ארכיון חודשי: אפריל 2017

עץ מלא במסרים

מתי לאחרונה הבטתם מסביב ולא ראיתם כי נמצאים להם מסרים אשר אותם מעבירים לכם בצורה די מודעת בעלי מקצוע יצירתיים? מסרים מועברים לנו כאשר אנחנו נוסעים לתומנו בכביש, כאשר אנחנו קוראים בעיתון, כאשר אנחנו גולשים באתר אהוב ובהחלט כאשר אנחנו יושבים לארוחה טובה במסעדה.

העיצוב של האווירה נקבע במידה רבה לפי היכולת של החומרים הנבחרים להביא כמה שיותר תחושה מאוד מסוימת, ועם כניסת הטכנולוגיה אל עוד ועוד תחומים, גם חומרים שטרם חשבנו עליהם בתור כאלה שמדברים , מתחילים לייצר שיחה סמויה איתנו.

בשל כך מעצבים רבים יעדיפו לבחור הדפסה על עץ מאשר לבצע שימוש בעץ במראה הטבעי שלו, ואת ההדפס הם יבחרו בקפידה רבה על מנת שזה יעניק את הבולטות המתבקשת עבור המותג ועבור מה שהוא רוצה להעביר אל האנשים אר נמצאים במתחם זה. עד כמה כל זה אפקטיבי? בוא נאמר שאם ישנה דרישה בעיקר על ידי מעצבים, כנראה שיש דברים בגו והעבודה של העיצוב מקבלת מימד הרבה יותר יעיל.

נוח לשכב לישון

עד כמה אתם ישנים בצורה טובה בלילה? יכול בהחלט להיות מצב שבו אתם מאוד טרודים מהמקום שבו אתם עובדים ומחפשים אחר הדרך הכי טובה להצעיד את העסק החדש אל עבר ההצלחה עם מחשבות טורדניות שמגיעות עד לחלומות של הלילה. איך בכל זאת אפשר להתגבר על כל אלה ולחזור אל הבוקר עם אנרגיות חדשות והרבה מאוד שינה טובה ועמוקה? עם בחירה של מזרן נוח וביצוע של פעולה שמרפה מכל אלה רגע לפני שנכנסים אל המיטה הנעימה.

אפשר לגוון עם מקלחת חמימה ונעימה, לקרוא ספר שמכניס אל עולם אחר או אפילו לצפות בסדרה אהובה ומשעשעת, כי אין כמו הומור כדי להירגע ולשחרר לחץ. אחרי בוחרים את הפעילות האהובה כבר מכונים עם הפיג'מה האהובה להיכנס אל מיטה שבה יש מזרן שנבחר בקפידה ומציע את האפשרות לעבור אל עולם שבו הגוף מאתחל את עצמו כמו שצריך ומכין את כולנו לקראת יום חדש של עבודה שבו הכל אפשרי ויש את כל הכוח שבעולם כדי לכבוש אותו מחדש.