ארכיון חודשי: ספטמבר 2018

עשרה אנשים במכונית אחת

בעוד זה יכול להיראות דבר מהנה לצאת בכמה מכוניות יחדיו אל עבר מקום של בילוי, זו יכולה להיות פעולה לא פשוטה שבה צריכים למעשה לתכנן מבעוד מועד מה מספר הרכבים הנדרש עבור היציאה לבילוי, כמה אנשים מגיעים ומי הולך לאיזו מכונית בדיוק.

כדי לחסוך את כל כאב הראש הזה מבעוד מועד, יכולים להחליט כי ברגע בו יוצאים אל עבר בילוי נחשב כמו נשף סיום י"ב או נסיעה אל חתונה בחבורה גדולה, יכולים לקצר את כל העניין הזה לרכב אחד שבו יש מספיק מקום עבור כולם. איזה סוג של רכב יתאים לצורך העניין? כל דגם מדגמי לימוזינות שבו יש מספיק מקום עבור כל אחד ואחד מן הנוסעים לאירוע המדובר.

לימוזינות מגיעות מראש עם הרבה מאוד מקום, רק צריכים לוודא כי הדגם הנבחר הוא כזה אשר בו כולם יכולים לשבת בנוחיות גמורה וליהנות אחד מן החברה של השני בלי כל ההיערכות הנדרשת עם כמה רכבים עבור ערב של בילוי אחד.

עדיף לצפות את הרצפה

צבע הוא דבר נהדר אשר מסייע לכל קיר להיראות יותר נפלא ממה שהוא לאחר ההקמה, אולם צבעים הם גם כאלה שלא בהכרח נועדו לקירות של מבנה אלא גם יכולים להיות מאוד שימושיים עבור האזור של הרצפה. יש כאלה אשר לגמרי לא מבינים מדוע אדם שפוי בדעתו ירצה לצבוע רצפה שמגיעה עם אריחי קרמיקה בצבע מסוים, אולם הצביעה של רצפה היא לא על רצפה מרוצפת אלא על משטח מוחלק אשר עליו רוצים ליצור עוד שכבה של ציפוי שמסייע לשמור עליה לכמה שיותר זמן.

היכן כבר צריכים לבצע שימוש עם ציפוי לרצפה? במקומות ציבוריים בעיקר, כמו חניונים של מרכז מסחרי, שם עוברות מכוניות כל העת וצריכים לבצע ציפוי חכם לרצפה שיסייע לשמור על מינימום שלתחזוקה לכמה שיותר זמן. הציפוי האפוקסי הוא הכי נוח מהבחינה הזו גם עבור אזורים במרחב הציבורי כמו מדרכות ומעברי חצייה, כאשר עבור אפוקסי לרצפה מחיר הוא כזה אשר מעיד על היכולות שלו, ומחזיק להרבה מאוד זמן.

זוגיות באזורים האפורים

בעוד ששני בני סוג מאוד משוכנעים כי הם חיים חיים משותפים שבהם הם חולקים את הנטל בצורה של חיים זוגיים מאוד ברורים, עדיין מבחינת החוק אין כל בהירות משפטית עבור זוגות שאינם כדת וכדין במדינת ישראל נשואים.

זה בהחלט דבר חשוב שלכל זוג תהיה את האפשרות לחיות את החיים שלהם באופן חופשי בלי הגדרות של דת או כל דבר שרואים באופן מסורתי בתור נשואים, לצד זוגות שלא ממש בחרו בדרך הזו של חיים ביחד ללא טבעת נישואין רק בשל העובדה כי בארץ מסיבה דתית או חוקית הם לא יכולים להיחשב בתור נשואים.

הם כן יכולים להיחשב בתור ידועים בציבור, אבל כאן יש בעיה של חוסרים שלא עושים את החיים לקלים כאשר רוצים לחיות באופן שבו בטוחים מה קורה במידה ונפרדים. לשם כך עורכים לא מעט ידועים בציבור הסכם ממון שבו כל השטחים האפורים הופכים להיות הכי נהירים, כך שבבוא העת תמיד ישנו מסמך תקין ובעל אחיזה מבחינה משפטית שאיתו מפרטים את כל מה שצריכים.