ארכיון חודשי: יולי 2016

חוגגים 70 לאבא

לאבא יש עוד מעט יום הולדת 70 ואתם רוצים אחרי שנים רבות שכבר לא חגגתם לו יום הולדת כראוי לציין נקודות חשובות בחיים של האבא שלכם על ידי יצירה של מצגת מיוחדת שבה הוא יוכל לקבל תזכורת נעימה על כל הימים הנהדרים שעבר בחיים הארוכים האלה שלו ויותר מכל אלה עד כמה אתם מוקירים את האבא היקר הזה שבזכותו אתם פה בעולם ועל כך אתם מודים לו, בין כל יתר הדברים החשובים שעשה עבורכם כל עוד יכול היה לעשותם.

יצירה של מצגת ליום הולדת בצורה מקצועית על ידי חברה מקצועית תחסוך את כל הטרחה של היכרות ראשונית עם תוכנה לעריכה של סרטונים ומצגות עם המון פונקציות, כך שכל מה שיישאר הוא האיסוף של כל התמונות וקטעי הווידיאו שרוצים לצרף לכדי מצגת אחת מושלמת שמתארת חיים שלמים לכדי כמה דקות בודדות ויכולה לחגוג את החיים האלה של אבא בצורה שתרגש אותו ותראה לו עד כמה אתם אוהבים, למרות שלא תמיד אומרים בקול רם.

מייעצים לכם אחרת

תמיד אומרים לכם כי אתם יכולים לקבל החזר של מס בשל הסטטוס המשפחתי החדש או התואר שסיימתם בשמחה רבה, אבל לא ממש טרחתם לעשות משהו בנדון כי פחדתם לעשות צעדים לא נכונים מול רשויות המס שאולי יבואו בדרישה לתשלום של חוב מס שאפילו לא ידעתם כי קיים לכם? זה לא סוד כי אנשים מהמדרג הסוציו אקונומי הבינוני ומטה פשוט מעדיפים שלא להתעסק עם רשויות המס אחרי שהם שמעו לא פעם על פלוני שהגיש בקשה עבור החזר מס שלא דרך יועץ מס מדופלם, אלא בצורה עצמאית והופתע לגלות כי הוא קיבל דרישה לתשלום של אלפי שקלים בגין חוב ישן.

רשויות המס הם מוקד לאימתם של אנשים שכירים ועצמאיים בכל רחבי העולם, אבל אין זה אומר כי אם מגיעים לאדם החזרים שהוא לא צריך לפעול לשם השגתם בשל החשש שיתהפך עליו העניין לרעתו, פשוט צריכים להיעזר ביועץ מס שמכיר את כל חוקי המס על בוריים יודע לבחון כל מקרה לחודו על מנת להמליץ על דרך פעולה והגשה של מסמכים עבור קבלת החזרי מס.

לא צריכים כתובה

ככל שהשנים עוברות להן ויותר אנשים מוצאים כי מערכת הנישואין כפי שהיא מוגדרת היום אינה עונה על הציפיות שלהם, הם מנסים למצוא את הדרך האלטרנטיבית להצהיר על דבר שכבר פחות או יותר קיין בשטח – זוגיות, ולקבע אותה מול חברים ובני משפחה עם הצהרה לגבי הנכונות להשקיע ולהמשיך לחיות בקשר מחייב לאורכה של תקופה ארוכה.

זוגות רבים התבדו לאחר שהם גילו כי מערכת היחסים שלהם גם היא לא שרדה את תקופת עשר השנים הראשונות כאר הרבה אחרים פשוט נמצאים במערכת היחסים רק בגלל שאין משהו אחר שמחכה מעבר לחיים הנוכחיים במערכת הזוגית שאינה להיט גדול, אבל לפחות היא מוכרת ובטוחה. אז למה לסבך את הכל עם כתובות והסכמי ממון כאשר אפשר לנסח חוזה נישואין שאיתו מתקדמים הלאה ובו כתובים כל הדברים שעליהם בונים בני הזוג את ההמשכיות מבלי לחשוש כי חתונה מסורתית דתית רק תחריף את הדרך הלאה במידה וירצו בכך, ותכתיב לבני הזוג חיים שהם כלל אינם מאמינים בהם.

משדרגים את השירותים

הלקוח מסתכל גם על הדברים שבעל העסק במקרים רבים אולי לא חושב עליהם. כל מיני פרטים שמשלימים לו את החוויה הכוללת וגורמים לו להרגיש כי אכפת לעסק הזה שאליו הוא נכנס ממנו, הלקוח, וכי בעקבות יחס שכזה הוא בהחלט ישמור למקום אמונים ויעדיף לקשור קשרים עסקיים נוספים בעתיד עם המקום הזה על פני המתחרים האחרים. כמה פעמים כבר שמתם לב אל ההשקעה שאתם מבצעים עבור חדר השירותים?

רק חדר שירותים שמריח מניקיון, שמתחזקים אותו על בסיס קבוע ודואגים כל לכל אדם שנכנס לשם, לקוח או עובד יהיה את כל מה שהוא צריך החל מנייר בחדר השירותים ועד למילוי של מתקן לסבון נוזלי באופן שוטף, יהיה מקום שמשלים את החוויה עבור לקוחות רבים שנכנסים גם לשם במהלך הביקור בעסק, בפרט במסעדות ובתי קפה. רוצים להשאיר את החותם שלכם ולהרשים את הלקוח עוד יותר? דאגו לעיצוב מדהים גם באזור זה של המסעדה, כך שהלקוח ידבר על העיצוב של השירותים כחלק בלתי נפרד מהמסעדה.

שיניים חדשות

זה אבסורד עד כמה אנשים לוקחים את כל מה שיש להם כמובן מאליו עד אשר מגיע אותו הרגע שיכול להיות קריטי, יכול להיות פחות, אבל בהחלט מהווה נקודת מפנה בכל מה שחשבנו עד לאותו היום. כמה עור שלנו חלק ומתוח, כמה הראש שלנו מלא בשיער לתפארת, כמה זה קל להסתובב במשך של שעות ארוכות בקניון על עקבים מבלי שנרגיש יותר מידי כאבים ועד כמה זה לא נורא אם לא שמרנו על השיניים בדיוק לפי הכללים.

אז יום אחר אנחנו מוצאים כי השיניים שלנו כבר לא כמו שהיו פעם. יש סימנים של כאב ושל דם, ולאחר ביקור אצל הרופא אנחנו מגלים שהכל מאוד לא מתפקד והשיניים שאיתן בילינו עשרות של שנים כעת מתפוררות להן ממש כמו גירים. אז ממליצים לנו על השתלת שיניים שהיא הדבר האחרון עבור אנשים בגיל ובמצב שלנו, אז אנחנו צוחקים בפה מלא בשיניים חסרות ונזכרים בכל מה שהיה ובכל מה שעוד הולך להיות. מזל שלטכנולוגיה ברפואה יש כמה פתרונות…

החזון שלכם

כולם מדמיינים איך החתונה שלהם תיראה ולכן בשלבים המוקדמים של תכנון החתונה ישנו דגש רב על כל העיקרים שיכולים להפוך את הדמיון הזה למציאות ולחלום שמתגשם. מה אותם דברים שיכולים לסייע להגשים את החזון של חתונה מושלמת? הדבר מתחיל מבחירה נכונה של המקום בו עורכים את האירוע שצריך להתאים לא רק לעונה בה עורכים את האירוע אלא גם לכמות של האורחים ולאופי של החתן והכלה.

הדבר הבא הוא העיצוב של המקום שצריך להיעשות בצורה שרק תחמיא לקווים הקיימים של האדריכלות של המקום ותעשיר את המקום בצורה שבעלת קונספט קבוע לאורך כל האזורים של האולם.

הדבר האחרון והחשוב מאוד הוא בחירה של קייטרינג לחתונה שמגיע ברמה מאוד גבוהה ומעניק לכל אורח את האפשרות ליהנות מן הארוחה שבאירוע בצורה שתקצור מחמאות עוד הרבה לאחר שזה הסתיים. כמובן שחשוב למצוא צלם מקצועי, אבל כאלה באמת שלא חסרים כאשר המחירים עבור סוג דומה של אירוע חתונה יעלה בצורה דומה אף הוא והאטרקציות הן תוספות שכל זוג בוחר לעצמו בצורה די אישית לתקציב הקיים.

רכב עם כבוד

ראיתם פעם כיצד חתן וכלה נוסעים עם רכב מפואר ומקושט אל אזור הצילומים ולאחר כל זאת אל האולם שבו הם יערכו את החתונה שלהם והתמלאתם רגשות של קנאה לא בגלל שהם מצאו האחד את השני והם לבושים במיטב המחלצות עבור אירוע של פעם בחיים שעולה בהתאם, אלא בשל הרכב המפואר שנראה ארוך יותר ממה שדמיינתם אי פעם והרבה יותר מוחשי מכל מה שראיתם עד כה בסרטים עם כל הכוכבים הגדולים של הוליווד.

לרכב כמו לימוזינה שמור הכבוד של נשיאים וידוענים מכל קצוות העולם אשר יודעים עד כמה נוחה נסיעה ברכב מלא באיבזורים הכי יוקרתיים שיש ועם אורך שגורם לכל האנשים שבסביבה לסובב את הראש ולתהות לגבי האנשים שנמצאים עכשיו בתוך הרכב, אולי זה מישהו שמעריצים וממש יהיה כיף לראות אותו יוצא מן הרכב פה בקרבת מקום?

היופי ברכב יוקרתי מעין זה שהוא לא מפסיק להתעדכן בהתאם לרוח התקופה ואם אוהבים את הסטנדרטים הגבוהים והארוכים האלה אפשר למצוא לימוזינות חדשות לגמרי שיש בתוכן כל מה שהצעירים של היום אוהבים וגם כל מה שאנשים בוגרים יותר יודעים להעריך ולאהוב אף הם.