ארכיון חודשי: נובמבר 2015

דברים בעלי משקל

אם אתם נמצאים במטבח ומתכוונים לאפות סופלה שוקולד טעים כדאי לכם לבדוק היטב שלא חסרים לכם כל המצרכים עבור המתכון המנצח של סופלה אוורירי ונימוח. לא מדובר על ביצים, שוקולד מריר או קמח. גם לא בקערית להקצפה של הביצים. איך חשבתם למדוד את כל מה שאתם מכניסים את הקערה? הרי לא תמיד הכמות אשר מופיעה על גבי האריזה היא הכמות שצריכים, ומדידה לפי כוס אינה מדויקת כלל מכיוון שאצל כל אחד מאיתנו יש מבחר שונה של כוסות שמייצגות משקל ונפח שונים לגמרי. הפתרון הוא משקל מטבח קומפקטי ודיגיטלי.

סבתא בישלה דייסה? אנחנו נאפה סופלה שוקולד!

את המדידות המשוערות תשאירו לסבתא שנמצאת במטבח מגיל בו למדה ללכת. בעידן המודרני מכינים סופלה שוקולד טעים רק לשם פינוק, ועל מנת שהוא יצא בדיוק כמו שרואים בתמונה המפתה שלצד המתכון חייבים להשתמש בעזרים כמו משקל מטבח אשר ימדוד בצורה מדויקת כל מה שנכנס אל הקערה, בדרך אל סופלה שוקולדי ונימוח שיתפח ללא כל בעיה.

כל כך נוח שלא רוצים לקום

בכל הקשור לבני נוער נראה כי המבוגרים האחראיים מרגישים לעיתים לגמרי מבוהלים מכל מה שקורה עם ילד שהיה פעם רגוע ומתוק, וכעת הוא גדוש בהורמונים ולחץ חברתי עד כי נראה שהוא הולך להתפקע מתוך עצמו החוצה בכל רגע נתון. לכל הפחות הייתם רוצים לדאוג לשנת לילה טובה עבורו, כדי שיוכל לעבד את כל מה שהחברה דורשת ממנו אל תוך תבנית מרגיעה שמכינה ליום המחרת בצורה טובה.

אם אתם חושבים שלכם שנת לילה טובה הינה דבר חשוב תחשבו עד כמה זה חשוב למתבגרים, לכן רצוי לבחור מיטת נוער שתספק להם את הנוחיות הנדרשת עבור שינה מתוקה, אולי בבוקר הם יקומו קצת יותר כמו הילד שהכרתם בשנים המוקדמות יותר.

אומנם, המחירים של מיטה לנוער מאוד מגוונים והם מגיעים  בשלל של מידות ועיצובים, אבל החליטו על תקציב שנוח לכם לשלם ותתפלאו כמה הרבה אתם יכולים לקבל תמורתו, המיוחד מתבגר אחד שידע עד כמה אמא ואבא דואגים לשינה שלו בלילה. עד הפעם הבאה בה יעלה דרישות…

האוכל ששימח אותי

כולנו מגיעים רעבים אל האירוע אליו הוזמנו. אין כל טעם לאכול ארוחת ערב כאשר באותו ערב נפגשים עם המון חברים ובני משפחה באירוע אשר לכבודו הוזמן קייטרינג בשרי משובח שיספק את כל תחושת הרעב אשר נמצאת אצל כל המוזמנים. ישנה חשיבות רבה להזמנה של קייטרינג איכותי לאירוע מכיוון שזה יהפוך את כל האורחים לכאלה שנינוחים ומלאים בשמחת האכילה וחגיגה של השמחה עבורה הוזמנו, כאשר קייטרינג שמגדיר את עצמו בתור קייטרינג  איכותי יהיה בנוי ממנות יצירתיות שהורכבו מרכיבים טריים ומובחרים שיעשו את כל הטעם.

ניפגש בקבלת הפנים

אחד הדברים שפעם לא היה כל כך נהוג באירועים, אולם עם היווצרות של מקום רב בגני אירועים וההבנה כי קהל האורחים אשר מחכה לתחילת האירוע הינו כבר רעב, עלתה המחשבה להכין מאכלים שנועדו לאכילה בעמידה ומספקים את הרעב הראשוני בזמן בו כולם מתוודעים האחד אל השני וממתינים בסבלנות לשלב הבא של האירוע, לאחר ששתו ואכלו ממטעמי קייטרינג בשרי טרי שבא במנות קטנות ומעוצבות שפשוט כיף לאכול אפילו בידיים.

קק"ל נותנת מענה לרוכבי האופניים

בשנים האחרונות ניתן לראות בבירור כי יותר ויותר אנשים שבים ומבצעים רכיבה על אופניים ברחבי הכבישים בארץ, אך גם באזורים ייעודיים לכך. בשל הדרישה שהולכת וגוברת עבור מסלולי רכיבה באזורים המרוחקים מהעיר וכבישיה החלה קק"ל להכין תשתיות רבות ומגוונות עבור רכיבת אופניים ברמות שונות.

הפרויקט של קק"ל

במהלך השנה הזאת נפתחו עוד ועוד מסלולים כאלה וכיום יש בערך 1600 ק"מ של מסלולי רכיבה שמספקים מענה נהדר לרוכבים על גלגלים במסלולים נוחים ורחבים, מסלולים לאוהבי הסינגלים ומסלולים אשר מיועדים לאנשים שאוהבים יותר להתאמץ באותם מסלולים מקצועיים לרכיבה אתגרית.

התוצאות הינן מגוון רחב של מסלול ירכיבה שבהחלט נותני מענה רחב לכל אותם רוכבי אופני שטח ואופני הרים שפשוט אוהבים את הפעילות הגופנית הזאת ומייעדים לה זמן מסוים מידי שבוע.

בקק"ל עשו עבודה מאוד קפדנית כאשר כל מקום המיועד לרכיבה מסומן ככזה ויש כמה צבעים עבור מסלולים ברמות שונות, החל מן השבילים הירוקים ועד לשבילים המסומנים בצבע האדום. השחור מיועד לאקסטרים ועוד עדיין בתהליכי פיתוח.