ארכיון חודשי: ינואר 2016

המקום המושלם לפרסומות יעילות

בעלי עסקים ומפרסמים רבים מבינים כי לפעמים פרסום להמונים אינו כזה יעיל כמו פרסום מטורגט באזורים ספציפיים עבור אנשים שלהם הפרסום יהיה הכי נכון שאפשר, שלא לדבר על העלויות הגבוהות שמצריך פרויקט פרסום בטלביזיה, רדיו או אינטרנט. מסיבה זו רואים רק בתי עסק גדולים ומוכרים אר מפרסמים דרך פרסומות מעין אלה שהמחיר שלהן יכול להגיע עד לכמה מאות אלפי שקלים ויותר מכך.

למעשה קיים אפיק נוסף עבור פרסום יעיל של בית עסק שבו משתמשים בכל רחבי העולם במשך עשרות של שנים והוא מאפשר לכל עסק קטן או גדול לפרסם את עצמו ואת מוצריו בלי יותר מידי השקעה כספית ועם כל האפרות לכסות את ההשקעה ולהגדיל את מחזור המכירות בצורה אפקטיבית. מדובר בחלוקה פשוטה של פליירים שהם עלוני פרסומת קטנים שמגיעים עד לתיבות הדואר של כל הלקוחות הרלבנטיים שלכאורה נראית פעולה פשוטה, אבל הדרך המהירה אל הלקוח שיכול להיות הכי מעוניין בשירותים המוצעים עוברת דרך תיבת הדואר הפרטית או העסקית שלו.

תרבות להשכרה

אתם מתכננים אירוע בקרוב וממש רוצים להרשים את האורחים עם משהו יוצא דופן שישדרג את האירוע לחוויה אחרת ולגמרי ייצג את כל מה שאתם בצורה אמיתית? כל שוחרי המוזיקה, לאו דווקא הקלאסית, ייהנו להביא פסנתר להשכרה אל האירוע האישי שלהם על מנת שפסנתרן מקצועי יישב מולו ויינגן את כל מה שאוהבים ורוצים לשמוע באירוע מן הסוג שאתם חוגגים, והאמת היא שהעלות הכוללת אינה כה גבוהה ובהחלט הרבה יותר מרשימה בתור אלמנט שנחשב בתור גימיק אבל נותן הרבה יותר מכך לכל האורחים.

 

כמה זה עולה לנו?

העלות של פסנתר להשכרה ליום אחד אינה מסתכמת בפסנתר עצמו אלא כוללת את השינוע שלו עד למקום האירוע, סבלות במידה וצריכים לעלות מספר קומות וכיוון של הפסנתר במידה ויהיה צורך בכך. בנוסף לכל אלה יש להביא את האמן אשר אמור לנגן על הפסנתר שגם עבורו יש לשלם סכום לא קטן אך משתלם ביותר של כסף. בשורה התחתונה זוהי חוויה שאין שנייה לה ומציעה את האפשרות באמת ליהנות ממוזיקה משובחת באירוע איכותי.

חוויה בלתי נשכחת

לאחר סיום השירות הצבאי צעירים ישראלים רבים מחפשים את עצמם ורבים מהם בוחרים לצאת אל העולם הגדול כדי לחגוג עוד קצת את הימים של שנות העשרים המוקדמות לפני שהם נכנסים אל תוך המחויבות של לימודים בהשכלה גבוהה שייקחו כמה שנים טובות לסיים בהנחה שמדובר רק בתואר ראשון. אצל ישראלים רבים עולה החלום הזה לצאת ולטייל בארצות הברית שתמיד נראית כל כך גדולה ומאפשרת להגשים את החלום של לא מעט אנשים שחיים שם בהצלחה רבה.

 

בדיוק עבורם קיימת האפשרות של עבודה בקליפורניה ובשאר המקומות שבם קיימים מוקדים של מכירות בעגלות על ידי ישראלים. הדבר מאפשר להגשים את החלום ולטייל באחד המקומות הפופולאריים והאהובים על ידי תיירים שמגיעים לארצות הברית, וגם באותה ההזדמנות אפשר להכיר עוד צעירים חולמניים כמותם שרוצים להרוויח סכומי כסף גדולים בזמן יחסית קצר. אם משווים את העניין לעבודה בישראל אין ספק שלא יקבלו שכר כה גבוה גם אם מדובר בתחום המכירות, וכמובן שלא מקבלים את החוויה המיוחדת שמשלבת עבודה והנאה גם יחד.

משכירים משרדים בבני ברק

החיפוש אחר המיקום הכי מדויק וחכם עבור המשרדים של בית עסק הם לא דבר פשוט מכיוון שמיקום הוא חלק עיקרי מן ההצלחה של העסק ויכול להשפיע במידה רבה על הצמיחה והשגשוג שלו אם ייבחר מיקום אסטרטגי לעומת בחירה של מיקום ללא כל השקעה בדבר מלבד העלות והיות המשרד מתאים בגודלו.

זה נכון כי בתחילת דרכו של כל עסק התקציב עבור הוצאות מעין אלה אינו גדול ויש לוודא כי מבצעים הוצאה שאינה מעבר לרמת ההשקעה ההגיונית לשלב ראשוני זה , אולם גם חשוב מאוד לוודא כי המקום בו מכים שורשים לפחות לכמה השנים הראשונות יהיה כזה שיספק את השירותים שאותם צריך בית העסק יחד עם מקום אידיאלי ליצירת קשרים עסקיים עם לקוחות. האם משכירים משרדים בבני ברק שאך זה הרגע הקימו את העסק יניבו את התוצאות הצפויות? נותר לראות רק מה קורה בפועל לעסקים באזור זה כדי לנבא בצורה כזו או אחרת האם גם העסק החדש שלכם יצליח גם הוא.

מיתוג מוצרי Give Away

כל בעל עסק חייב להיות כזה שיכול לעמוד בתחרות מול בתי עסק אחרים בתחום. בין כל יתר המטלות של ניהול יעיל של העסק דבר זה כולל יצירה של קשר יציב עם לקוחות קיימים והבאה של עוד לקוחות חדשים כל הזמן. אחת הדרכים הנהדרות עבור חיזוק הקשר עם הלקוחות הקיימים היא שליחה של מתנות בחינם שיכולות להיות כל פריט שימושי שכל לקוח אוהב, כמו זיכרון נייד, מגבת חוף, ספל או לוח שנה כאשר כל אחד מאלה מגיע עם הדפסה על מוצרים שכוללת את השם של העסק או הלוגו בצורה די בולטת.

 

נותנים על מנת לקבל 

בצורה זו מצליחים להשיג שתי מטרות עיקריות, גם הלקוח מרוצה ומרגיש שהוא חשוב ובעל משמעות בעסק, ומצד שני השימוש התדיר שלו במוצר יחשוף אותו לעוד אנשים ויהדהד אל המודעות של האנשים שחולפים על פניו בצורה די פשוטה. שתי פעולות חשובות של חיזוק קשר עם לקוח וחשיפה בפני לקוחות חדשים שאינם מצריכות השקעה כספית גבוהה הן המפתח למעגל לקוחות גבוה ויציב.

שיטה חלופית לגרידה

אין שום דבר קל בעניין של הפלות. מדובר בנושא מאוד רגיש אשר מעורר את שני צידי המתרס להגיב בצורה תוקפנית בעד/נגד. אך לעתים אין בעד או נגד אלא פשוט תחילתו של תהליך שבו העובר אינו מתפתח, לא מוצאים דופק או שמוצאים ליקוי חמור בהתפתחות העובר, כזה שימנע ממנו לחיות אפילו כמה רגעים אחרי הלידה. במקרים מעין אלה מנסים להקל עד כמה שניתן על האם אשר לא ציפתה למצוא את עצמה בתהליך של הפלה ולבדוק האם מדובר בשלבים מוקדמים של ההיריון אשר מאפשרים הפלה בכדורים במידה והפלה טבעית אינה מתרחשת מעצמה.

 

עד כמה זה פשוט?

כמו בכל דבר אחר בחיים של האישה, זה מורכב. ישנן נשים אשר יחוו את הכאבים בצורה קשה מאחרות, כאלה שידממו בצורה קלה יותר וכאלה שההפלה תבצע בצורה "חלקה" ללא כל צורך בהתערבות כירורגית להשלמת התהליך במלואו. בכל מקרה זוהי אלטרנטיבה קצת פחות מורכבת שמאפשרת לאישה לחוות את ההפלה בצורה אינטימית וללא צוות רפואי שנמצא בחדר ניתוח. בהתחשב באפשרות זאת, ביצעו הפלה בכדורים יכולה להקל על דבר שכואב בין כה וכה.

אין כמו המבט על הפנים של אדם שאוהבים שמבין עד כמה בצענו השקעה ומחשבה רבה עבור יצירה של מתנה ייחודית שלאף אחד אחר אין ואפשר להשוויץ עמה בכל פעם בה שותים קפה או בכל פעם בה רוצים ללבוש חולצה מיוחדת ונוחה במראה קז'ואלי לגמרי. תחום הדפסה על גבי מוצרים הוא אינו חדש וקיים כבר למעלה מכמה עשורים יפים כאשר את הבכורה של הדפסה על מוצרים חייבים לאותן חולצות טי שעליהן היו מודפסות התמונות של זמרים ולהקות פופולאריים בכל רחבי העולם.

 

מה השתנה?

מאז אותן שנים ההדפסות על גבי חולצות הפכו להיות הרבה יותר מגוונות וגם ההדפסה עצמה נעשתה איכותית פי כמה מאלו שהיו נקרעות ונתלשות לאחר כמה כביסות במכונת הכביסה הביתית. בנוסף, הצטרפו מוצרים נוספים כמו כוסות, עטים, מחזיקי מפתחות ועוד כל מיני גאדג'טים שכולם אוהבים לבצע בהם שימוש ובעזרת טכנולוגיה מתקדמת ההדפסות ניתנות לביצוע גם על כל אלה ללא כל בעיה וללא פגיעה ברמה של ההדפסה. באופן זה אפשר לבחור כל מוצר כמעט ולהדפיס עליו תמונה או מלל מיוחד שיכולים להיות מתנה ייחודית מוצלחת במיוחד.

עובדים למען עבודה

כל הזמן אנו שומעים על קריסה של חברות גדולות ועל סגירה של רשת חנויות שכבר לא מצליחות לעמוד בשוק התחרותי שכולל המון הוצאות עבור כוח אדם, שכירות עבור שטח ותשלומים עבור סחורה אשר לאט נערמים להם ומהם כבר אין דרך מוצא מלבד להחל תהליכים של פשיטת רגל. ומה לגבי כל אותם עובדים שנותרים ללא פרנסה? מה לגבי כל מה שהם צברו במהלך השנים מבחינת פנסיות ויתר תנאים סוציאליים?

 

מה שאפשר להבין מהתרחשויות שבעבר הוא שאף חברה קטנה כגדולה אינה חסינה מפני משברים שיכולים לחסל אותה וכל עובד צריך לדעת לכלכל את צעדיו כאשר ועדי עובדים רבים מצליחים לייצר את החשיפה הנדרשת על מנת לגייס את כל המשאבים הנדרשים לשמירה על מצבת העובדים והתנאים שלהם. חשוב מאוד במקרים אלה לפנות אל עו"ד לענייני עבודה שמתמצא במצבים אלה ויודע כיצד לנווט את הספינה השוקעת אל עבר חוף מבטחים.

מצידה, המדינה צריכה לפעול על מנת להשיג את ההגנות החשובות עבור הכספים של העובדים מפני נפילות מעין אלה וליישם דרכים המעוגנות בחוק שכל מטרתן להגן ע האינטרסים של העובדים שרק רוצים עבודה שתפרנס אותם בכבוד.

האפשרויות שלך

כל אישה צריכה להיות עצמאית ולבחור את הדרך שלה בחיים, דבר זה כולל גם את הדרך שבה היא בוחרת לבצע את הסיום של היריון שאינו רצוי מכל סיבה שהיא. לא חסרות סיבות לכך שעולה הצורך עבור הפסקה של תהליך היריון צעיר כאר רבים מהם מערבים רגשות קשים בשל הרעיון כי בפנים מתחילים חיים חדשים שכבר עכשיו צריכים להסתיים או החלו להסתיים בצורה טבעית.

אחוזים לא קטנים של הפלות טבעיות לא מסתיימות בהצלחה ורופאים רבים דואגים כי הגוף של האישה ההרה יתחיל להראות סימנים של זיהום, דבר שמסכן את בריאות האישה. במקרים אחרים הגוף לא התנקה לחלוטין וחלקים של ההיריון עדיין קיימים ברחם, במצב כזה תיתכן התערבות כירורגית של הפלה בגרידה.

זה לא פשוט לבצע את הבחירה איך להפסיק את ההיריון כאשר רופאים יכולים להמליץ על דרך בהתאם לניסיון הרפואי שלהם בכל שלב של היריון ובכל מצב אישי אצל כל אישה, אולם כאשר מדובר הריון צעיר במיוחד אפשר להשתמש בשיטה של כדורים להפלה שמסייעים להתחיל את ההפלה.

מכונית חדשה זה פשוט

היום יש לא מעט אפשרויות לכל אדם אשר מעוניין לשדרג את הרכב שלו לרכב חדש מהניילון או לרכב חדש יד שנייה. גם היבואנים מציעים תנאים מפתים שמיועדים לסייע לכל רוכש פוטנציאלי לסגור עסקה ולשלם את הסכום שהוא יכול לעמוד בו מידי חודש, וגם סוכנויות לרכבים מיד שנייה מציעות תנאי מימון נוחים עם מלאי מאוד מרשים של מכוניות שהיו לפני כן בבעלות ליסינג או בבעלות אדם פרטי.

כל מה שנותר הוא להחליט האם אתם נמצאים ברף המחירים של מכוניות חדשות לגמרי ולגשת לשמוע הצעות מחיר מהיבואנים שלא ממש מכווצים את המחיר אבל כן מוכנים להעניק בתור מתנה כל מיני תוספות יחד עם תשלומים נוחים עבור הרכב החדש.

אם המחירים של רכב חדש הינם גבוהים מידי תמיד אפשר לחקור את האלטרנטיבה של רכישת רכב מיבואן מקביל שבהחלט נותן מחירים תחרותיים לאלה שמציעים היבואנים הרשמיים, או לוותר על הרעיון של רכב חדש לחלוטין ופשוט לגשת אל סוכנויות של רכבים מיד שנייה שיכולות לבצע עסקה של טרייד אין שגם מורידה את המחיר של הרכב שקונים וגם מביאה מבחר של דגמים פופולאריים.