ארכיון חודשי: אוגוסט 2014

הלוואה לכל מטרה מחוץ לבנק – טיפים שימושיים

זקוקים להלוואה? בואו להכיר אפשרויות מימון חוץ בנקאיות המציעות תנאים אטרקטיביים, ריבית נוחה ואישורים מהירים. בקשת הלוואות היא אינה בקשה חריגה, כמעט כולם מגיעים מספר פעמים בחייהם לשלב בו עליהם להגיש בקשה לקבלת הלוואה. כאשר התהליך מנוהל נכון תוך קביעת החזרים חודשיים התואמים את ההכנסה והיכולת הכלכלית, ההלוואה תשולם במועד שנקבע. חשוב להבין כי כל הלוואה יהיה עליכם להחזיר תוך תשלום של ריבית, אין מדובר בצעד כלכלי בו נוקטים כלאחר יד ללא מחשבה יסודית.

איך לקבל אישור מהיר להלוואה?

תחילה יש לציין כי מסלולי הלוואה לכל מטרה מערבים סכומים של כ-50,000 שקלים עד לתקרה של 100,000 שקלים, סכומים גדולים יותר אינם תואמים את המסלול. שנית נציין כי גם כאשר מדובר במסלול הלוואה לכל מטרה תתבקשו לפרט בפני נציגי החברה את השימוש הצפוי בכספים ואת תכנית ההחזר. אישור מהיר של הלוואה לכל מטרה מותנה בהצגת יכולות כלכליות מתאימות, הגופים המממנים מבקשים לקבל ערבויות להחזר ההלוואה ולוודא כי יש באפשרות הלווה לשאת בהחזרים. אישור מהיר מותנה בהצגת הפרטים בצורה הבהירה והברורה ביותר.

מה ההבדל בין פדיקור רפואי לבין פדיקור קוסמטי?

כפות הרגליים שלנו זקוקות לטיפול בכל חודשי השנה, פרט לאסתטיקה חשוב הטיפוח גם לשמירה על בריאות כף הרגל. כפות הרגליים הכלואות רוב שעות היום בתוך נעליים סגורות זקוקות לטיפול ניקוי, טיפוח והסרת יבלות או עור סדוק. ללא טיפול מתאים תפתח כף הרגל במהרה פטריות ושאר זיהומים המביאים ריחות רעים. טיפול פדיקור רגיל כדאי לבצע אחת לחודש, כאשר את הפדיקור הרפואי יש לבצע על פי הנחייה ובהתאם לתכנית טיפולים אישית.

מהו פדיקור רפואי?

בניגוד לטיפול האסתטי הרגיל המיועד לטיפוח כף הרגל, שיוף הציפורניים ומריחת לק, פדיקור רפואי משמש גם לטיפול בפטריות בציפורניים, יבלות ואקזמה. הפדיקוריסטית משייפת את הציפורניים, מחדירה את חומרי הטיפול עמוק ומנקה היטב את כף הרגל. יש לציין כי פדיקור רפואי מתבצע על ידי פדיקוריסטית מוסמכת המכירה היטב את  מחלות כף הרגל, בין המטופלים ישנה הקפדה על חיטוי מלא של כל הכלים. אם אתם סובלים מריחות רעים בכף הרגל, גירודים, אדמומיות או ציפורן חודרנית, פדיקור רפואי הוא הטיפול המתאים לכם, פדיקור רגיל לא יוכל להציע מענה מתאים.

הסבר קצר על דיני עבודה

כמעט כולנו נתקלנו בשלב זה או אחר במושג דיני עבודה,  המושג מדבר בצורה רחבה על יחסי עובד מעביד, ומה מותר לכל אחד מהצדדים לעשות ומה אסור. עיקר המטרה היא הגנה של זכויותיו של העובד והסדר משפטי במידה ונוצלתם לרעה, הועבדתם בתנאים משפילים, או שכחלק מהעבודה נפגעו זכויות אחרות שלכם המעוגנות בחוק היסוד, כבוד האדם וחירותו ועוד. אפשר עם כן להבין עד כמה חשוב שבמדינה תקנית אנשים רבים ידעו כמה שיותר על הנושא, במאמר הקרוב נסביר בקצרה על חשיבות הנושא.

חוקי עבודה.

כפי שכתוב בפסקה הקודמת, דיני עבודה מאפשרים עבודה הוגנת במקום בו אתם מועסקים, ובנוסף מגנים אליכם במקרים כאלה ואחרים, לדוגמה פיטורים בעקבות זקנה, אדם שיצליח להוכיח בעזרת עורך דינו כי פותר בגלל גילו יזכה לסכום כסף גדול, עובד שפוטר עקב חשד שעשה דבר מה רע מבלי שבעל העסק בירר אם הוא אכן אשם או לא יכול לתבוע הוצעת דיבה, ידועים מקרים רבים של עובדים שזכו בתיקים מסוג זה. עגמת נפש במקום העובדה גם היא אינה חוקית. אנחנו ממליצים בחום ליצור קשר עם עורך דין רלוונטי לתחום במידה ואתם חושבים שמפרים את הזכויות שלכם.

הסבר קצר על פתיחת חברה

אם מאז ומתמיד רציתם להיות אדונים לעצמכם, או שלחלופין יש לכם רעיון שיכול להפוך אותכם לאנשים עמידים, סביר להניח שהתעניינתם בנושא פתיחת חברה בעבר. ואכן כולנו שומעים רבות על חברות רבות שנפתחות במהלך השנים. אך איך בעצם פותחים חברה? כיצד הפעולה מתבצעת ומול מי? 

אז במידה ואכן החלטתם להיות עצמאיים ויש לכם רעיון לעסק והידע הנדרש על מנת לנהל אותו, תצטרכו בשלב ראשון של פתיחת חברה לפתוח תיק עצמאי במוסד לביטוח לאומי ובמס הכנסה, ההליך עצמו פשוט למדי, את הטפסים יש להוריד באתר, למלא ולשלוח חזרה בדואר.  לאחר אישור של המשרדים השונים ישלח אליך בדואר פנקס חשבוניות באמצעותו תוכל להתחיל לחייב לקוחות עבור שירותים או מוצרים שונים שאתה מוכר.

לצערנו פה העסק מסתבך במקצת, בנוסף ישלח אליך בדואר גם פנקס מקדמות. באמצעות פנקס זה תצטרך לדווח על מחזור העסקאות של העסק, ולשם מקדמות מס בהתאם למה שמקובל בתחום העיסוק שלך. אנו ממליצים בחום לעמוד מול רואה חשבון או משרד בתחום, הם יכולו לנוע טעויות, לחסוך לכם כסף רב ובנוסף לבקש להוריד את שיעור מקדמות המס.

 

הסבר קצר על אירועים קטנים.

רבים מאיתנו מקיימים בשלב זה או אחר אירוע קטן, אם לעסק או למשפחה וחברים. ברית, בריתה, בר מצווה, בת מצווה, חתונת זהב, כסף או מפגש משפחתי, הם רק חלק קטן מרשימה של סיבות לארוך מסיבה או אירוע. בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מעדיפים לחגוג אירועים קטנים ואינטימיים מאפשר אירועים גדולים יותר, במאמר הקרוב ננסה להסביר בקצרה מהוא אירוע קטן ולמה אנשים רבים מעוניינים בו.

אירועים קטנים

בניגוד לעבר הלא רחוק יותר ויותר אנשים היום מעוניינים להיות בחברת המשפחה הקרובה והחברים כאשר מדובר באירוע, בנוסף כמות המשתתפים הקטנה מאפשרת הוצעה ראלית יותר של כסף, השקעה בדברים החושבים באמת באירוע ותשומת לב לפרטים הקטנים.  כמה פעמים נתקלו בחוגגים שכלל לא מכירים את המוזמנים, או בזוגות שלא מצליחים לכסות את ההוצאות הכספיות חודשים לאחר האירוע. ההבנה שהדבר פסול בנוסף ברצון אמיתי להיות עם אנשים קרובים ועם אנשים שאוהבים בלבד, גרמו לכך שיותר ויותר אנשים מחפשים היום דווקא אירוע קטן ואיכותי, אל פני אירוע גדול וצעקני.