ארכיון חודשי: אוגוסט 2017

מכירים את אבות המזון

אורח החיים של האדם המודרני לא ממש מקדם את השמירה על המצב הבריאותי בצורה תקינה. זה מתחיל מחוסר חשיפה אל האוויר הצח והשמש הבריאה בשל העובדה כי נמצאים מול המחשב יום שלם ולא ממש מתרועעים בסביבה החיצונית עם קשר ישיר אליה ואל האנשים שנמצאים בה , ומתקדם אל חוסרים רבים מבחינה תזונתית בשל העובדה כי את רוב המוצרים שאוכלים, רוכשים בחנות או במסעדה ולא ממש טורחים לאכול דברים שהם בריאים וללא עיבוד כל שהוא.

חוסרים שנותרים בדברים חיוניים לתפקוד כמו אבץ הופכים את הגוף להרבה יותר פגיע, ואם לא מתחילים להקפיד הקפדה יתרה על כל מה שנכנס אל הגוף, האותות של החוסר הזה מתחילים להגיע בצורה די ברורה בשלב מהיר או איטי תלוי במה שמנענו מן הגוף לקבל.

איך יכולים לאכול נכון? על ידי הכרות מחודשת עם אבות המזון, עם הנוכחות שלהם בכל פריט שמכניסים לפה ועם בררנות יותר גדולה לגבי מוצרים מעובדים שעל פניהם נעדיף כאלה שמגיעים טריים ככל האפשר, מידי יום ביומו.

ככה עושים עסקים בחו"ל

זה קצת אבסורד שקיימת לה מחלקת עסקים במטוסים שבהם אנשים שבאמת ממהרים לפגישת עסקים דחופה לא יכולים להרשות לעצמם להמתין ללוח הטיסות כפי שהוא מתנהל ללא כל קשר לצרכים של בעלי עסקים גדולים. זו גם הסיבה כי מנהלים של חברות גדולות לא ממש מחפשים אחר טיסות זמינות במחלקת עסקים מפנקת, אלא מעדיפים להשקיע את הכסף באיתור של חברות פרטיות אשר מאפשרות את הפעולה של השכרת מטוס פרטי עבור טיסת העסקים ללא כל דיחוי, כאשר יש את כל מה שצריכים לטיסה שקטה ומהירה, שלאחריה המטוס יכול להיות זמין גם בטיסה חזור אל הארץ.

ההבדל הוא משמעותי ביותר ומאפשר טווח של תנועה שהוא הרבה יותר גמיש אל הצרכים של העסק, ובמידה ואכן צצות להן פגישות עסקיות שמצריכות קשרים שמעבר לים, לא צריכים לעולם להתפשר על משהו שלא מגיע בשעה נקובה עם כל מה שמתווסף למטוס פרטי. האפשרות לנוח לקראת הפגישה העסקית ללא מפרע מצד נוסעים אחרים יחד עם האפשרות לעשות עוד כמה טלפונים ולשלוח עוד כמה מיילים בשיא הרוגע והשקט, זו הדרך הכי טובה לעשות עסקים בחו"ל.

אפשר לתקן מסך של מחשב

אין דבר יותר נהדר מהמחשב האישי. הוא מגיע בדיוק במידות שלהם זקוק כל אדם ומאפשר לגלוש אל עבר אתרים לשם ביצוע של רכישות אונליין, לבדוק מה קורה עם חברים טובים מכל העולם ברשתות החברתיות ואיתו ניתן לארגן בצורה יעילה את כל המסמכים החשובים מבלי לבזבז מקום עבור קלסרים עבי כרס.

מה כן יכול להיות פחות נהדר? כאשר מגלים כי המחשב הזה ניזוק וכעת צריכים לערוך תיקון מסך מחשב שעד אשר יסתיים נשארים ללא המחשב האהוב ככל שרק יידרש. החדשות הטובות הן שברוב המקרים טכנאים מיומנים יכולים להחזיר לחיים כל מחשב עם כל תקלה של מסך, החדשות העוד יותר טובות הן שקרוב לוודאי לכל אדם ישנו מחשב נוסף או מחשב טאבלט שאיתו אפשר להעביר את הזמן בצורה נוחה עד אשר המחשב יחזור לו מהתיקון….

בכל מקרה לא נראה כי לאנשים כיום יש סיכוי שלא לעמוד כמה שעות מידי כל יום מול מסך אלקטרוני כזה או אחר, ועם רמת השכלול והמחירים שיורדים כל העת, כנראה שהתיקון יהיה חלק בלתי נפרד מהעולם החדש.

מעלים את המכירות

כל עסק רוצה להיות הכי רווחי שאפשר, ועל מנת להגיע אל הרמה הכי טובה של רווחיות חייב כל בעל עסק לנקוט בכמה צעדים חשובים:

שיווק העסק – זה לגמרי לא מפסק להניח כי אנשים יראו את החנות ויגיעו אליה, או לחכות עד כי השמועה מפה לאוזן תתפשט לה הלאה. צריכים לפעול עם מנוע חכם של הפצה אשר איתו מעבירים את המסר השיווקי בצורה הכי טובה הלאה, אל עבר הלקוחות הרלבנטיים ביותר לסוג של העסק.

שירות לקוחות – העסק חייב להיות זמין לשאולות ובקשות שיש ללקוחות. נאמר שישנו פרסום נהדר שמושך לקוחות להתקשר ולהגיע גם כן, בשלבים הללו והלאה זה כבר הכרחי ליצור מערך נוח של שירות לקוחות אשר בעזרתו כל לקוח יקבל את המענה הכי מהיר ומקצועי שיכול להיות.

טיב מוצרים – אחרי שכבר ישנם לקוחות אשר מגיעים אל העסק, זה חשוב כי השירות והמוצרים שנמכרים להם יהיו כאלה שגורמים להם שלביעות רצון גבוהה תמורת המחיר שאותו שילמו, כי רק ככה הם יחזרו לבצע רכישות נוספות ואף ימליצו על המקום הלאה לעוד אנשים.

משחררים את הלחץ מהגוף

יש שינה טובה, ויש שינה בריאה. את ההבדל התהומי בין שני אלה מרגישים בצורה  ברורה למדי אנשים אשר אין להם שליטה מלאה על האזור התחתון של הגוף, או אפילו על הגוף כולו, ועם המצב הפחות או יותר סטטי של שכיבה, הם מביאים אל עצמם את האפשרות המאוד קיימת של יצירת פצעי לחץ בגוף.

עם ההבנה כי את פצעי הלחץ עדיף למנוע מבעוד מועד על פני ללכת את הדרך המאוד לא נעימה של טיפול בפצעים הללו כאשר הם כבר נוכחים, רבים מחפשים אחר מזרון לפצעי לחץ שיקדם את העניין הזה של השינה הבריאה וישמור על הגוף מפני כל לחץ אפשרי.

החשיבות של הצבת מזרון שכזה מתחת לגוף של כל אדם שמגיע עם בעיה של בריאות שלא מאפשרת תזוזה רבה, היא קריטית, ועם הידיעה כי נמצאים עם מזרון מיוחד שכזה יכולים ללכת לישון בשקט וללא דאגה, ועם לא מעט תחושה של נוחות אשר נובעת מיצירה של מזרון שמגיע עם החומרים הכי מובחרים לשינה אורטופדית ברמות הכי מתקדמות נכון ליום זה.

צעצועים שילדים לא יהרסו

אם אתם הורים לילדים קטנים אתם וודאי כבר מכירים את כל הרשתות הללו אשר מוכות צעצועים במחירים מגוחכים עם מלאי רחב שכל הזמן מתחדש לו עם כל מכולה אשר מגיעה לה מסין הרחוקה. עכשיו, זה די נחמד שיש את האפשרות לרכוש צעצועים בצורה זולה ואיתם להתאבזר נכונה לקראת מספר גדול של ימי הולדת במהלכה של שנה אחת, אבל עדיין מדובר בצעצוע שלא מחזיק יותר מכמה שימושים בודדים עד אשר הוא נותן אותו של מצוקה ומתפרק.

האפשרות השנייה היא להשקיע ממש קצת יותר ולרכוש עבור הילדים הקטנים כל מיני צעצועים מעץ אשר מתאימים לטווח רחב של פעילויות ולרמות שונות של התפתחות. עץ ידוע בתור דבר מאוד עמיד, ובכך יכולים לבצע רק כמה רכישות בודדות ותמיד ליהנות מאותם הצעצועים שאיתם יכולים הילדים לשחק במשך של שעות רבות מבלי שיחזרו עם בקשה לחבר חלק שכבר התפרק לו מהצעצוע.

זו גם דרך שבה ההורים יכולים להיות רגועים כי הילדים משחקים במשחק בטוח, וגם שהם רכשו מתנה נהדרת שאותה הורים אחרים יהיו שמחים לקבל, והילדים שלהם מאוד שמחים לשחק.

חבילה מנצחת

תחום הטיפוח הוא כזה אשר תמיד יניס פרנסה משובחת לכל מי שמתעניין בכך. נשים תמיד ירצו להיראות מטופחות ככל האפשר ועבור המראה המטופח הן מוכנות לתלוש שיערות, לצבוע שיערות להתאמן בכל מיני שיטות וללכת אל מניקוריסטית שתוכל לסייע עם מראה ציפורניים מסודר ואסתטי.

לכן זה לגמרי לא מפתיע לראות עד כמה הכמות של הנשים אשר הולכות אל קורס בניית ציפרוניים היא עדיין נדיבה וכך גם כמות המקומות אשר מעניקים את השירותים הללו של מרכז לימוד מקצועי בתחום זה. איך בדיוק יודעים לאן ללכת?

מעבר לניסיון של המורות שנמצאות שם, זה חשוב מאוד לראות כי תמיד ישנו עדכון של הקורס אל התחומים הכי חדשניים שיכולים להיות בתחום הציפורניים, יחד עם מלוא האפשרויות לקבל את החבילה הכי יעילה תמורת הזמן שאותו משקיעים בלימודים.

בסופו של דבר כל מניקוריסטית רוצה לצאת מן המקום כאשר יש לה כמה שיותר כלים על מנת להעניק את הטיפול הכי מקצוע שאפשר, ובכך להעלות את המניות שלה אצל כל קליינטית שמחפשת טיפוח לציפורניים שלה.

השמלה שתעשה לך את הערב

אישה תמיד אוהבת להגיע אל אירוע ערב עם השמלה הכי יפה שהיא יכולה למצוא, מבלי להאפיל על הכלה כמובן. הרי לא בכל יום אפשר לצאת אל עבר רכישה של שמלת ערב מהממת, כזו שגורמת להרגיש כמו הנשי המגונדרות הללו שמגיעות מבית עשיר ותמיד נמצאות באירועי חברה מהודרים אשר מצריכים בגדים אלגנטיים שמגיעים עם תסרוקת ואיפור מהסרטים.

עבור איתור מהיר של שמלות ערב מעצבים דיזנגוף הוא הרחוב שבו יש את המלאי הכי נדיב של סגנונות אשר מתוכם כל אישה תוכל למצוא את האחת והיחידה שגורמת לכל קימור בגוף להיראות במיטבו ולחיוך מאוזן לאוזן להאיר את כל הפנים של האישה החוצה.

זה בהחלט לא משנה מהו התקציב מכיוון ששמלה טובה אפשר ללבוש פעם אחר פעם עם אבזור שונה שכולל תסרוקת שונה, איפור שונה, נעליים שונות ואפילו תיק ערב שמתחבר אל כל הקונספט החדש. בין היתר גם חשוב שהשמלה הזו תגיע אל אירוע שבו הולכים אל הצד שלו של המשפחה, כי הצד שלה כבר הוקסם ממנה באירוע האחרון.

ממשיכים לבנות

כאשר כל אדם מביט מסביב לו ונהנה מכל הנופים העירוניים שבהם יש כל מיני סוגים של בניינים, הוא לא ממש מעמיק את המחשבות אל עבר האנשים אשר זה היה החזון שלהם שעבורו הם עברו תכנונים רבים והעברה של חומר תיאורטי אל עבר חומרים מוחשיים שלבסוף יוצרים מבנה.

זה יכול להיות מבנה שמיועד עבור מגורים, מבנה שמיועד עבור מסחר או מבנה שמשמר ערכים של תרבות כמו מוזיאון או גלריה עם דגש על מגזר או לאום מסוים. מה המשותף לכל אלה? האדריכלים שעליהם הייתה מופקדת המשימה החשובה הזו, אשר ישבו אל יצירת סרטוטים פרטניים שאיתם היה אפשרי להתקדם אל עבר מהנה מוגמר.

כך, גם האדריכל יסקי אברהם היה אחראי על מבנים חשובים שנמצאים עומדים בגאון עד עצם היום הזה, ועם דור ההמשך של ילדיו שאף הם עסקים באדריכלות, זה בהחלט נעים לראות כיצד דור אחר דור מסייעים לבנות את ארץ ישראל אל עבר מה שכולנו מכירים נכון להיום.