ארכיון חודשי: יולי 2015

מרפסת יפה בטוחה

כאשר אתם מתכננים את העיצוב ו/או הבנייה של הבית שלכם חשוב כי תתכננו מעבר למראה יפה ומעוצב גם את כל מה שקשור לבטיחות של האנשים אשר נמצאים בכל חלל של הבית ומחוצה לו.

לצערנו ישנן תאונות רבות שמתרחשות בסביבה של הבית, כאשר היה ניתן למנוע אותן בקלות במידה והיה נעשה בבית שימוש במעקה למרפסת שאינה גבוהה דיה או הצבה של גדר בטיחות שתמנע מילדים קטנים ליפול או לטפס במדרגות של הבית. כל אזור של הבית הוא אזור בעל פוטנציאל לנפילה או לתאונה אחרת שההסתברות שתתרחש עולה ככל שהסכנה נשארת קיימת והימים חולפים להם.

 

התקנה של מעקה למרפסת הינה הכרחית גם בביתים פרטיים בהם ישנה "רק" קומה אחת נוספת מלבד קומת הכניסה, ובהחלט בדירות אשר נמצאות בבניינים רבי קומות עם מרפסות בעלות מעקה שאינו גבוה מספיק. כמובן שלמרות כל אלה עדיין חשוב תמיד לשהות בקרבת הילדים ולהיות בטוחים שהם אינם מציבים סכנה לעצמם. הקפידו כי כל עיצוב יפה שאתם בוחרים עבור הבית הינו בטוח ליד הילדים וגם עבור קשישים שאינם יכולים לבצע פעולות מסוימות ביתר קלות.

התוצאה הסופית של הבניין

לאחר שהשלד של הבניין הינו גמור ומוכן, מגיע השלב של ביצוע עבודות גמר על ידי קבלן גמר א על ידי אותו הקבלן שגם מבצע את עבודת השלד וגם את עבודות הגמר שהינן רבות מאוד ומכריעות את המראה הסופי של הבניין, אם יהיה בעל גימור איכותי שמעלה את ערך הנכס, או בעל גימורים לא טובים שמצריכים עבודות תיקון רבות שיכולות להוריד את ערך הנכס במאוד.

עבור עבודות גמר יש להביא מספר של צוותים כאשר כל אחד מהם מיומן בפן עבודה ספציפי אשר נדרש לשם עבודות גמר לבניין בכל פרויקט ופרויקט. חלק מן הקבלנים עובדי בשיטה של מיקור חוץ, ומביאים צוותים של עובדים עבור פרויקט ספציפי שלאחר ההתקשרות העסקית ביניהם מסתיימת.

 

עבודות גמר לבניין כוללות תחומים רבים ביניהם:

  • ביצוע של טיח לחוץ ופנים הבניין.
  • צביעה של הקירות החיצוניים של הבניין ושל הקירות הפנימיים.
  • ביצוע של חיפוי רצפה וקירות.
  • השלמת תהליכים באינסטלציה.
  • השלמה של תהליכים בחשמל.
  • התקנה של דלתות חוץ ודלתות פנימיות כולל משקופים.
  • עבודות אלומיניום.
  • הכנה למזגן.

לחיות בזוגיות נוחה, גם בשנת הלילה

מתי לאחרונה שכבתם על המיטה הזוגית שלכם והרגשתם שאתם לא מרגישים כלום מלבד נוח? אם עבר זמן מאז שיכולתם להזדהות עם משפט זה כנראה שהגיע הזמן להחליף את המזרן הזוגי שלכם, במיוחד אם כל תנועה במיטה מלווה ברעשים וחריקות של בסיס מיטה שעושה סימנים של אחד שהולך להתפרק די בקרוב, ודי בהפתעה.

 

מיטות זוגיות באות עם שני חלקים או יותר, בהתאם לעסקה שאתם מבצעים בחברת הריהוט, יש כאלה שמציעות בסיס ומיטה, כאלה שמציעות להוסיף ראש מיטה בתוספת תשלום ואחרות שמציעות חדר שינה שלם במחיר משתלם גם כן.

עולם השינה כולל מגוון רחב של מיטות זוגיות שמגיעות בעיצובים שונים ובגדלים שונים, אבל הדבר הכי בול מבין כל אלה הוא ההבדל במחירים, לכן כאשר אתם נכנסים אל חנות ריהוט במטרה לרכוש מיטה חדשה ונוחה תמיד יש לזכור כי טווח המחירים הינו רחב ואין כל סיבה שלא תוכלו למצוא מיטה הדרת שתעניק לכם שנים רבות של שינה נעימה ללא כל בעיה.

לשווק נכון ללקוחות פוטנציאליים

לשווק מוצרים ולפרסם אותם אינו דבר פשוט בכלל, ולכן כל הזמן חברות מחפשות אחר דרכים יצירתיות אשר יגרמו ללקוחות פוטנציאליים לעצור לרגע ממה שהם עושים ולהתרכז במה שיש לחברה להציע עבורם.

חברות פרסום משקיעות הרבה זמן וכסף בחיפוש אחר הפרסומת המושלמת אשר תייצר כמה שיותר לקוחות אקטיביים שזוכרים את המוצר ורוצים אותו גם עבור עצמם, אך יש גם חברות הפצה אשר משיגות את אותו הבר על ידי הפצה של חומר שיווקי או של דוגמיות שנועדו לקהל לקוחות מאוד ספציפי שנבחר באופן פרטני ולא מופץ באופן כולל כפי שנעשה בעולם הפרסומות בטלביזיה וברדיו.

 

אם אתם רואים מידי פעם נציגות של חברה אשר מחלקות דוגמיות ללקוחות במיקומים מאוד ספציפיים כמו קניון, חניון או לבתים של אנשים, מדובר בשיווק ישיר. כאשר אתם רואים בחור/בחורה שמבצעים חלוקת פליירים לעוברים ושבים ומזמינים אותם להיכנס אל העסק שנמצא בקרבה, מדובר בשיווק ישיר.

אופן זה של חלוקת פליירים כבר קיים תקופה ארוכה והוא מאוד משגשג בכל רחבי הארץ וגם משמש בתור שיטת שיווק ישירה במדינות אחרות בעולם.

להיות עם ולהרגיש בלי

זוגות רבים מחפשים לרכוש מיטה יהודית שתתאים לצרכים שלהם לשמור על ההפרדה הנחוצה במהלך אותם ימים של החודש בהם האישה נמצאת במחזור וישנו איסור של תשמיש מיטה.

לכן יצרנים רבים של מיטות בארץ מכינים גם מיטות יהודיות כשרות אשר גם משמשות בתור מיטה זוגית לכל דבר ורק כאשר עולה הצורך יש אפשרות להפריד בין שני החלקים ליצירה של שתי מיטות יחיד נוחות גם כן.

 

לבחור מיטה נוחה ומעוצבת

רמות העיצוב של מיטות יהודיות כיום הינן מאוד גבוהות, עד כי לא ניתן להבחין שמדובר במיטה יהודית כך שכל זוג יכול לבחור מבין שלל של עיצובים את העיצוב שמתאים לו מבחינת המראה עצמו.

מעבר לכך, ההכנה של המחיצה של שתי המיטות הינה בצורה שלא תהיה מורגשת והזוגות יוכלו ללכת לישון יחדיו ללא הפרדה מורגשת וההצמדה של המזרנים הינה בקו אפס.

דבר זה תורם רבות לנוחות של השינה  כאשר ניתן להתקרב אל עבר הצד השני של המיטה מבלי להרגיש רווח או בליטה שקיימת בין השניים.

 

לנווט את האירוע

הלחץ של האירוע שהולך וממתקרב הולך ונבנה ואתם כבר לא בטוחים האם הזמנתם לימוזינה או ג'יפ האמר לחתונה, האם סגרתם על מנה כזו או אחרת בתפריט והאם אתם תיהנו בחתונה או שרק תהיו לחוצים כל הזמן שכל הדברים יעברו בשלום ואתם תתחתנו ותחיו באושר ובעושר עד היום הזה…

 

אם בחרתם במפיק אירועים מנוסה כמו גלעד הובר כדאי שתתנו לכל הלחץ הזה להתפוגג, תרימו טלפון אל מפיק האירועים כדי לדעת היכן אתם עומדים בכל ההכנות לקראת האירוע והאם אתם עומדים בלוח הזמנים לקראת היום המרגש. את הניווט של כל הדברים שיש לארגן לחתונה וההתעסקות הבלתי נגמרת עם ספקים העברתם בחוכמה רבה אל גלעד הובר כך שכל מה שנשאר לכם לבצע הוא רק לנשום וליהנות מן הזמן הזה שאתם מאורסים עד לרגע המרגש הזה שתהיו בעל ואישה, חתן וכלה.

הלחץ הזה, האם הכל יעמוד בציפיות שלכם, והאם אתם תקבלו את האירוע המושלם שלכם עובר אל האדם המיומן אותו שכרתם עבור האירוע ולכם כדאי שתפחיתו מרמת הלחץ והעצבים ופשוט תלכו לספא מרגיע, גלעד יעשה כבר את כל מה שקשור לחתונה…

חתונת באוהאוס

אתם מרגישים כי סיור באולמות אירועים ברחבי העיר הרגיש לכם כאילו אתם נכנסים לנשף תחפושות שממש לא מרגיש לכם טבעי או נעים?

הגיע הזמן להודות, רוב אולמות האירועים משדרים את אותו הדבר ולא ממש יכולים להתכוונן לצורת חשיבה מיוחדת ושונה של כל לקוח ולקוח, ולכן זוגות רבים אשר מתכננים חתונה מחפשים יותר ויותר אחר מקום לחתונה שיהיה יוצא דופן, כזה שיביע את האינדיווידואליות שלהם בכל פינה באירוע ובאולם.

אם לערוך חתונה באולם מנצנץ, על חוף הים או בגלריה לא ממש עושים לכם את זה, כדאי שתחשבו על עריכת האירוע במקום לחתונה שמעוצב בהשראת הבאוהאוס.

 

רק תדמיינו לכם את החוויה הקולינארית אשר נערכת בעיצוב כה מיוחד ויוצא דופן, ואם אתם תל אביבים בנשמה, אתם ממש תמצאו את עצמכם מתאהבים במקום לחתונה שכל ההשראה של העיצוב שלו מתחילה ונגמרת בתקופת הבאו האוס בה בניינים רבים עוצבו באותו עיצוב אדריכלי מיוחד שכבר לא ניתן למצוא במקומות רבים בארץ ובעולם.

אז תנו לעצמכם להיות שונים בדיוק כמו שאתם אוהבים ועצבו לעצמכם אירוע שאותו יזכרו האורחים להרבה זמן בזכות השילוב הנהדר בין עיצוב ייחודי לבין חוויה קולינארית מזככת.

לרכוש ספרי יהדות באינטרנט

כל יהודי אוהב להעשיר את עולם הדת ולהתעמק בדברי תורה וגמרא בשעות הפנויות לאחר סיום העבודה, כאמור "והגית בה יומם וליל".

הלימוד של התורה ביהדות הינו דבר אינסופי ותמיד ישנם רבדים יותר ויותר עמוקים בהבנה והפרשנות של השפעת הלכות הדת במעשים היומיומיים של כל יהודי ויהודייה.

 

אם בעבר רכישה של ספרי קודש למכירה הייתה משהו שהיה אפשר לבצע רק על ידי גישה לחנות ספרים באזור הקרוב למקום המגורים, הרי שעידן האינטרנט פרץ גם את החומות הללו, וכיום קיימים שלל של ספרי יהדות בהוצאות שונות לילדים ולמבוגרים, במהדורות מהודרות וגם כאלה לשימוש יומיומי עם כריכה פשוטה אותם ניתן לרכוש באתר אינטרנט שמציע ספרי קודש למכירה בצורה נוחה.

הנוחיות הזאת הינה דבר שחשוב בכל מגזר, וגם המגזר הדתי חרדי שמח לקבל משלוח של ספרי דת חשובים ולאתר אותם בחיפוש קצר בחנות, בצורה זו ניתן לרכוש בצנעה וללא בזבוז של זמן חשוב בו אפשר לשבת וללמוד תורה או לטרוח עבור הבית היהודי.

אתה חייב את זה לעסק שלך

כל בעל עסק היה שמח לקבל כי מגיעה לו הנחה בתשלום הארנונה, והאמת היא כי אם מדובר בהשכרה של מבנה תעשייה, ישנה הסתברות גדולה מאוד כי המחיר שהבעלים של אותם עסקים משלמים יותר ממה שהם אמורים לשלם, אם בשל חישוב שאינו נכון של שטח המבנה או אי קבלה של הנחה שמגיעה לפי חוק או התקנות העירוניות לעסקים רבים, שכלל אינם מודעים לכך.

 

הדרך הכי טובה לבדיקה של הנחה בארנונה אינה דרך פניה לעירייה, אלא דרך גורם מוסמך אשר מבין את אותם חוקים ותקנות על בוריים ויודע לומר בוודאות גמורה כי אכן מגע לעסק הנחה בארנונה, ואולי ניתן אף לדרוש ולקבל החזר רטרואקטיבי עבור כל אותן שנים של תשלום גבוה מן הנדרש.

כל בעל עסק חייב לעצמו לבצע בדק בית מהיסוד על מנת שלא יבצע הוצאות מעבר למה שצריך, ובכך להגדיל את הרווחים שלו ולהתקדם הלאה אל עבר הרחבת העסק והתמקצעות נרחבת יותר גם כן.

אם טרם ביצעתם זאת עבור העסק שלכם כדאי שתזדרזו על מנת שלא תשלמו שקל אחד יותר ממה שאתם צריכים.

לרכוש מיטות יהודיות במחיר משתלם

הרבה זוגות דתיים שומרים בזמן הנידה של האישה על נגיעה, ולכן מחפשים אחר מיטה זוגית שיכולה להתפרק לשני חלקים, כך שברגע בו האישה נמצאת במחזור, הגבר והאישה יכולים לשמור נגיעה מבלי לעבור לחדר אחר.

רכישה של מיטה יהודית במבצע יכולה להקל על החיים עבור אלה שלא מצאו פתרון נוח לימים האלה ולא מעוניינים להפריד כוחות פעם בחודש, בכל חודש מחדש במשך 12 חודשים בכל שנה.

במיוחד כאשר היום, בניגוד לזמנים אחרים, ישנם אינספור של מיטות המעוצבות לפי טעמם של בני הזוג שמקיימות גם את הצורך להישמר בזמן הנידה בשל היות האישה טמאה בימים אלה של החודש.

 

מיטה יהודית במבצע אינה חייבת לעלות הרבה כסף, מה גם שמדובר לרוב בהשקעה לטווח ארוך בנוחיות של פריט ריהוט שהינו הכרחי עבור בני הזוג, מבלי להתפשר על העיצוב שלו.

הדבר היפה הוא שלאחר סיום המחזור ניתן בקלות להחזיר ולהצמיד את שני החלקים של המיטה ליצירת מיטה זוגית אחת ולחזור לישון יחדיו בצורה נעימה ביותר.