ארכיון חודשי: אוקטובר 2016

שכחו כל מה שאתם יודעים לגבי תחזוקת בית

המהפכה כבר כאן. בזמן שאנחנו ישנים לנו על פני מיטות נעימות חברות היי טק רבות עובדות על ייצור של מכשירים שהולכים לשנות את העולם כפי שאנחנו מכירים אותו. מה בדיוק כולל השינוי? רובוטיקה. הבחירה של מוצרים חשמליים חכמים שיכולים לבצע את המטלות החשובות של בני האדם עבור בני האדם היא בחירה טבעית ומן הרגע בו החלו לייצר מכשירים שכאלה זה היה רק עניין של זמן עד כי רובוטים חכמים ייכנסו אל השטח של הבתים הפרטיים ויבצעו את מטלות הבית בצורה מאוד נוחה.

כבר אפשר לראות מוצרים כמו שואבי אבק חכמים שמנקים את הרצפה לפי תכנות מוקדם ואף מכשירים מסוג אקווקס שמנקים אפילו את החלונות של הבית מבלי שהאדם ימתח שריר אחד בגופו. רק תתארו לעצמכם בית שהוא כל הזמן נקי, בלי שצריכים לחפש אחר עוזרת בית פנויה לעבודת הניקיון ומבלי שבני הבית יצטרכו פעם אחר פעם להתלונן על חלונות מלאי אבק שבכלל לא מחמיאים לנוף שקיים בחוץ. השינוי בתחזוקת הבית מתחיל והוא כבר כאן.

סוככים למרפסת במחיר משתלם

החלטתם כי כבר התמקמתם בצורה נוחה בדירה החדשה שלכם וכעת צריכים לעשות עוד כל מיני שיפורים כדי שהדירה שלכם תהיה הכי נוחה לשימוש האישי שלכם, זה בדיוק הזמן הנכון להתקין את הסוכך שיסייע לכם להתחמק מהמבטים הסקרניים של השכנים מן הקומה עליונה, משני הצדדים ולהתחיל ליהנות מהמרפסת היפה שלכם בקומה העשרים.

הרבה מן הבנייה המודרנית כוללת גם את המרפסת הרחבה שבה אפשר להשקיף למרחקים ולשבת ברוגע עם הנוף מעוף הציפור, אבל כדי שכל זה יהיה מושלם באמת צריכים להתחיל לאתר מבין מבחר של ספקי סוככים את אותו סוכך מחיר משתלם שלא יצריך למשוך תוכנית חיסכון.

במידה ומחפשים אחר סוכך שאינו מצריך התקנה מסובכת ואינו מגיע עם כל החידושים היקרים של הבית המודרני, אפשר לקבל הצעות מחיר תחרותיות במיוחד עבור סוכך שישלים את החוויה במרפסת ויקנה את האפשרות להשתמש באזור שנמצא צמוד לבית ויכול להרגיש ממש כמו מרפסת בבית קרקע עם השדרוג הנכון שלו שכולל סוכך, צמחיה ירוקה, רצפת דק, דשא סינטטי וריהוט גן נעים.

הדרך הביתית לטיפול יעיל בעור

כולנו כבר מכירות את כל הקרמים שקיימים בשוק שבהם יש כל מיני חומרים שאמורים לעכב את היווצרות הקמטים ולטשטש את אלה שכבר קיימים על העור שלנו, אבל לא כל  אחת מכירה את המוצרים הביתיים אשר מאפשרים לטפל בעור שסובל מבעיות אופייניות לנשים אחרי לידה או לגברים לאחר שהם ירדו ועלו במשקל בצורה דרסטית.

דברים כמו סימני מתיחה, צלוליט וקמטים הם מנת חלקם של אנשים רבים, גברים ונשים גם יחד כאשר חלק מן הבעיות יותר מטרידות נשים בעוד גם הגברים כבר חשים את הצורך לשמור על עור נקי, צעיר ורענן ככל האפשר. איך בדיוק אפשר לעשות את זה מלבד המריחה של קרמים בוקר וערב? פשוט מחפשים אחר מכשירים ידניים כמו דרמה רולר ביתי שמאפשר לבצע החלקת העור מכל הסימנים הטורדניים האלה לאחר כמה שימושים נכונים בו.

הרי למה לשלם הון תועפות לאותם מכוני יופי שבחלק מן הטיפולים שהם מציעים חייבים לחזור על מנת לתחזק את התוצאות כאשר אפשר בנוחיות של הבית לקבל תוצאות נהדרות?

הארון המושלם לכלי העבודה

כל אדם שצבר כבר כמה וכמה כלי עבודה שמגיעים במשקלים כבדים יודע עד כמה זה לא פשוט למצוא את המדפים אשר יוכלו לשלב בין הסוגים השונים של כלי העבודה בצורה מוצלחת כאשר הכלים הללו חייבים להיות במקום שממוקם גבוה והרחק מהישג ידם של הילדים הקטנים יחד עם מבנה מתכת חזק שיכול לשאת את המשקלים הכבדים ללא חשש לנפילה, עיקום או שבירה של היחידה של המדפים או המדף עצמו.

הדרך הכי טובה לוודא כי המתקן שעליו מבקשים להניח את כל כלי העבודה הללו בצורה מסודרת היא על ידי בחירה של חומר קשיח שגם יכול להגיע עם יכולת נשיאה גבוהה וגם הוא קל לניקוי ולא מגיע עם משטח עדין מידי עבור כלי עבודה שבסופו של דבר יכולים לשרוט משטחים עדינים ושבירים.

מעבר לכל אלה כדאי תמיד לשמור מקום לרכישות הבאות של חומרי עבודה שלפעמים מצריכים מדפים מודולוריים שאותם קל להעביר ממיקום אחד לאחר בהתאם לנפח של דלי גדול של צבע, למשל, שאותו רוכשים רק לתקופת מה של שיפוצים באחד מן החדרים של הבית.

שינויים קטנים עבור בית עם מראה חדש

לפעמים ממש לא צריכים לחפש אחר שיפוצניק שיבוא ויתקין קירות גבס, ישבור קירות קיימים ויחליף את כל הריצוף של הקרמיקה הקיימת בכל הבית כולו. לא צריכים להוציא עשרות ומאות אלפי ששקלים על מנת לקבל בית עם מראה מלא בסגנון אישי. מה כן אפשר לעשות? כאן נכנס הניסיון רב השנים של מעצבי פנים אשר יכולים גם בהתאם לתקציב הקטן שבקטנים לייצר את הסביבה הכי נכונה לכל חלל שקיים ברחבי הבית ולהגיע יחד עם הדיירים של הבית אל המראה החדש הזה שהם כה משתוקקים אליו.

איך עושים את זה? החלפה של גופי תאורה, מיקום מחדש של רהיטים קיימים, הוספה של פריטים דקורטיביים ואפילו צביעה של קיר אחד עם אלמנט יוצא דופן שנותן את הטון לעיצוב הרבה יותר מסוגנן ומלא אמירה עיצובית. אפילו אם הרצפה ישנה וממש קצתם במראה שלה ממש לא חייבים למלא את הבית באבק של ריצוף שהוסר אלא פשוט לחפש אחר פרקט שקל להרכיב ומעניק את כל השינוי הזה בעלות הרבה יותר נמוכה ובשיא המהירות.