ארכיון חודשי: ינואר 2018

חשיבה כלכלית חדשה

אם תסתכלו היטב בכל מה שקורה בעולם הבנקאות תגלו כי הבנקים מנסים להמציא את עצמם מחדש בייחוד לאור העניין הזה של העשירים החדשים אשר לא הראו יותר מידי סימנים של עושר מתקרב אבל לאחר השקעה במשהו מסוים החלו להכניס עוד ועוד כספים אל חשבון הבנק.

כאלה אשר הפכו להיות גורו של איפור ביוטיוב עם סרטוני הדרכה רבים, כאלה אשר הצליחו להוציא לפועל אפליקציה שעושה הרבה הדים בתחום הזה שבו היא נמצאת וכאלה אשר נזכרו כי ההשקעה שלהם במטבע וירטואלי לא פופולארי הפכה להיות כזו אשר הפכה אותם לבעלי הון רב.

כך ניגשים אל בית השקעות אנשים אשר יש להם הון חדש לגמרי, ואיתו הם מחפשים כיצד לשדרג את החיים שלהם בהווה ולהעניק לעצם את העתיד הכי טוב שכסף בסדר גודל שכזה יכול להביא אל החיים שלהם. איך יודעים לזהות את המתעשרים החדשים? זו אכן שאלה טובה, כי ככל הנראה אפילו הבן של השכנים יכול פתאום להיות אושית אינסטגרם שמביאה להורים שלו נחת והרבה מאוד כסף.

סוכך שמביא צל ללא תחזוקה רבה

כל ישראלי רוצה כי המרפסת שלו תהיה לא רק מעוצבת אלא גם כזו שבה יכולים לשבת בצורה נוחה מבלי שקרני השמש תהיינה מציקות בעיניים, בייחוד כאשר מדובר בחודשים הכי חמים של השנה אשר בהם השמש מביאה את הטמפרטורות למקום ממש בלתי נסבל כמעט.

הפתרון הכי טוב הוא מזגן, אבל כאשר השמש קצת יורדת ומתחילה רוח נעימה מן הים זה בהחלט נעים לשבת תחת צל צונן שבו קרני השמש מתמתנות למשהו נוח יותר ואת זה מקבלים בעזרת הצבה של סוכך. איזה סוג של סוכך? ישנה תנועה די בולטת אל עבר פרגולה אלומיניום בשנים האחרונות, וזאת בשל העובדה הדי ברורה כי אלומיניום הוא חומר מאוד חזק וגם כזה שלא מצריך תחזוקה כמעט בכלל לאורכן של השנים.

דבר זה אומר כי אם ההתקנה הייתה מקצועית והחומרים היו איכותיים, יהיה ניתן ליהנות מהצל הזה שהפרגולה מביאה משך של תקופה ארוכה ללא כל בעיה ובלי כל התעסקות שמבזבזת זמן וכסף יקרים.

משרד נקי בעלות משתלמת

הצורך במשרד נקי הוא לא דבר פעוט כאשר מדברים על בית עסק שאליו מגיעים באופן קבוע כל אנשי הצוות על מנת לבצע את כל המשימות הקיימות עבורם, לצד כל רשימת הלקוחות שמגיעה אף היא במטרה לסגור עסקה כזו או אחרת בתחום שבו פעיל אותו העסק.

הניקיון הזה גם מאפשר לכל העובדים להגיע אל מקום שמציע סביבה נקייה, והרי מקום נקי הוא כזה שלא מאפשר לחיידקים להתרבות וליצור הדבקה של מספר גדול של העובדים בכל יום מחדש, וגם מביא אל הלקוחות את המראה הכי מזמין של בית עסק שרואים שהוא נקי.

החיפוש אחר חברת ניקיון משרדים הוא כזה שצריך להתבסס על הזמינות עבור ביצוע העבודה, האיכות של הניקיון וכל אלה לצד האפשרות לקבל את הניקיון הזה בעלות שיוצאת משתלמת מבחינת העסק עצמו. באופן הזה כולם יוצאים נשכרים, והעסק יכול לחזור בכל יום שחולף אל פעילות שמציעה את הסביבה הכי נקייה והכי היגיינית מבלי שההוצאה עבור כל זאת תהיה יותר מידי גבוהה…

לעולם בעקבות השמש

ישראלים לא ממש רגילים למזג אוויר חורפי, ועם חודשים רבים שבהם השמש זורחת והשמש מחממת את הכל זה בהחלט די הגיוני כי הגוף של כל אחד שנמצא בישראל יהיה מתורגל יותר בימים שטופי שמש על פני כאלה שבהם יש גשמי זלעפות וקור עז.

בשל כל אלה רואים בצורה ברורה עד כמה הארץ מתורגלת בהכנה אל הימים החמים של השנה עם מיזוג אוויר שנמצא כמעט בכל בית ובכל בית עסק לצד מקומות חיצוניים רבים שבהם יש סוג של סוכך אשר יוצר את הצל המושלם שמגן מפני קרני השמש הלוהטות.

ישנם עסקי פרגולות בצפון הארץ כמו גם בכל יתר האזורים שאליהם מגיעה השמש, וככל שהזמן חולף לו רואים עד כמה הענף הזה של הסוככים רק משדרג את עצמו ואת החוויה של שהייה תחת צל רענן עם הוספות של מנגנונים חכמים וריבוי של חומרים שאותם אפשר לשלב באזור המוצל.

חלק יכולים להתאים גם לימים של החורף המועטים, אבל העיקר הוא שיהיה צל שגם נראה נהדר כמו פרגולה וגם שומר על קשר נעים עם השמש…

דשא בבית בקלי קלות

דשא היה מאז ומתמיד סימן ההיכר של בית שכיף לגור בו, ובו ישנו מרחב נהדר שילדים ומבוגרים יכולים לשחק בו בצורה נעימה. ככל שהשנים חלפו כך סימן ההיכר הזה הלך ונעלם הרבה בשל העובדה כי רוב הבניה המודרנית היא כזו אשר כוללת דירות שנבנות לגובה, ובהן אין את חלקת הקרקע המתאימה לצמיחת דשא.

התחליף הבא בתור הוא דשא סינטטי אשר מאפשר לכל בעלים של מרפסת גם אם היא בקומה העשרים של בניין רב מגורים לצאת אל מקום שנראה לגמרי חלק מן הטבע, עם הרבה מאוד ירוק בעיניים. מה שרק צריכים לדעת הוא איך מתקינים דשא סינטטי לאחר שנעשתה כבר הבחירה של סוג הדשא שהכי מתאים מבחינת מרקם, צבע ומחיר.

הדגמים של דשא סינטטי הם רבים והמשקל של אלה רק הולך ועולה, ולכן זה מאוד חשוב להבין את הצורך בידיים חזקות שיכולות להעמיד אותו במיקום הנדרש לאחר שזה נחתך אל המידות הנכונות של המקום. מה שנותר לאחר כל אלה הוא רק לשכב בשיא ההנאה על דשא ירוק, גם אם הוא בגובה…

מקום לכל פריט במחסן

מחסן הוא המקום הזה שבו בדרך כלל החנות מניחה את כל יתר הפריטים אשר מוזמנים באופן ראשוני מעבר לכמות שנמצאת בחנות עצמה.הדבר מסייע למכור עוד פריטים כאשר אלה שנמצאים בתצוגה בחנות נגמרים להם, ובכך להוריד את העומס מבחינה ויזואלית במקום שבו מטיילים להנאתם לקוחות שמבקשים לעשות קנייה.

מכיוון שלא פעם לקוח שואל לגבי הימצאות של פריט שכבר אינו בחנות עצמה, זה חשוב מאוד לבצע חלוקה נכונה של מדפים בחלק של המחסן, וזאת על מנת שכל לקוח שכזה יוכל לקבל את התשובה לגבי היות הפריט קיים או אזל במלאי בצורה די מהירה.

בצורה שכזו כולם יוצאים נשכרים, גם הלקוח אשר מקבל את התשובה מהירה וגם המוכרן שלא צריך להתעכב יותר מידי זמן במחסן ובכך לא להיות זמין עבור הפעולה של המכירה בחנות עצמה עם לקוחות שבאים והולכים להם מידי פעם בפעם. הכל מתחיל ממלאי שזמין בצורה נוחה ונמצא על גבי מדפים מסודרים כהלכה.

לכל הצלחה ישנם שותפים לדרך

להקים עסק היא מחשבה מאוד יצירתית אשר צריכה להיות מגובשת עם תוכנית מאוד מסודרת לגבי השלבים של העסק מתחילה ועד לצמיחה שלו. בעידן הטכנולוגי שבו אנחנו נמצאים, יותר ויותר אנשים מנסים לפלס לעצמם את הדרך אל עבר ההצלחה כאשר הם מבינים כי הם יכולים להרוויח כסף אם רק ימצאו את הרעיון הזה שאף אחד טרם ניסה.

אל הדרך הראשונית הזו לוקחים צידה לדרך ומנסים לשווק את הרעיון הזה הלאה אל עבר לקוחות פוטנציאליים בדרכי שיווק ומכירה שונות. מה קורה כאשר ישנם אנשים אשר יש להם את הלקוחות הללו ואת הדרכים אליהם בצורה יותר זמינה? אז מתחילה תוכנית שותפים נהדרת שבה הם אלה אשר מסייעים בדרכם שלהם להביא עוד תנועה אל העסק.

העבודה בצורה של עסק פתוח מבחינה שיווקית מביאה את מקסימום ניצולת אנשי המפתח שנמצאים להם מחוץ למעגל הפנימי של העסק, תוך עשייה שמביאה יותר כסף אל העסק ואת האחוזים הכדאיים של הרווח עבור השותפים לתוכנית הזו.

מחזירים את השיער המלא

שיער הוא התפארת הזו שעל הראש שבה מתגאים גברים ונשים כאחד. הגברים של היום שומרים על רמה מאוד גבוהה של טיפוח השיער, ויש רבים אר בוחרים להשתמש בכל מיני סוגים של אמצעים לטיפוח השיער והשגה של מראה הכי מטופח ויפה שיכול להיות עבורם.

גם נשים לא נשארות מאחור ומשתמשות כבדרך קבע בכל מיני סרומים לצד פגישות אצל הספר האהוב אשר מעניק מראה משודרג בכל פעם מחדש עם שלל של חידושים שבאים והולכים בעולם של הספרות. אבל, מה יכולים לעשות כאשר השיער נעשה דליל עם מראה של צמח נבול וחסר חיים? הפעולה של מילוי שיער דליל היא כזו אשר אינה כה חריגה, בייחוד אצל נשים וגברים אשר עברו את גיל הפוריות.

לא צריכים להישאר ספונים בבית בשל חוסר הביטחון במראה, אלא רק לחפש אחר אחת מן השיטות אשר משלימות את החסר הזה בצורה הכי יעילה, ועם המראה של שיער מלא מחדש לצאת אל הדרך כבכל יום מחדש.

ברית מילה רפואית

הפעולה של הוצאת התינוק אל אוויר העולם אינה פשוטה, ועוד יותר לא פשוט שמונה ימים לאחר מכן להפקיד את התינוק הרך הזה בידיים של אדם שהוא בסך הכל זר, כאשר הוא אמון על המטלה המאוד חשובה והמאוד לא פשוטה של ביצוע ברית המילה והסרת העורלה מאיבר המין הקטן של התינוק.

הדבר מאוד קשה עבור אמא, ועוד יותר עבור אמא שעדיין ההורמונים אצלה משתוללים ללא הרף, והצורך במציאה של מוהל רופא אשר יוכל להרגיע את שני ההורים ולעשות את המצווה החשובה בצורה הכי טובה עולה על פני השטח במידה רבה מאוד.

יש הורים שבוחרים לבצע את ההליך הזה בבית החולים עצמו, כאלה שמחפשים אחר אולם אירועים שאליו מגיע המוהל וכאלה שפשוט מזמינים אותו אל הבית לאירוע מרגש ואינטימי עד ככל האפשר. העיקר הוא לעבור את השלב המרגש הזה ולהתקדם הלאה אל עבר החיבור הזה שבין תינוק להוריו שאך זה עתה לומדים להכיר האחד את השני.

מזון שמעורר את התיאבון

תסתכלו על המזון שאתם עומדים לאכול, האם הוא נראה לכם מעורר תיאבון או שאתם פשוט כל כך רעבים עד כי זה לגמרי לא משנה לכם כיצד האוכל נראה על הצלחת? עוד ממתי שאנחנו ילדים קטנים המראה של אוכל מסוים יכול מאוד לדחות את הרצון הזה לאכילה, עם ילדים שלא "זורמים" על אכילה של סוגים מסוימים של מזונות רק בשל האופן שבו הם נראים בצורה הטבעית או בצורה המעובדת על פני הצלחת של האוכל שלהם.

לא זאת המצב כאשר פוגשים צלחת שעליה אמון שף מנוסה, שלא רק דואג כי הארוחה תהיה טעימה לחיך, אלא תהיה כזו אשר מצליחה לגרות את כל החושים עוד טרם לקיחת הביס הראשון.

חלק הולך וגדל של בעלי עסק מתחום המזון לוקחים את הפעולה הזו של יצירת מופת ויזואלית אל הרמה הכי גבוהה בעזרת צילום מזון מקצועי שאותו מתעדים עבור אתר אינטרנט או עבור כל שימוש אחר שמגיע אל התועלת של המסעדה ואל העיניים הרעבות של האדם המודרני.