ארכיון חודשי: נובמבר 2016

הדרך הכי נוחה לחתונה

למה לשבת בתוך הרכב שיש לכם, שבו יש לא רק המון בלאגן ולכלוך, אלא גם מעט מאוד מקום עבור נסיעה נוחה אל עבר המקום שבחרתם בקפידה עבור הצילומים שלכם בתור חתן וכלה ולאחר מכן אל אולם האירועים שבו תיערך החתונה המרגשת שלכם. עם כל הכבוד לרצון הפלא והחשוב הזה שלכם לחסוך עד כמה שאפשר בהוצאות הכספיות על מנת שתהיו זוג לדוגמא בכל הנוגע לאירוע שממש לא חייב לחצות את המאה אלף שקלים, זה לא הזמן להתפשר על הנוחות. בייחוד כאשר הכלה הולכת להיות עם מחוך צמוד והרבה מאוד שמלה שצריכה מקום משל עצמה.

השכרה של לימוזינה לחתונה תאפשר לכל הנוסעים למצוא את המקום שלהם בצורה הכי נוחה שיש ולצאת אל עבר כל אחת מן הנקודות לעצירה באופן שיעביר את כל ההתלבטויות שהיו טרם לכם לגבי הוצאה מעין זו די במהירות. הדבר האחרון שאתם רוצים הוא שמלה מקומטת וכלה לא רגועה. כי יום כזה קסום לגמרי רוצים שהזיכרונות יהיו כמה שיותר מהנים.

שמרו על נפש בריאה

כמה פעמים יצא לכם לחוש שלא בטוח וכדי להבין מה הבעיה ולקבל את התרופה שתסייע לכם לחזור אל קו הבריאות כמה שיותר מהר ניגשתם אל הרופא בקופת החולים בה אתם מטופלים? בטח לא מעט פעמים. כמה פעמים יצא לכם שלא להרגיש טוב מבחינה נפשית למשך תקופה ארוכה או קצרה מבלי לגשת אל טיפול אצל הפסיכולוג שיכול לבדוק מה הגורם לבעיה הנפשית ולקבל את "התרופה" דרך סדרת מפגשים, אולי אפילו תרופה מפסיכיאטר במידת הצורך? מעולם לא.

למרות שכבר רואים כי פסיכולוגים ופסיכיאטרים הם מצרך הרבה יותר מבוקש מאי פעם, עדיין אצל הרבה אנשים קיים החשש הזה לקום ולהודות כי גם לנפש מגיע טיפול וכי המצב הנפשי שלהם לא במצב תקין. בדיוק כפי שאנחנו חולים מבחינה פיזית מידי פעם בפעם, כך גם מבחינה נפשית אנחנו יכולים להיקלע אל מצב שבו אנחנו לא במיטבנו. במקרים כאלה מאוד רלבנטי לחפש אחר פסיכולוגים מומלצים מאשר לנסות ולטפל בנפש עם כל מיני "תרופות סבתא". שמרו על עצמכם בריאים, בכל המובנים.

ירידה קלה ובריאה במשקל

בזמן שכולם מחפשים אחר הדיאטה הכי בריאה שמכילה את כל אבות המזון ומאפשרת לרדת במשקל מבלי ליצור נזקים לגוף ולמסגרת העבודה היומיומית, יש כאלה שכבר מצאו ומשתמשים במוצרים השונים של חברת הרבלייף כבר תקופה ארוכה בתור אמצעי נהדר לשמירה על דיאטה או בדרך אל ירידה למשקל הרצוי.

כולם יודעים כי על מנת לרדת במשקל צריכים לפקח בצורה טובה יותר על כמות הקלוריות אשר נכנסת אל הגוף ולהקטין את הצריכה באוכל שאינו בריא מצד אחד, ומצד שני להתחיל חיים שכוללים אכילה נכונה יחד עם פעילות ספורטיבית קבועה. אבל איך אפשר לעשות את זה בפועל?

פשוט מחפשים אחר אחת מהתוכניות הקיימות בחברת הרבלייף שרואים את התוצאות בצורה ברורה לעין די במהירות. למה? כי כל המוצרים מכוונים אל עבר צריכה מבוקרת של מזון שכוללת את כל הויטמינים החשובים ועם תערובות ייחודיות שמכילים מינרלים וחלבונים החשובים לדיאטה בריאה מצליחים להגיע אל היעדים של גוף בריא ומשקל תקין בצורה נוחה, מהירה ויעילה. פשוט מזמינים ויורדים.

חדר מלון נייד

כמה נפלא זה היה יכול להיות אם הייתם לא צריכים לבחור בין יציאה אל נופש בצפון הרחוק או באזור שיותר קרוב אל מרכז הארץ, אלא פשוט לצאת אל עבר מסע שבו חדר המלון אינו כובל אתכם אל אזור נסיעה קצוב שאינו מצריך נסיעה ארוכה הלוך ושוב. האמת היא, שכבר קיים כזה דבר ורק צריכים לדעת לתכנן עבור הטיול המושלם הזה את המסלול מבעוד מועד עם הזמנה של טיול קרוואנים בישראל שהולך וכובש את הישראלים.

אולי אתם מכירים קרוואנים בתור הדבר הזה  שנמצא באתר של חניון מוסדר, אולם קרוואנים נועדו על מנת שיסעו איתם לטיול נהדר עם נופים משתנים ולא יישארו חונים באזור אחד בלבד, לשם כך הם מגיעים עם האפשרות להיות מחוברים אל כלי רכב או שהם אמצעי הנסיעה בעצמו. מה שנותר הוא לבחור את הדגם שמכיל את המקום המספיק לכל האנשים שיוצאים אל הטיול ולצאת אל הדרך בתוך קרוואן שאיתו חדר המלון נשאר צמוד ומאפשר להתרענן בכל פעם שבה רוצים לנוח, לאכול או להתקלח.

אולם אירועים שעונה על כל הדרישות

בכל הנוגע לחיפוש אחר המקום המושלם עבור העריכה של החתונה העתידית שלכם זה חשוב כי תדעו מה הדרישות שלכם. לא הדרישות של האורחים ובהחלט לא מה התמונה שאותה מציירים לעצמם ההורים שלכם, מכיוון שמדובר ביום שהוא בראש ובראשונה של החתן והכלה, ולכן הם אלה שצריכים להוביל את הבחירות העיקריות עבור היום המרגש שלהם, אותו היום שבו ייזכרו כל הזמן עוד בשנים הרחוקות קדימה.

הבחירה של אולם אירועים היא זו שרוב הזוגות מבצעים בראש הרשימה של ספקי השירות העיקריים, ולכן הידיעה האם מעוניינים לערוך חתונה קטנה או להביא מאות רבות של אורחים לאירוע הוא דבר שצריכים להבין מבעוד מועד.

דרישות גבוהות הן דבר ברור מאליו, מה שאינו ברור הוא מה מכילות הדרישות הללו כאשר אצל כל חתן וכלה הדרישות יכולות להיות שונות בתכלית מכל זוג אחר. דעו מה אתם אוהבים ומעדיפים, ומה מגדיר בצורה מוצלחת את המיקום על כל פרטיו השונים של יום החתונה המושלם שלכם. כי מתחתנים רק פעם בחיים.

נישואים בטקס אזרחי בחו"ל

לא הרבה מבינים את התהליך שהם הולכים לעבור כאשר הם בוחרים או נאלצים לבצע את תהליך החתונה שלהם במדינה זרה לשם קיום טקס אזרחי רשמי שהו הם כורכים את החיים שלהם זה בזה. אולם, כאשר מבקשים להינשא בטקס אזרחי צריכים להכין מספר של מסמכים רשמיים אשר בעזרתם הופכים את הנישואים הללו לבעלי תוקף ובלעדיהם יכול להיות שכל הטקס הזה שערכתם הוא אינו רשמי אלא רק משהו שערכתם.

חייבים לוודא כי מסמכים בעלי תוקף משפטי אשר קיבלו אישור על ידי נוטריון אומנם מקבלים תוקף אבל הוא מקומי בלבד ועל מנת שהמסמכים הללו יוכלו לקבל תוקף כאשר הם מובאים אל מדינה זרה חייבים לוודא כי אלה מקבלים חותמת של אפוסטיל עבור מסמך ציבורי שאותו מעוניינים להציג בחו"ל על מנת שיהיה אפשר לקבל את האישור הנדרש מהרשות הרלבנטית במדינה הזרה, ולסיים את הטקס הזה של החתונה האזרחית כאשר שני בני הזוג נשואים בצורה אזרחית רשמית. העלות של כל תעודת שמגיעה עם חותמת אפוסטיל היא 32 ש"ח ואז אתם משוחררים אל דרככם ואל החיים המשותפים יחדיו.

טרנד החתונות הקטנות

אולי זה בגלל שהקשרים החברתיים נעשים רופפים ככל שהרשת החברתית גועשת בקשרים שהם לא ממש מתחברים אל העולם האמיתי, כך רואים למעשה הרבה מאוד שיח פורה בצורה וירטואלית שאינו מתקדם אל עבר מעשים ריאליים בעולם שבו כולנו חיים.

אולי זה בגלל שרמת הילודה הולכת ופוחתת בעולם המודרני שלנו, והמשפחות של היום כבר אינן מונות כה הרבה אחים, דודים ובני דודים שרק עבורם צריך לחפש אחר אולם אירועים גדול. מה שאנחנו רואים בתור תוצאה די ברורה הוא ארגון של אירוע שמצריך אולם חתונה קטנה ולא יותר מכך עם נוכחות של לא יותר ממאתיים עד שלוש מאות איש.

יש כאלה שקוראים לזה טרנד, אולם הרבה מאוד מבינים שמעבר ליתרון הגדול הזה של עריכת אירוע בצורה הכי אינטימית והכי פחות המוני זה נחמד לחזור אל הזמנים שבהם אירוע לא היה עניין של להזמין כמה שיותר אנשים אלא הבחירה של אנשים שרוצים להיות אורחים באירוע שלנו ולא מחפשים אחר תירוצים על מנת שלא להגיע ליום המיוחד הזה שלנו.

למה להתקין רמפה בכניסה לעסק

בעלי עסקים אינם ששים לבצע יותר מידי שינויים בחזות של העסק כמו גם בסדר הפנימי של המקום מבפנים וזאת מכיוון שדברים מעין אלה עולים כסף שלא תמיד יש את האפשרות להוציא, אולם יש דבר אחד שבהחלט כדאי לקחת בחשבון כאשר מדובר בבית עסק שבו הכניסה אל העסק היא אינה מפלס אחד אלה כוללת כמה מדרגות או אפילו מדרגה אחת והוא הצבה של רמפה לנכים בכל בית עסק שכזה. למה חשוב לבצע את הפעולה הזו גם כאשר אין ממש תקציב פנוי?

  • פעולת ההתקנה של רמפה אינה עולה הרבה כסף והיא לרוב תהיה ללא עלות משמעותית לתזרים ההוצאות הכולל של כל בית עסק שהוא.
  • ההתקנה של רמפה עבור נכים היא דבר שמעוגן בחוק, ולא הייתם רוצים לקבל קנס כספי רק בשל חוסר ההתחשבות באנשים אלה.
  • תחשבו עד כמה זה היה רע לכם לגלות כי אתם או אדם שחשוב לכם אינו יכול להיכנס לבצע רכישה במקום שבו יש מדרגה והוא עם כסא גלגלים. התקנה כזו לא רק מעלה את האפשרות של מכירה לעוד לקוחות אלא גם מגלה צד אנושי חשוב ומתחשב.