ארכיון חודשי: אוקטובר 2014

מי מורשה לפרק אסבסט בישראל?

אם גיליתם כי יש במתחם העבודה או מתחם המגורים שלכם לוחות אסבסט מומלץ יהיה לפעול במהרה לפירוק לוחות האסבסט והרחקתם מהאזור. חשיפה לאסבסט מסוכנת לבני האדם, אך יש לזכור כי כל עוד החומר נשאר שלם ואינו מתפורר הסכנה מזערית. עבודות פירוק חושפות את העובדים לסכנות ובהתאם לכך, לא כל קבלן יוכל לבצע את העבודה, באופן עצמאי אין להתעסק כלל עם חומרים מסוכנים.

מיהו קבלן אסבסט מורשה?

רק חברות מקצועיות ואחראיות מקבלות את האישורים הדרושים לביצוע עבודות הפירוק, נדגיש כי העבודות מתבצעות תוך שימוש בציוד מגן מקיף ופינוי ישיר של הלוחות מהשטח. אין להשליך לוחות אסבסט באתרי פסולת רגילים או להשאירם חשופים לציבור. טרם תחילת עבודת הפירוק יש לקבל היתרים לפינוי מהמשרד לאיכות הסביבה, ללא מעורבות של קבלן מורשה לביצוע עבודת הפינוי לא יתקבל האישור. בהמשך תבוצע העבודה על ידי עובדים מנוסים תוך אריזת החומר המסוכן בשקים מיוחדים המועברים לקבורה באתרים מיוחדים המיועדים להשמדת חומרים מסוכנים. את העבודה תשלימו עם בנייה של גג חדש עשוי חומרים בטוחים לשימוש.

הזמנת פוליש רצפות לבית או למשרד

ניקיון הוא צורך בסיסי של כל אדם, גם אתם כמו כולם שואפים לחיות בבית מסודר ונקי. הניקיון הוא הרבה יותר מצורך בסיסי, הניקיון הוא צורך בריאותי, כאשר סביבת המגורים או העבודה נקייה היא גם בריאה הרבה יותר. הזמנת פוליש רצפות מומלצת לקראת מעבר דירה או אחת לתקופה של שנתיים, תופתעו לגלות כיצד עבודת פוליש רצפות קריסטל תצליח לשפר את מראה הריצוף הישן.

שירותי ניקיון מקצועיים מתבססים על שימוש במכונות חזקות וחומרי ניקוי חזקים, אלו הם חומרים אותם לא תצליחו לרכוש בחנויות, התוצאות תהיינה בהתאם. הזמנת פוליש רצפות גדולות למשרד תבטיח לכם מראה מבריק ומרשים גם ללא הוצאות כספיות גדולות. אם אתם עומדים בפני שכירת משרדים חדשים או שיפוץ המשרד, כדאי יהיה לשקול מלאכת פוליש על פני עבודה יקרה להחלפת הריצוף במתחם. עבודת הפוליש מתבצעת תוך שיוף של השכבה העליונה בה מצטבר הלכלוך, חומרי הברקה מוחדרים אל שכבת הריצוף העליונה בטכניקה מיוחדת המאפשרת את שמירת הברק במשך שנתיים לפחות.

מקום לאירוח אירועים קטנים בסגנון אלגנטי

פעמים רבות, כאשר תשאל את מתכנני האירוע איזה אירוע הם מבקשים להפיק, הם יתארו את האירוע כמרשים, סולידי ונעים, אלו הם למעשה אירועים קטנים בסגנון אלגנטי וכאן בדיוק אנחנו נכנסים לתמונה. את הסגנון שלכם תוכלו להביע בעזרת הפקת אירועים קטנים המאפיינים אתכם, יש לכם הזדמנות לשלב באירוע מוזיקה שאתם אוהבים, אוכל העונה לטעמכם האישי, סגנון העיצוב המאפיין אתכם ועוד. אירועים פרטיים הם הזדמנות לספר את הסיפור שלכם ולאפשר לאורחים להכיר אתכם טוב יותר.

מאפיינים של אירועים אלגנטיים

א.      מתחם אירוח מעוצב בסגנון מרשים אך סולידי.

ב.      מוזיקה במתנגנת בווליום סביר המאפשר שיחות בין האורחים סביב השולחנות, חשוב להבהיר כי אירועים קטנים בסגנון אלגנטי מלווים גם כן במצב רוח טוב וריקודים.

ג.       מנות מעוצבות המוגשות אל השולחנות תוך שימוש בצוותי מלצרים מנוסים לבושים מדים.

ד.      קבלת פנים מרשימה בה האורחים נהנים ממזנון עם כיבוד קל ושתייה.

ה.      לבוש הולם ללא הגזמה, זה הזמן להשאיר את השמלות החושפניות והמפוארות מאוד בבית, האירוע אלגנטי ומאופק אך לא מפואר ומוגזם.

חישוב עלות בניית בית פרטי לפני שיוצאים לדרך

גם אם תמיד חלמתם לבנות בעצמכם בית פרטי, לבנות את בית החלומות שלכם בו תתגורר כל המשפחה יחדיו, יש ללוות את תכנית הבנייה עם שיקולים כלכליים והגדרת תקציב נכונה. כדאי להתייעץ עם איש מקצוע בדבר עלות בניית בית פרטי, עלויות חומרי הגלם, שכירת קבלנים ושאר אנשי מקצוע, מחירים צפויים, מסים אותם יש לשלם ושאר הוצאות נלוות. אין זה מומלץ כלל להתחיל בתהליך הבנייה מבלי לבחון את העלויות הצפויות להגיע.

פנייה אל איש מקצוע או אדם בעל ניסיון תוכל לחסוך לכם טעויות של מתחילים ולהפוך את התהליך כולו קצר יותר ונוח יותר. השכילו להכיר את טכניקות הבנייה החדישות, את האפשרות לרכוש חומרי גלם במחירי הנחה ובעיקר, עקבו מקרוב אחר תהליך הבנייה. עלות בניית בית פרטי היא הרבה יותר מהמחיר אותו תשלמו על הקרקע, התהליך אינו פשוט ויש לוודא כי השטח כולל את כל אישורי הבנייה הדרושים, כדאי לבדוק טרם הרכישה את רישום ייעוד הקרקע במנהל מקרקעי ישראל. אין מקום לפזיזות בכל הקשור לבניית בתים פרטיים.

איך לעצב נכון שלטים מוארים לעסק

בעלי עסקים קטנים המבקשים לצמצם ככל האפשר בהוצאות כספיות יוכלו להרכיב בעצמם את עיצוב השלט. כאן תמצאו כמה טיפים שימושיים לעיצוב נכון של שלטים מוארים בפרט ושלטים לעסק באופן כללי. גם ללא ניסיון אפשר יהיה להציג תוצאות טובות מאוד ולחזק את תדמית העסק ואת תהליך המיתוג. אם אתם שואלים את עצמכם איך לעצב נכונה את השלט לעסק כבר עשיתם את הצעד הראשון לקראת עיצוב נכון, התהליך מתחיל במודעות ונראה כי יש לכם את המודעות הדרושה לחשיבות השלט.

שימו לב, שלטים מוארים מעצם היותם מוארים הם שלטים בולטים, על כן, אין כל צורך בעיצובים מורכבים או שימוש בצבעים רבים. כאשר מעצבים שלטים מוארים יש לזכור כי סוד ההצלחה טמון דווקא בפשטות. הטיפ הבא יהיה בחירת שלטים איכותיים המחזיקים מעמד למשך תקופה ארוכה, לא תרצו להתמודד עם תיקונים לעתים קרובות. העצה האחרונה אך החשובה ביותר תהיה בחירת שלטים חסכוניים בצריכת החשמל. שלט חסכוני תוכלו להפעיל במשך כל שעות היממה מבלי לחשוש מפני חשבון חשמל מנופח.