ארכיון חודשי: יוני 2016

טרנד לוהט במטבח

כל הזמן אנחנו רואים את החידוש הבא בתור שהופך את החיים של כולנו להרבה יותר נוחים ומעניינים בתחום עיצוב הפנים רחב היריעה. אחד המקומות שבהם מדגישים את העיצוב היעיל למשתמש הוא המטבח שאליו נמשכים כל דיירי הבית בצורה עיקרית, אפילו יותר מן הסלון. כאשר אזור זה נהפך למוקד העניינים הדגשים לגבי העיצוב הפונקציונאלי גדלים אף הם ואפשר לראות שיותר אנשים אוהבים לשים אזור ישיבה לארוחה או נשנוש מהירים, כאשר לא ממש עורכים שולחן שלם לארוחה של כל בני המשפחה.

יצירת אזור שקל לעבודה ולניקוי הביא את הכניסה של זכוכית אל המקום בו פעם היו אריחי המטבח, ועם האפשרות לניקיון מהיר של הזכוכית יחד עם הדפסת תמונות על זכוכית זה כבר נעשה די ברור מדוע הטרנד הזה לוהט יותר מלהבת טורבו בכיריים. כל מה שלקוח יכול לדמיין לעצמו מבחינת צבעים, נופים או דמויות יכול להופיע על גבי הזכוכית שהופכת את האזור להרבה יותר מעוצב בקלות ובמהירות של התקנה לעומת אריחים לקיר.

סיבה למסיבה

הישראלים אוהבים לחגוג וכל אירוע הכי קטן משמש בתור סיבה נהדרת למסיבה שלמרות כל הקיטורים לגבי ההיערכות אליה משמשת דרך נהדרת להיפגש עם חברים טובים ובני משפחה ולהתקרב בצורה שאולי לא הייתה מתרחשת, אלמלא אירועים קטנים אך חשובים אלה.

לכן זה לא ממש משנה אם אתם חוגגים את הגיוס אל הצבא עוד מעט, את הסיום של 12 שנות לימוד בהצלחה, את הסיום של התואר בהצטיינות או את התפקיד הבכיר שקיבלתם במקום עבודה יוקרתי העיקר הוא שכולם יכולים להיפגש יחדיו במקום שערוך לאירועים קטנים מבחינת כמות האנשים אבל גדולים מכל בחינה אחרת, מכיוון שממש לא חייבים לחכות עד לחתונה של החברה כדי לחגוג איתה אירועים שהם בגדר סימני דרך חשובים בחיים שלה.

מזל שיש בארץ כל מיני מקומות נהדרים שערוכים במיוחד עבור אירועים עם כמות מוזמנים מועטה, כך שאפשר לבחור את המקום הכי נפלא לאירוע קטן ואינטימי עם מבחר של פינוקים שמאפשרים לכל אורח ואורח לחגוג כמו שצריך את היום המיוחד, והאנשים.

מטפלים בנשירה

זה התחיל בתור נשירה מסיבית כמה חודשים לאחר הלידה, אבל לאחר שחלפה לה כבר שנה תמימה את רואה כי השיער לא חזר אל המרה הטבעי שלו והוא נראה יבש, חסר חיוניות וכן, עדיין נושר. אולי היית הפוגה למשך כמה חודשים נעימים שבהם לא היית צריכה כל היום לאסוף את השערות הללו וכבר עברת אל סף ייאוש עם רכישה של שואב אבק רובוטי שיעשה בעצמו את העבודה. אבל איך מטפלים בנשירה?

הנשירה נובעת מסיבות גנטיות, מסיבות תזונתיות או מסיבות נפשיות ולכן כדאי מאוד לברר בינך לבין עצמך מהי הסיבה לכל הבלגן הזה שמשאיר את סימניו בכל מקום בו את נמצאת. אם עברת על פני שלושת אלה ומצאת לנכון לחזק את התזונה שלך עם תוספים שאולי נובעים מחוסר שאת יודעת שבהחלט יכול להיות קיים, אפשר לנסות בהמלצת נשים אחרות טבליות אבץ של סולגאר או את הקומפלקס שמכיל כל מה ששיער, עור וציפורניים צריכים, שבמקרים רבים פותרים את הבעיה ומזירים את השיער אל המסלול הטבעי שלו.

ארוחה טבעית

נכון, אולי למשפחות מסוימות דבר זה יכול ליצור לחץ כבד מאוד על החתן והכלה אבל עדיין יש לא מעט זוגות שבוחרים לארגן לעצמם ולאורחים שלהם ארוחה טבעונית מההתחלה ועד הסוף מכיוון שהם בעצמם טבעונים ועם דרך חיים של אדם ממש אי אפשר להתווכח. אבל מה קורה עם כל אלה שזה עבורם טרנד והרוב המכריע של המשפחה לא טבעוני ואפילו לא צמחוני, אלא אוכל למכביר מוצרים מן החי?

ברגע בו רוב החוגגים הם קהל מבוגר שרגיל לעשות דברים בצורה מסורתית עם דג, עוף ובשר בקר במנות השונות, ההחלטה לגבי חתונה טבעונית בהחלט תיתקע להרבה בגרון תוך מחשבה על סלטים רבים שיאלצו לאכול במשך ערב שלם, אבל לאמיתו של דבר הכל נובע מתוך חוסר היכרות גדול בתחום זה של מזון שיכול לספק כל כך הרבה סוגים שונים של מנות שמהן כל האורחים יצאו שבעים ולגמרי לא יחסר להם בבטן התחושה של מזון מן החי. סקפטיים? בררו מהו התפריט שאפשר לקבל על ידי השפים הטובים בארץ בעניין ותקבלו תמונה מלאה ומשביעה ללא צל של ספק.

עוברים דירה בלי כאב ראש

יש אנשים שאם רק מדברים איתם על הצורך לבצע העברה של כל הרכוש מדירה אחת אל האחרת הם ישר נזכרים בפעם הקודמת בה נזקקו אל שירותי העברה וחוטפים כאב ראש, אחרים כבר יודעים מזמן כי כמו בכל דבר בחיים צריכים לאתר את בעל המקצוע האמין והמקצועי שיעניק הצעת עבודה מסודרת ולאחר סיכום כל הפרטים הגדולים והקטנים יבצע בפעול העברה של תכולת דירה בצורה שרק תשאיר זיכרונות נוסטלגיים מהמקום בון פעם גרנו. והמלצה לגבי שירותי הובלה בנצרת שתמיד מעבירים הלאה למי שצריך.

כאשר עוברים אל הדירה החדשה בנצרת ממש לא רוצים להתמודד עם ועד בית שמתלונן לגבי הלכלוך שנותר מהעברת החפצים, השכנים שמתלוננים כי נהגי המשאית חסמו להם את החניה בבניין או לגלות כי הרהיטים שאתם כל כך אוהבים סובלים משברים ושריטות בגלל שלא בחרתם בחברת הובלות אמינה. בעניין של רכוש כה יקר וחשוב כדאי שלא להשאיר מקום לספקות ולקבל את הטוב ביותר עם שירות מקצועי ששומר על החפצים שלנו בעת מעבר ומגן עלינו מכאב שיכול לצוץ לאחר הובלה לא מקצועית.

עושים את חיים בריאים יותר

כבר לא מעט דובר לגבי התזונה של אנשי העולם המערבי המודרני שפשוט מתבססת על חומרים מעובדים ברמה גבוהה ועם הרבה הרבה פחות חומרים טבעיים שמציעים לגוף האדם את הרכיבים החיוניים להתפתחות תקינה של הגוף ולחיזוק שלו בכל שלב אחר של החיים. אולם, מעבר לכל אלה, עדיין ישנם פערים שאותם אי אפשר פשוט לסגור על ידי תזונה נכונה, וגם אנשים שעברו אל אורח חיים בריא יותר מתמודדים עם בעיות שאופייניות יותר, או פחות לגיל שלהם על ידי הוספה של תוספי תזונה במינונים שמייצרים את האפקט הכי רלבנטי למצבים אלה.

כתוצאה מכך ניתן לראות אצל אנשים רבים כי בארון התרופות ישנם גם כמה מוצרי אלטמן שמסייעים לטפל בגוף בצורה הכי בסיסית שיש ואפילו מעבר לכך, מקבלים חיים חדשים שמאפשרים ליהנות מכל מה שיש לעולם המערבי להציע מבלי לגרום לגוף לחוסר כל שהוא ולתת לאדם המודרני את כל הדרכים לחיות חיים ארוכים וטובים, בכל גיל שבו הוא נמצא.

יוצאים לטיול יחד

כל אדם צריך לדעת לשבור את השגרה מידי תקופה על מנת לשחרר את הגוף והנפש ולעבור אל יום שבו לא מבצעים את כל מה שחייבים בעבודה ועם הילדים בבית, אלא יוצאים אל יום חדש שבו ההרפתקאות הן רבות ואפשרויות הבחירה של פעילויות הן בלתי נגמרות. מה בוחרים? כל אחד יכול לראות מה הכי מתאים לו לעשות, בהתאם למה שאוהבים, בהתאם לעונה שבה נמצאים או בהתאם לכל מה שקיים כרגע בהיצע של פעילויות מעין אלה.

בכל מקרה בו בוחרים עבור יום הכיף שלנו, חשוב לארגן הסעות לטיולים שמאפשרות להגיע אל כל המקומות האלה בנעימים. ככל שמדובר בקבוצה גדולה יותר של אנשים כך שירות שכזה יכול לחסוך הרבה מאוד כאב ראש עם חיפוש של מקום הולם לכל הנוסעים יחד עם מקום מספק למנגל, למחצלת, למתנפחים לים ומקום לצידנית שבה כל האוכל הטעים מחכה. כי ממש לא חייבים להתחיל ולהתלונן לגבי הרכב המשפחתי הקטן ולתזמן את ההגעה של כולם בזמן ברכבים שונים, פשוט מתאמים הסעה אחת לכולם.

זיכרון נהדר מכל אירוע

אם אתם רואים כי על המקרר של כל משפחה קיימים כמה וכמה מגנטים שבהם הם מצולמים במיטב הבגדים שלהם, באירוע של חברים, קולגות או בני משפחה זה הרבה בגלל שעדיין ולמרות הכל שימוש במגנטים באירוע הוא דרך נהדרת להביא מתנה לאנשים שמגיעים לכבד אותנו וגם שמתנה זו תהיה זיכרון נהדר וחינמי מיום מקסים שבו הם נראו הכי טוב שאפשר, אחרי הכל לא בכל יום שמים כל כך הרב איפור, עושים תסרוקת ולובשים בגדים כאלה מהודרים…

לא נראה כי הבחירה של מגנטים לאירועים היא דבר שהולך להיעלם, אם כבר ההפך הוא הנכון מכיוון ששימוש במגנטים לאירוע מאפשר להעניק מתנה נהדרת מצד אחד ועם התחרות הגבוהה שנעשית בתחום זה המחירים רק הולכים ויורדים ומאפשרים לכל אדם שעורך אירוע לקבל במסגרת חבילה את המגנטים גם כן. אז למה ללכת ולחפש אחר מתנה שלא בהכרח יאהבו כאשר יודעים בצורה הכי בטוחה שיש כי צילום שנדבק על מקרר ועבורו לא צריכים לחפש אלבום תמונות או מסגרת של תמונה, עושה את העבודה בצורה מוצלחת ומנצחת, פעם אחר פעם.

הופכים חלומות לממשיים

בכל הנוגע אל החלל בו אנחנו חיים זה לגמרי לא נתפס עד כמה אפשר להפוך את אותו המקום לכזה שמעניק מענה שלם לצרכים שונים של אנשים שונים. יש אנשים שישימו את הדגש על פונקציונאליות, בעוד אחרים יחפשו אחר מקום נעים בו הם יכולים לשבת ולהרהר, כאלה שיאהבו להראות עד כמה הם רומנטיים בעוד אחרים יעדיפו להראות רמה גבוהה של תחכום בעיצוב והבנה של מגמות עכשוויות של עיצוב.

מה המשותף לכל אלה? עבודה מקצועית של חברות אדריכלות פנים שמצליחות לגעת בחלומות של אנשים ולהביא אותם לביטוי בשטח בעזרת שימוש ברהיטים, צבעים, טקסטיל ושלל של חומרים שקיימים עבור האזורים השונים של הבית ושל העסק, עד כי התגובה הראשונית הטבעית אצל רוב האנשים תהיה דומה ותכלול מילה אחת קצרה בלבד – "וואוו". אין דבר יותר מספק מאשר להיכנס אל מקום שיודעים לבטח שיענה על כל הצרכים ואין דבר יותר מדהים מהעובדה כי מקום אחד יכול לכלול חלומות רבים שכוללים עיצובים שרק מעצבים מוכשרים יועים להביא אל החיים של כל אחד מאיתנו.

לומדים מהמתחרים

למרות כל ההמצאות שיוצאות כל הזמן בכל מדינות העולם עדיין אלה שמוכרזות בתור פריצת דרך של ממש הן ספורות ביותר, וכל עוד אף אדם לא הצליח להמציא את הגלגל מחדש הדבר הבא התור ביותר הוא לבדוק מול המתחרים שעובדים באותו תחום של המצאות איך הם עובדים על הפטנטים שלהם על מנת להבין בצורה טובה יותר את ההתייחסות שלהם בשלב כזה או אחר של הפיתוח ובמידת האפשר ליישם את הנתונים האלה כדי לקבל המצאה טובה יותר בעצמכם.

 

מחפשים את התשובות אצל ממציאים אחרים ברחבי עולם הסייבר

כבר זמן לא קצר שביצוע של חיפוש פטנט קיים במערכת החיפוש החינמית של גוגל ואף במערכות אחרות שקיימות כיום לחיפוש חינמי מאפשרים לכל הממציאים בכל רחבי העולם ללמוד בצורה טובה יותר את תחום ההמצאה שלהם ולספק פתרונות טובים לבעיות קיימות, ברגע בו מצליחים לספק דרישות חדשות עם מוצר שהוא הרבה יותר טוב מזה של המתחרים יכולים להוציא אל הפועל פטנט מוצלח שיסייע לממציא שלו להיות אדם עשיר ביותר.