ארכיון חודשי: דצמבר 2017

פעילות גופנית מבורכת

לא משנה כמה פעמים רואים את זה, זה עדיין לא ממש נקלט עבור אנשים אשר א מגיעים מן העידן הזה של טלפונים סלולריים חכמים. קבוצה של ילדי אשר נמצא האחת ליד השני אבל לא ממש משוחחת אלא יותר מעבירה הודעות דרך המכשירים האישיים של כל אחד מאלה.התקשורת השתנתה ואיתה גם סוג הפעילויות שילדים מבצעים.

לא עוד יציאה אל החצר שם יכולים לשחק בכדור ושאר משחקים לבד או עם חברים, אולי בשל העובדה כי כבר אין חצר פרטית לרוב האוכלוסייה, ואולי כי הפעולה של משחק בטלפון חכם היא טבע שני למי שנולד אל תוך הטכנולוגיה. איך בין כל אלה הורים יכולים לייצר פעילות ספורטיבית שהיא כה חשובה לבריאות הילדים?

אחת האופציות היא על ידי הצבה של טרמפולינה בחצר או במרפסת, כל אחד לפי השטח הקיים אצלו. מאותו הרגע הילדים כבר יסתקרנו בעצמם, ואם הם קטנים או גדולים אין ספק שהם ייהנו מכמה וכמה קפיצות אקטיביות על גבי אותה טרמפולינה שנרכשה.

ערב מצולם מכל עבר

אחד האתגרים אשר עומדים בפני נשים רבות שנמצאות במעגל הכי קרוב אל הכלה הוא זה שאומר כי הן צריכות לבצע רכישה של שצלה לערב האירוע בצורה שתחמיא מכל זווית ממנה מסתכלים שאר האורחים ואותה מצלמים הצלמים שנמצאים באירוע. הרי התמונות והווידיאו האלה יישארו בתור משהו אשר מלווה את הזוג עוד שנים רבות קדימה, ואין דבר יותר גרוע מאשר תיעוד לא מחמיא שלא נעלם לעולמי עד.

מה יכולים לעשות? לחפש אחרי שמלות ערב לחתונה בתל אביב רחבת הידיים, שם יש מלאי שלם של שמלות שמיועדות לחברות, לאחיות ולאימהות של הכלה, ועם השמלות שמגיעות במגוון רחב של מידות ועיצובים כל אישה מוצאת לעצמה את האחת שהכי מחמיאה עבורה.

השלב הבא הוא מציאה של עיצוב ואיפור שיסייעו לתמוך בכל המראה המחמיא הזה, ועם תמונות של כוכבת על יכולים ללוות את הכלה בשיא הביטחון אל עבר החופה שלה ולאחריה, עם המון פוזות נהדרות למצלמה והרבה מאוד תיעודים נהדרים של תקופה מהנה וחד פעמית שכזו.

רצפה שלא צריכים לתחזק

רצפה לא חייבת להיות כזו אשר מורכבת אך ורק מחומר שהוא אריחי גרניט פורצלן או קרמיקה מסוג אחר מכיוון שכיום ישנו מגוון די רחב אשר הופך כל סוג של בית ו/או עסק אל מקום שבו הרצפה יכולה להיות עשויה מאריחים של שיש יוקרתי, מחיפוי של שטיחים מקיר אל קיר ואם צריכים אפילו עם רכישה של  pvc לרצפה שמאפשר לקבל תכונות מסוימות נדרשות.

עבור מה בדיוק צריכים כי הרצפה תהיה כזו אשר מורכבת מחיפוי של pvc לרצפה על פני שימוש בחיפוי "רגיל" כמו אריחי קרמיקה? במקרים רבים רצפה מקרמיקה אינה מביאה את המראה הנדרש לסוג מסוים של עסק, וכך, על מנת ליצור מראה שהוא לא רק נכון מבחינה ויזואלית אלא גם נכון מבחינת השימוש בעסק עצמו מביא את החומר פיויסי להיות הבחירה הטבעית והכי נכונה.

אם לכל אלה מוסיפים תחזוקה שהיא פשוטה ואינה מצריכה תפעול חוזר ונשנה, מקבלים תוצאה של רצפה שמקיימת את עצמה הרבה לאחר ההתקנה  ללא כל התעסקות נוספת.

העכברה הכי אהובה

מאז שנת 1928 ועד לעצם היום הזה מעולם לא פסקה לה האהדה של ילדות מכל סביב לעולם כולו לאותה עכברונת מתוקה אשר היא למעשה הגרסא הנשית של האח הבכור שלה, הלוא הוא מיקי מאוס המוכר והאהוב גם כן. זה נכון שכל שנה יוצאות להן דמויות מצוירות חדשות שאליהן נוהרות ילדות בתור הדבר החדש והמלהיב הבא, אבל אין דמות יציבה ואהודה על ידי ילדות כמו מינרווה מאוס שמפתיעה כל פעם מחדש עם שלל של פריטים שאוהבים לרכוש.

יש כאלה שעדיין בוחרים את מיני מאוס יום הולדת בתור הנושא העיקרי, וכך עם שלל של קישוטים שמגיעים עם הדמות שלה על הקירות ואפילו על הכוסות של השתייה, כל ילדה מרגישה אושר רב עם דמות חייכנית שמאוד מזכירה לה חיה חמודה שפשוט כיף וקל להתחבר אליה. אז אולי ביום הולדת הבא עדיין תככב אחת מבנות פרוזן, אבל לפחות בשנים הראשונות מיני תהיה דמות בולטת שבהחלט תמשיך ללא כל בעיה עוד מאה שנים הלאה וקדימה.

שיער גולש ומלא

עבור נשים רבות פאה היא פתרון די יעיל כאשר לא ממש יכולים להראות את השיער האמיתי בשל צניעות נדרשת בדת עבור נשים נשואות, וגם בשל העובדה כי נשים שכבר אין להן שיער רב על הקרקפת או פשוט לא ממש אוהבות את השיער הטבעי שלהן מעדיפות לשים פאה שמגיעה במראה בטעם האישי שלהן ובטווח מחירים רחב.

לא חייבים לרכוש את הפאה היקרה ביותר וגם לא חייבים לרכוש פאה שנראית כמו פאה מכיוון שישנו שלל של פאות שמגיעות כמעט בכל סגנון אפשרי ובכל מיני סוגים של שיער שמתאים לכל אישה ולכל טעם וסגנון אישיים שיכולים להיות לה.

ככל שתחום הפאות הולך ומשתכלל לו כך גם נשים מכל הגילאים מגיעות על מנת למצוא את הפאה הזו אשר תגרום להן להסתדר בצורה מהירה יותר בבוקר, ולא לדאוג יותר מידי לגבי המראה של השיער אשר נשאר בצורה דומה עד אשר היום מסתיים לו, ללא כל בעיה או טרחה מיוחדת. השיער יכול להיות גולש יותר ועם נפח יותר בולט לעין, וכל זה ועוד לפי בחירה אישית של כל אישה שמעוניינת בפתרון הזה לעצמה.