ארכיון חודשי: דצמבר 2016

קופצים מאתר לאתר

בעלי אתרים פועלים כל העת על מנת לשכלל את האתר שממנו הם רוצים להפיק רווחים, ואת זה אפשר לבצע רק על ידי בדיקה מתמדת כי הגלישה אשר מתבצעת על ידי כל אלה שנכנסים אל האתר היא בעלת אחוזי נטישה מועטים. בהחלט יכול להיות כי לאחר בדיקה פרטנית לפי הנוסחא של bounce rate מגלים כי אחוז הנטישה הוא אימתני ממש, אולם לפעמים הקפיצה מן האתר היא לאחר הכניסה המדויקת לדף שעונה על הצרכים של הלקוח ישירות מעמוד תוצאות החיפוש של גוגל ולאחר הפעולה הספציפית הזו הלקוח דילג לו הלאה אל אתר אחר.

לכן, כל תוצאה אשר מופיעה באחוזי הנטישה היא לא לגמרי מחייבת וצריכים לדעת לבדוק בצורה הרבה יותר פרטנית מדוע אחוז הנטישה היה כה גבוה, על מנת לראות האם יש משהו שצריכים לתקן בדחיפות או שהכל בסדר וישנה שביעות רצון מכל אותם לקוחות שבחרו להיות בדף אחד. דבר שכדרך אגב אפשר גם לשנות לדף שלאחר מכן עולה ומסייע להישאר באתר ולהמשיך לגלוש בתוכו.

עצבו לעצמכם בית

איך אתם מדמיינים לעצמכם את הבית שבו סוף כל סוף אתם הולכים לגור בו? הרבה אנשים אשר מקבלים לראשונה את המפתח מידי הקבלן שהכריז את הבנייה הסתיימה וכעת אפשר לאכלס את הדירות בבניין עוברים תהליך שבו הם מתחילים להבין כי זה הולך להיות הבית החדש שלהם, ובאופן די טבעי מנסים לשוות לדירה הקבלנית מראה משל עצמם שבאמת ייתן את התחושה של בית.

עבודה פרטנית של אדריכלות פנים מאפשרת לסקור את השטח הקיים עבור כל סוג של דירה ולהתאים את העיצוב בצורה שהבית אשר נכנסים אליו יעניק את ההרגשה הזו של כניסה אל משהו מוכר וחמים עם האווירה שהכי נכונה עבור כל אדם בבית שלו.

מפני שבית הוא הרבה יותר מאשר מריחה של שכבת צבע טרייה על הקיר או תלייה של תמונה משפחתית על קיר חדר השינה, אלא יצירה של חלל שמחבר בין האופי של יושביו אל המקום ויוצר את הקרבה הזו שהופכת את הקירות העירומים למשהו בעל ערך רגשי מוחשי.

קירות נטולי רטיבות

כאשר החורף מגיע אנחנו מתמלאים חרדות לגבי רמת האיטום של הקירות שאותם השאירו לנו הדיירים הקודמים, בייחוד מכיוון שכמו המוני דיירים אחרים לא בדקתם את האינסטלציה והאיטום בצורה יסודית לפני סגירת העסקה והרכישה של הבית.

יכול להיות שאתם בכלל לא ידעתם כי קיימת נזילה מהשכן שנמצא בקומה למעלה או שאתם בכלל בצעתם פעולה לא נכונה של מריחת חומר שאינו מתאים לאזור חדר המקלחת ויצר לחות שרק התגברה ונוצרה לה לאחת תקופת מה רטיבות בקירות שכעת אתם מה שלא מבינים את המקור שלה.

כמו בכל דבר, כאשר רוצים לעשות עבודה מקצועי ויסודית של סיום מצב הרטיבות צריכים להבין בדיוק מה הדבר אשר גורם לרטיבות בקירות ורק לאחר הטיפול בגרו הזה להתקדם אל עבר הייבוש של הקירות והטיפול בתוצאות של הרטיבות כמו הסרה של סימני עובש וצביעה של אלה מחדש. באופן כללי הטיפול בקירות של חדרי אמבטיה צריכה להתבצע בצורה ספציפית, וכאשר מדובר בבעיה של איטום צריכים לוודא מה הדרך הכי יעילה שתמנע בעיות גם בחורף הבא.

מתקדמים לבניין עם מרפסות

הבניה הישנה כוללת ברוב המקרים דירות רחבות ונוחות למגורים מצד אחד, אולם מצד שני כל הדירות שבנות כמה עשרות של שנים אינן מכילות דברים שיכולים לעשות את העלייה ברמת החיים בכמה היבטים, האחד מאלה הוא כזה שמאפשר לצאת מהבית מבלי לעבור את הגבולות שלו. איך אפשר לעשות דבר שכזה? על ידי התקנה של מרפסות הצמודות לכל דירה.

התוספת של מרפסת היא כזו שמאפשרת ליהנות מהנוף שנשקף מן הדירה ולתכנן אווירה שמרגישה ממש כאילו נמצאים בדירת קרקע, עם צמחיה, ריהוט גינה ואפילו עמדת מנגל שמופעלת על גז ומאפשרת לארח במרפסת את החברים לארוחת בשרים טעימה.

העניין עם הוספה של מרפסות לבניין שנטול מרפסת הוא החיפוש של קבלן שיבצע בניית מרפסות עם כל יתר הדברים שמבקשים הדיירים שצריך להעניק את הביצוע המהיר והמקצועי ללא איחורים או היעלמויות מסתוריות, לשם כך חייבים לבצע בדיקה מעמיקה של הקבלן וכל מה שהוא מציע על ידי עו"ד שמתמצא בעניין לייצוג של האינטרסים של הדיירים שיתקדמו אל עבר מרפסות בצורה בטוחה.

קבלת פיצויי פיטורים בהרעת תנאים

מקום העבודה שלנו הוא מקום שבו אנחנו נמצאים במשך שעות ארוכות של היום כאשר ההסכם בינינו לבין המעסיק שלנו מגדיר מראש מהם תנאי ההעסקה ומה נדרש מאיתנו על מנת לקבל את התמורה בצורה של משכורת ויתר תנאים סוציאליים. מצד שני גם לעובד יש את הזכויות שלו שאותן חייב לפי חוק העבודה לספק כל סוג של מעסיק בארץ ישראל, ובמידה ותנאים אלו נפגעו כל עובד יכול לתבוע עבור הרעת תנאים בעבודה את פיצויי הפיטורים לאחר שזה החליט לעזוב את המקום בשל כך.

כל עובד שחש כי התנאים שמתקיימים בעבודה הם נחשבים בתור הרעה בתנאים, טרם העזיבה צריך כי יהיו לו שלושת התנאים הבאים אשר איתם יהיה אפשר להתקדם אל עבר עזיבה ודרישה לקבלת חבילת הפיצויים שמגיעה לכל עובד לאחר התקופה הארוכה בה עבד שם. עברו על התנאים המצטברים הללו וודאו טרם נקיטה בפעולה מול המעביד כי אתם בטוחים שאלה חלים גם במקרה הספציפי שלכם.

  • הרעת תנאים מוחשית
  • הזדמנות לתיקון המצב
  • הוכחת קשר ישיר