ארכיון חודשי: נובמבר 2017

חשמל שעושה צל

מדינה כמו ישראל מקבלת הרבה מאוד ימים של שמש, ובעוד עבור תיירים רבים מדובר באטרקציה נהדרת והתרחקות מימים של קור שצפויים אצלם, עבו הישראלים מדובר בהתכוננות רשמית לקראת העונה החמה ולכל מה שהיא מביאה איתה.

מה כבר צריכים להכין מלבד את בגדי הקיץ ואת קרם ההגנה לימים רבים של רחצה בים ובבריכה? הרבה מאוד מיזוג אוויר והרבה מאוד צל נעים אשר תחתיו אפשר לנו בצורה נעימה, ולהוריד את המקום בכמה מעלות על ידי יצירה של צל חכם בכל מקום נדרש.

יש כאלה אשר מתקינים סוככים עם פתיחה וסגירה ידנית, ואחרים אשר מחפשים אחר סוכך חשמלי כאשר עבור סוכך חשמלי מחיר עולה בהתאם להיותו מדגם מתקדם ויותר רחב מאשר האחרים. בסופו של דבר העלות היא משהו שמביא את הרמה הגבוהה יותר של הנוחיות, וכאשר זהו סוכך רחב ששוקל לא מעט בהחלט רצוי לשקול יצירה של צל חכם וחשמלי על פני עבודת כפיים בימים שבין כה וכה חמים.

שירות VIP עד לאולם האירועים

חתן וכלה נראים ממש כמו מלך ומלכה ביום החתונה שלהם, כאשר הם השקיעו הון לא קטן עבור הפיכתם מאנשים בעל מראה שגרתי אל כאלה שיכולים ממש לדגמן במגזינים במדורי הרכילות של כל הכוכבים הבולטים. אז רגע לפני שהם חוזרים להפוך להיות אנשים רגילים מחדש, זה נעים לשלב עם המראה המהודר הזה את כל מה שמשתלב בצורה טבעית, כמו לימוזינה לחתונה מהודרת גם כן.

הרי נסיעה ברכב מהודר שכזה תמיד מלווה עם השירות הכי גבוה שלו יכולים לצפות, החל מהנסיעה עצמה ברכב רחב הידיים הזה, ועד לכל מה שנמצא בתוכו בתור חלק מן השירות הזה, כמו אזור של בר משקאות משובח ועד למערכת אודיו ווידאו איכותית על מנת להעביר את זמן הנסיעה בהנאה גמורה.

כל מה שצריכים הוא רק להעביר את היעד ואת סדר הנסיעה אל הנהג הפרטי, וזה כבר יהי האדם שאמון על הבאת כל הנוסעים בזמן לכל מקום, ולמצוא את מקום החניה בכל פעם מחדש.

טיול עם נוף מושלם

טיול הוא דבר מהנה שבו פוגשים לא רק נופים נהדרים, כי אם את כל הסיפורים האלה אשר חבויים להם במהלך ההיסטוריה ואותם אנשים רבים לא ממש יודעים או לא בקיאים בהם בצורה מפורטת למדי. זו הסיבה שהופכת את כל הטיולים הללו שאליהם יוצאים לדבר שבו שזורים להם בצורה מובהקת גם סיפורים, ואת הסיפורים הללו ראוי כי יעבירו מספרי סיפורים שהם פחות ממערך שיעור של"ח ויותר מערך של אנשים אוהבי הארץ.

יציאה אל עבר טיול ביפו יכולה להמחיש בצורה נהדרת את כל אלה, כאשר לא רבים מבינים את כל ההיסטוריה הזו אשר נמצא בעיר שחוברה לה אל העיר תל אביב, ואליה לא ממש ששים יותר מידי אנשים להגיע על מנת ליהנות מיום נהדר של טיול, וחבל שכך.

יפו היא עיר עתיקה וחדשה שמשלבת את כל הסיפורים הללו של כל מה שקשור אל הארץ בצורה אישית, וכל מה שקשור אל העולם בצורה כללית, וכדי להבין יותר מאשר את הנופים ולהכיר את האנשים, צריכים לצאת לטיול מהנה ומחכים.

לפני החתונה חוגגים רווקות

חתונה היא אירוע מאוד מרגש, ועל מנת קצת להוריד את סף ההתרגשות ולהרגיש את המעגל הזה של הנשים האהובות עוטף ומחבק טרם הכניסה אל עולם של נשואים, מכינים את הערב הכי נחשק בשנה שהוא מסיבת הרווקות.

מסיבת רווקות יכול להיות דהר מופלא ממש, אם רק טורחים להכין אותו בדיוק לפי טעמה של הכלה לעתיד יחד עם שלל הנשים שיחגגו יחד איתה את היום המיוחד הזה, ומה כבר צריכים להביא מלבד שלל של אביזרים למסיבת רווקות מכל הצורות והצבעים?

לבחור את התאריך שבו הכי נוח לכל הנשים להגיע, לבדוק איזה מקום יכול להיות הכי אידיאלי עבור סוג החגיגה שאותה מתכננים לארגן ואולי אפילו להכין מתנה מרגשת עבור הכלה לעתיד שלאותו יום היא רווקה וקצת לאחריו היא תהיה אישה נשואה בצורה רשמית וחוקית. כל אלה בליווי של החברות הכי טובות הופכים את היום הזה למשהו יוצא דופן, ומעין טקס מעבר נעים שממנו משנים את הסטטוס אל עבר משהו חדש ואולי גם לא פחות נעים…

אלומיניום בכל מחיר

אחד הטרנדים היותר בולטים עבור התקנה של סוככים הוא זה שכולל את האלומיניום, כאשר עבור לקוחות רבים עולה המחשבה לגבי סוכך שיעניק להם לא רק מראה מעוצב וחדשני אלא גם את החוזק הזה של אלומיניום שיכול להישאר באותה עמדה במשך של נים ארוכות ללא כל בעיה.

ההתלבטות היחידה היא לגבי המחיר,  מכיוון שאף ישראלי לא ממש רוצה לשלם את המחיר הכי גבוה עבור הסוכך שלו, אבל מה שרבים אינם מבינים הוא כי אולי השלד עשוי מאותו חומר שנקרא אלומיניום אבל, עבור פרגולה מאלומיניום מחיר יכול להיות נמוך ו/או גבוה רק כאשר מחשבים את סך כל החומרים שמרכיבים אותה.

משמע, יכולה להיות פרגולה אשר עשויה בשלד של אלומיניום אבל מלבד זאת מורכבת בשילוב של חומרים יותר זולים כמו בד, בצורה מרובעת או מכופפת, בגודל נדיב או בגודל ממש קטן. כל אלה משליכים בצורה ישירה על העלות הכוללת, ולכן טרם ההחלטה צריכים לשמוע את כל האפשרויות ולראות כיצד יכולים ליצור סוכך נהדר וחזק מבלי לשלם יותר.

כוח של ברזל

ישנם חומרים רבים אשר בעזרתם ניתן להתקדם אל עבר יצירה של מבנה או פריט מסוים. יש אנשים אשר מעדיפים למשל בניה של פרגולה אשר עשויה לגמרי מעצים בעוד אחרים מעדיפים פרגולה אשר הבסיס שלה עשוי מברזל שמקנה להם את העמידות בשילוב עם בדים חזקים שמגיעים בצבעים מתאימים.

בכל הנוגע לברזל, הוא אולי נראה בתור חומר קשיח שמציע רק את התכונה הזו, אבל גם את החומר הזה יכולים לכופף בטמפרטורה הנכונה ועם צביעת ברזל איכותית להגיע אל מראה שהוא הרבה יותר רך ונעים או כזה שפשוט מספק את הדרישה הבסיסית ולא הרבה מעבר לכך.

זו הסיבה אשר הופכת את הברזל להיות חומר שהוא מאוד נוח לעבודה שמציע גוונים רבים של מראה שיכול להיות רלבנטי לכל סוג של שימוש כמעט, ועם הצבעים של היום אשר מיוצרים על מנת לספק את הרמה הכי גבוהה של עמידות תוך קבלת טווח רחב של טונים שונים, צריכים כוח רב על מנת שלא לבחור בחומר הזה על פני האחרים.

לומדים מהניסיון הזוגי

כאשר שואלים אדם לגבי הסכם ממון הוא מציין שלרוב מדובר בגברים עשירים אשר מבקשים לשמור על ההון שלהם מני נשים שמתכננות אולי לחמוד את הכסף הזה ולהתגרש ברגע הכי מהיר שהן יכולות. הרי ההיסטוריה מלאה בנשים אשר תכננו לעצמן חיים מלאי תענוגות לאחר שהן מצאו את הגבר הנכון ולאחר החתונה הבטיחו לעצמן חיים נטולי דאגה פיננסית מכיוון שאלה לא השכילו להכין הסכם ממון טרם החתונה.

נכון להיום, גברים ונשים בעלי הון טורחים באותה המידה להכין את השטח הפיננסי לקראת הכניסה של שותף שהוא גם רומנטי וגם שותף עסקי לכל אותם הנכסים הקיימים בצורה של הכנת הסכם ממון שמאושר על ידי שני בני הזוג טרם חתונתם.

למרבה האבסורד כבר לא מדובר רק בבעלי הון, אלא אפילו באנשים אשר טרם לכן לא ידעו מה זה הסכם ממון בהקשר שאינו של ממון רב, אלא בשל הרצון הזה לסגור את ההידרדרות האפשרית של עתיד שבו תחול התפרקות מערכת היחסים.