ארכיון חודשי: אפריל 2016

עולם שלם של תכשיטים

אין כמעט אדם שאינו אוהב תכשיטים. מגוון הפרשנויות של מעצבים עבור עולם שלם של חומרים שמהם ניתן לייצר תכשיטים הופך כל סוג של תכשיט ליחיד במינו ולכזה שפונה אל סוגים שונים של אנשים. עם מבחר כה רחב שיכול להיות לעיתים מבלבל, כדאי מאוד לבדוק אלו תכשיטי מעצבים מספקים את התמורה המלאה עבור המחיר אותו משלמים ואלו תכשיטים מרגישים ממש כמו טבע שני על גבי עור הגוף, כאלה שמחמיאים ומתבלטים על פני השטח בדיוק כפי שאוהבים.

איך יודעים לבחור תכשיט?

  • בודקים מהו המחיר המוצע עבור החומר ממנו הוא עשוי.
  • לאיזו מטרה אמור לשמש התכשיט? אירוע חשוב או לענידה יומיומית בעבודה.
  • מהי האחריות המוצעת למקרים של נזק שנוצר לתכשיט?
  • מחפשים אחר מעצבים שיכולים לעצב בצורה אישית בדיוק מה שאוהבים.
  • אם מזמינים את התכשיט שאוהבים בחנות תכשיטים באינטרנט מוודאים מה הוא גודל התכשיט על מנת לא לקבל הפתעות כאשר הוא מגיע במשלוח הביתה.

אורזים מתנות יפות

תמיד יש את הרגע שבו צריכים להתמודד עם הכנה של מבחר רב של מתנות שנועדו לילדי הגן שבו אתם חוגגים את יום ההולדת של הילד המתוק שלכם או שאתם אורזים מתנות לכל מטרה אחרת, כמו אירוע של החברה ואתם ממונים על ההכנה של כל הקישוטים והמתנות לעובדים. לאורז את המתנות שמגיעות בכמות גבוהה מצריך טיפול מהיר שמאפשר אריזה נוחה מבלי לוותר על מראה יפה של המתנה.

הדרך הכי פשוטה נכון להיום לאריזה של המתנות הללו היא על ידי שימוש במידה הרצויה של שקיות צלופן שקופות שמאפשרות לראות אתמה שמסתתר בתוך השקית מצד אחד, ומצד שני שומרת על ההפתעה ארוזה בצורה יפה בתוך השקית עד אשר יהיה אפשר לפתוח את האריזה ולהשתמש במה שהיה מתחבא מבפנים. הנוחיות שבשימוש בשקיות אלה היא רבה וכבר פחות ופחות רואים אנשים שטורחים לארוז בצורה ידנית מתנות, אלא פשוט בוחרים אריזה מוכנה שאותה סוגרים במהירות ולכל היותר מוסיפים אליה סרט יפה או קישוטים אחרים מבפנים או מבחוץ לפי הטעם האישי של כל אחד.

משקיעים בעסק בצורה מקיפה

אתם נכנסים אל מסעדה ומתרשמים בצורה ברורה מכל ההשקעה שבעל העסק ביצע עבור העיצוב של המקום ולאחר הארוחה עצמה גם מן האוכל עצמו, אבל אחד המקומות שבהם גם נמדדת רמת ההשקעה של כל עסק הוא אזור השירותים שבו במקרים רבים ישנה התעלמות ממקום שיכול לסגור את חוויית השירות של כל לקוח בצורה הכי חיובית שאפשר.

נותנים הרבה יותר ללקוחות

זה מתחיל בניקיון הקבוע של המקום שחייב להציע רמת היגייניות גבוהה עבור הלקוחות ומסתיים ביצירה של אווירה מיוחדת על ידי בחירה של עיצוב מיוחד שממשיך את הקונספט של המקום גם עד לבית השימוש. כמובן שחייבים לוודא כי בכל עת המקום נקי ומציע ללקוחות נייר צץ רץ לניגוב ידיים ונייר בכל אחד מן התאים של בית השימוש שקיימים. אומנם אזור זה אינו בולט לעין כמו יתר האזורים של המסעדה אבל יצירה של הרושם הנכון תהפוך גם את המקום הזה לדבר שמדברים עליו בצורה מפרגנת ומעלה את היחס החיובי של כל משתמש בצורה משמעותית ביותר.

כולם מודפסים

קבוצת הנוער במושב שהגיעה לגיל מצוות, החברים של החתן, הצוות של המחלקה הטכנית בעבודה, היחידה שסיימה את הקורס בצבא בהצלחה, היחידות השונות במשטרה ועוד המוני מוסדות, אנשים פרטיים וקבוצות מבצעים שימוש בחולצות מודפסות לכל מיני מטרות שונות החל מאלמנט שיווקי ועד לתלבושת רשמית שמסמנת את העובד ואת המחלקה שבה הוא נמצא. הזמנה של הדפסה על חולצות היא אינה דבר חדש אלא דבר שהופך ליותר ויותר שכיח בכל הארץ וגם במקומות רבים בעולם מכיוון שמדובר ברשימה ארוכה של יתרונות על גבי חולצה אחת שהיא פשוט נוחה ללבישה ומייצרת מראה אחיד ונעים לעין.

מעבר לכך, הטכנולוגיה של ההדפסה על גבי חולצות השתפרה לאין שעור בשנים האחרונות ואפשר לראות כי ההדפסים שיוצאים הינם כאלה שנשארים על החולצה לתקופה ארוכה ללא כל קילוף והצבעים והגרפיקה רק הולכים ונעשים בולטים ואיכותיים במידה רבה. לכן אין זה פלא לראות כי כמות ההדפסות רק עולה ומדבר שהיה רק עבור נערים ונערות שבחרו להדפיס את התמונה של הלהקה האהובה יש לא מעט צרכים של אדם פרטי או חברה.

אין חכם כבעל ניסיון

כאשר אתם חושבים על מקום לאירוע שלכם האם אתם חושבים על מקום גדול שבו תחגגו אירוע לאלף איש או שאתם מחפשים מקום לאירוע קטן עבור חגיגה עם מאה עד מאתיים אנשים שאותם אתם רוצים להזמין, ולא יותר מכך? בחירה של המקום שבו תחגגו את האירוע תלוי במידה רבה בדרך בה רוצים לחגוג את האירוע ולכן חשוב ראש לבצע ספירה של האנשים שאותם בטוח מזמינים, ומתוך הרשימה הזאת יש להוריד את אלה שלא בטוח מגיעים. בסופו של דבר, מתקבל מספר אשר משפיע בצורה רבה על המקומות שמהם ניתן לבחור את האולם לאירוע מכיוון שחלק בנויים לאירועים גדולים וחלק אחר ערוך במיוחד לאירועים קטנים.

לא בטוחים לגבי הכמות? אפשר להתייעץ עם חברים שכבר התחתנו וחשבו כמוכם ולאחר יום החתונה הפנימו כל מיני דברים שאולי הם היו עושים טיפונת אחרת על מנת שהאירוע יהיה הרבה יותר מושלם, אחרי הכל אין חכם כבעל ניסיון ולאחר סקר שווקים קצר של מחותנים תהיו הרבה יותר חכמים.

כיף לעבוד איתכם

איזה כיף זה להיכנס אל משרדים של חברה כאשר אתם רואים את ההשקעה ניבטת לה מכל קיר ולהבין כי אתם נמצאים במקום הנכון, מקום שמכבד מספיק את עצמו על מנת להשקיע קצת יותר ביצירה של אווירה נעימה לעובדים וללקוחות גם יחד. מקום שמציע חיוך כבר מן הרגע בו פסעתם אל עבר הכניסה, מקום שבו יש לכם פינה נעימה בה אתם יכולים להמתין עם שתייה קרה או חמה ולצפות בטלביזיה או לעלעל במגזינים שנמצאים על השולחן הקרוב.

אתם יודעים מה הרבה יותר כיף מכל אלה? לגלות כי הרמה שמספקת החברה אפילו עולה על מה שראיתם עד כה, ואתם מקבלים את חוויית השירות המושלמת שלא עוצרת רק באותו עיצוב משרדים נהדר, אלא אף ממשיכה אל רצף שלם של התרשמויות חיוביות שכל לקוח ובהחלט כל עסק חייבים לעצמם. לא הכל חייב להיות מושלם אבל הכל צריך להיות חלק נכון של השלם, שהוא בסופו של דבר מושך את הלקוחות להגיע שוב ושוב לאותו המקום.

כולם אוהבים מבצעים!

אין אדם שלא אוהב מבצעים ולמרבה הפלא גם אנשים ששיש להם הון רב בחשבון אוהבים לרכוש דברים שמגיעים בהנחה, בפרט כאר מדובר בפריטים יוקרתיים עם תג מחיר של ארבע ספרות והלאה לפריט אחד. חיסכון הוא דבר שמוטמע אצל אנשים מכל רחבי העולם שרוצים להשיג כמה שיותר עבור כמה שפחות ורכישה של מכוניות אינה דבר יוצא דופן אלא דבר הגיוני ביותר עבור רכישה שמגיעה למחירים של עשרות ואף מאות אלפי שקלים לרכב. מה עושה אדם שרוצה לרכוש רכב חדש אך אין לו תקציב כזה שמאפשר רכישה של רכב בעלות כה גבוהה? מחפש אחר תנאי תשלום נוחים ככל הניתן כדי שהוא יוכל לקבל את הרכב הזה גם אם לא שילם עבורו את הסכום במלואו במעמד הרכישה.

 

מחפשים אחר מבצעים

בשנים האחרונות נדמה שאנחנו יותר ויותר שומעים על מחירים נוחים יותר עבור רכישה של מכוניות חדשות, אולי זה קשור לעובדה שענף מכירות הרכבים החדשים הוא לא גמיש ומניח ליותר מידי לקוחות לחמוק מבין אצבעותיו או שזה קשור אל כל היבוא המקביל שמאפשר לקבל מבצעי רכב משמעותיים עם אלפי שקלים של הנחה עבור רכב חדש לחלוטין.  עם חיסכון כזה ברור של כסף זה כבר נעשה עוד יותר ברור עד כמה אנשים פחות דוחים את החלום של רכישת מכונית חדשה.

מה הזמן מסמן לי

דמיינו לעצמכם מצבים שנראים הכי ברורים בעולם, ועכשיו דמיינו לעצמכם אתכם במצב בו אתם לא מצליחים לזכור את השם של השכנה שלכם, שאתם שוכחים להוציא את הילדים מהגן או שאפילו אתם שוכחים למה נכנסתם אל המכונית וכל אלה כאשר אתם בשנות הארבעים המוקדמות לחייכם. זה יותר מאשר שכחה של דברים שיכולה לקרות לכל אחד מאיתנו מכיוון שבגיל כזה מוקדם ועם מאפיינים של פגיעה בזיכרון לטווח הקצר מדובר כנראה באלצהיימר.

ככל שהשנים חולפות זה הולך ונעשה ברור יותר כי מחלת האלצהיימר שהייתה מאופיינת בגיל מאוחר ואנשים לא היו מראים סימנים למחלה זו לפני גילאי 65 והלאה, כיום ישנם אנשים בשנות הארבעים והחמישים לחייהם שבעלי מחלת אלצהיימר תסמינים ברורים שאותם ניתן לזהות די בנקל. מה אפשר לעשות? לגשת אל מקומות שיכולים לסייע לשפר את היכולת הקוגנטיבית ולאמן את המוח כמה שאפשר על מנת שהתקדמות המחלה תהיה איטית ככל הניתן והפגיעה בחיים של אדם צעיר תעשה מזערית ככל האפשר, בפרט עם תוחלת החיים הגבוהה אליה רגילים כיום.