ארכיון חודשי: ספטמבר 2014

איך לבחור פאות ראש – טיפים למתחילות

בקרב בנות הקהילה הדתית מסורתית שימוש בפאות מאוד נפוץ, פעמים רבות הפאה מעניקה מראה מהודר, מרשים ויפה יותר מהשיער הטבעי של האישה. כאשר בוחרים נכונה פאות תוך התאמת הסגנון למבנה הפנים והקפדה על שימוש בשיער טבעי התוצאה הסופית מדהימה. אנו מציעים מבחר גדול של פאות בסגנונות שונים, קיימים דגמים עם שיער ארוך, דגמים עם שיער קצר וגם מבחר גוונים של שיער.

איזו פאה מתאימה לכל מבנה פנים?

נציין כי התאמה מלאה דורשת מדידה והגעה אל החנות, כדאי להגיע אל החנות להתאמה ראשונית של פאה והיכרות עם המוצרים הקיימים. בעבור מבנה פנים מעוגל נמליץ על תסרוקות המאריכות את מראה הפנים כמו שביל בצד או שיער ארוך מדורג. לבעלות פנים במבנה מרובע נמליץ על פאות עם תסרוקות אסופות ושיער מדורג וחופשי. לא כדאי יהיה לבחור בפאות תלתלים או פאות המוסיפות נפח לפנים. בעלות מבנה פנים משולש תוכלנה לבחור בדגמים המוסיפים נפח לצד פאות ארוכות ומחמיאות. את כל הדגמים אפשר למצוא במבחר גוונים, גם פאה קיימת אפשר יהיה לצבוע או לשנות תוך עיצוב מחדש.

טיפים שימושיים לקראת עיצוב אירועים פרטיים – האם ניתן לעשות זאת בעצמי?

עיצוב הוא תחביב בעבור רבים, ישנן כלות היודעות בדיוק כבר מגיל מאוד צעיר כיצד עתידה להיראות החתונה שלהן. כאשר הן מבקשות לעצב את המתחם עולה התלבטות בדבר שכירת מעצב כאשר הן יודעות בדיוק מה הן רוצות. אנו ממליצים בכל זאת על שכירת מעצב תוך תיאום ציפיות מלא. יש לעדכן את המעצב מראש כי ברצונך לגלות מעורבות רבה בתהליך וכי את יודעת בדיוק כיצד החתונה שלך עתידה להיראות, אין כל פסול ברצון להגשים חלום.

יתרונות של מעצב מקצועי

כדאי לזכור כי עיצוב אירועים פרטיים הוא מקצוע לכל דבר, גם אם בורכתם בסגנון אישי מאוד מרשים, יש לניסיון של המעצב משמעות. עיצוב אירועים פרטיים ניתן להרכיב בכמה סגנונות ותקציבים, פנייה אל מעצב מקצועי מבטיחה חלוקה נכונה של התקציב ובחירה בחומרי הגלם הנכונים. ללא ניסיון אתם עלולים למצוא עצמכם רוכשים חומרים לא נכונים או לא עמידים. המעורבות של המעצב המקצועי גם אם הוא ממלא רק תפקיד של יועץ תעניק לכם תחושת ביטחון.

מומחים מדברים על תאורת גינה חכמה

התקנה נכונה של גופי תאורה בחצר הבית היא כזו אשר תעניק לכם תאורה יפה ושימושית תוך צמצום בהוצאות חשמל. אל תמהרו להתקין עשרות נורות קטנות הזוללות כמות מכובדת של חשמל, תאורת גינה בוחרים בחוכמה תוך חשיבה לטווח הארוך. מהר מאוד המראה הדקורטיבי יהפוך לא שימושי כאשר תגלו כי הנורות מכבידות מאוד על חשבון החשמל ונשרפות לעתים קרובות.

עצות שימושיות לבחירת תאורת גינה

א.      הקפידו לבחור רק גופי תאורה המתאימים לשימוש חיצוני ומגלים עמידות בפני מים ולחות.

ב.      יש לבדוק את צריכת החשמל של הנורה, את ההספק ואת משך השימוש הצפוי, את כל הנתונים תוכלו לקבל אצל הצוות המקצועי בחנות.

ג.       תכננו היטב היכן להציב את גופי התאורה בכדי להאיר את המתחם בצורה בטיחותית ונוחה. תאורת גינה מסנוורת אינה נוחה.

ד.      כדאי לזכור לפצל את השליטה בגופי התאורה לכמה מפסקים, כך תוכלו להדליק רק חלק מהנורות במידת הצורך. מיותר יהיה להדליק את כל הנורות ולהאיר את כל הגינה בכל פעם.

ה.      תאורת גינה סולארית היא הזדמנות לצמצם בהוצאות החשמל.

איך לרשום פטנט? האם הפטנט שלי שווה משהו?

אם זה עתה הצלחתם לעלות על רעיון מיוחד לפיתוח פטנט חדש אתם בוודאי בעננים, אתם כבר חולמים על עושר ואושר, פרישה בגיל 30 וכל התענוגות של החיים הטובים. ובכן, ייתכן כי אכן הגשמת החלום נמצאת מעבר לפינה אך רגע לפני יהיה עליכם לעבוד מאוד קשה בכדי להוציא לפועל את הפטנט. עבודת פיתוח פטנט, רישום, קבלת אישורים ומכירה אינה פשוטה. המשימה אף מורכבת וקשה עוד יותר כאשר אתם חסרי ניסיון.

בכדי לרשום פטנטים או לקבל חוות דעת מקצועית בדבר שווי של פטנט כדאי לפנות אל מומחה רישום ופיתוח פטנטים. מעורבות של מומחה לרישום פטנט בתהליך היא הזדמנות לקצר את ההליכים, לקבל חוות דעת של מומחה וטיפים שימושיים, ובעיקר, להימנע מטעויות של מתחילים. טעות קלה בהגשת המסמכים או ניהול תהליך הפיתוח תוכל לעלות לכם ביוקר, הטעות עלולה לבוא לידי ביטוי באבדן של פטנט לטובת המתחרים. אם אתם חולמים על החיים הטובים, כדאי לנהל את התהליך החוכמה, אדם חכם יודע מתי מגיע הרגע לפנות לקבלת ייעוץ מומחה.

איפה כדאי לקיים אירועים פרטיים – טיפים של בעלי ניסיון

מיקום האירוע הוא אחד הפרמטרים החשובים ביותר להצלחתו, זה הזמן לחפש אחר מתחם אירועים פרטי התואם את כמות האורחים שלכם, את המיקום המבוקש ובעיקר את סגנון האירוע. אירועים פרטיים התקיימו במשך שנים רבות רק באותם אולמות אירועים משעממים, כיום כבר ישנה מגמה של שינוי. היום אפשר להפיק אירועים פרטיים גם בגנים, וילות, מתחמים פרטיים מעוצבים ואפילו על חוף הים. כל שיש לעשות הוא להעז לחשוב מחוץ לקופסה.

א.      כל מתחם אירועים יש לבחון מספר פעמים בשעות שונות, אם האירוע שלכם צפוי להתקיים בשעות הערב אין כל טעם לבחון את המתחם בשעות הבוקר או שעות הצהריים.

ב.      הפעלת מתחם אירועים פרטיים מחייבת בקבלת רישיונות מתאימים והפעלת פוליסות ביטוח, הקפידו לוודא כי המתחם כולל את כל האישורים הדרושים.

ג.       עיצוב המתחם הוא פרמטר מאוד חשוב אך גם בר שינוי, עם קצת תעוזה ועזרה של מעצב אירועים תוכלו להפוך כל מתחם אירועים רגיל למתחם מיוחד ומעוצב. כדאי להתייעץ עם מעצבים באשר לבחירת מתחם האירועים התואם את סגנון האירוע אותו תרצו להפיק.