרגשות של רכבים חדשים שיורידו את כל הרכבים המיושנים מן הכבישים של הארץ כולה.