ארכיון חודשי: יולי 2019

רכב שהוא הגשמת חלום

רכבים יפים הם משאת נפשם של הרבה מאוד נהגים. לא רק מפני שהם יפים, אלא מכיוון שאלה שמעוצבים בגימורים הכי חדשניים הם כאלה שיש להם גם את הביצועים הכי תחרותיים על הכבישים. זה נכון כי בארץ אין כל כך לאן לצאת עם רכב שלו יש כוח סוס מטורף, אבל בפועל, זה כיף לנסוע ברכב כזה רק כדי שכולם יביטו עליו בזמן החניה או הנסיעה.

בין רכבי היוקרה יש גם תחרות מאוד עזה, ויש יצרנים בולטים כמו יגואר, שברולט, מרצדס, קדילק שמתחרים עם רכבים שהם כבר רמה אחת מעבר ולהם יש רשימה של אנשים מולטי מיליונרים שעבורם כל רכב נעשה אך ורק לפי הזמנה.

אפשר לבחור לצאת לנסיעה עם רכב שאותם שוכרים רק ליום אחד, ואפשר לבחור רכב שאותו כבר כן אפשר לרכוש ובו לבצע את ההשקעה שהיא לעיתים קרובות מגיעה עם סוג של הלוואה גדולה. זה גם מצטלם יפה בכל תמונה, וגם מרגיש כמו הגשמה של חלום בזמן של כל נסיעה.

קונים ג'יפון חדש בלי להיות עשירים

אחד מן הטרנדים היותר בולטים בעולם של כלי הרכב הפרטיים הוא הרכישה של נהגים או הרצון להם להיות בעלים של רכב מסוג ג'יפון. הרכב הזה הוא סוג של ג'יפ בקטן ורכב שנותן תחושה של ג'יפ בגדול. העלות של כלי רכב חדש כזה הולכת ועולה ככל שמדובר ברכב מיצרן איכותי עם מפרט מובחר, וכאן רבים נעצרים כי פשוט אין להם את המימון הנדרש.

איך כן יכולים להתקדם אל רכב כזה יפה וחדש בלי להיכנס אל הוצאה כספית גבוהה מידי? ברגע בו יש יבואן אשר מעניק את האפשרות של מימון רכב בצורה מלאה דרכו, הבעיה נפתרה. באופן הזה במקרים רבים ניתן להשתמש בעלות של הרכב הישן לשם התשלום של חלק מהסכום הנדרש, ועם הלוואה שמחולקת לתשלומים שווים ונוחים יוצאים מאולם התצוגה עם סגירה של עסקה.

זה לא מצריך יותר מהוצאה חודשית שבה כל משק בית יכול לעמוד, ועם ההנחות שקיימות על דגמים ישנים טרם היכנסם של אלה החדשים בסוף כל שנה, ניתן להתקדם אל רכב חדש שמשדרג את איכות החיים בלי להיות אנשים עשירים בכלל.

החיים מאחורי הוילון

הבית הוא מקום שאליו עם השנים שמים יותר את הדגש על כל הפרטים הכי קטנים. שימת הלב לכל הפרטים נובעת בין היתר מן העובדה כי יש מבחר רחב של אפשרויות שמהן ניתן לבחור ואיתן לדייק את המראה שאליו שואפים, ואותו רוצים להשיג.

דבר זה גם בעל השפעה על הוילונות שאותו אנחנו בוחרים. זה כבר לא וילון שנועד להסתיר את כל מה שמתרחש מעבר לחלונות של הבתים, אלא וילון שמגיע בכל מיני סוגים של בדים שאף הם יכולים להגיע בכל סוג של דוגמא ובכל סוג של גודל שאותו צריכים.

אם אלה מוסיפים את האפשרות של הבחירה לגבי הדרך שבה הוילון נפתח ונסגר. יש וילונות רומאים, וילונות ונציאנים, וילונות פלדים, וילונות לולאות ווילונות גלילה. הבחירה של כל אחד מאלה הופך את המראה של הבית ליותר מתוחכם, או ליותר רך, והשילוב הנכון של הוילון בחלל שבו הוא מותקן מביא להרבה יותר מאשר צל והסתרה, אלא עיצוב שיש לו הרבה מה לומר לגבי החלל.