ארכיון חודשי: יולי 2018

מעבירים הלאה את הבקשה

אנשים נפטרים, זו דרכו של העולם. הבעיה היא לא רק בקבלה של אדם אשר חלף אל עולמו והותיר אנשים חיים מאחוריו, הבעיה טמונה בכך שמעבר לזיכרונות נפטרים משאירים גם ירושה, שאם הם רוצים שהיא תתחלק בצורה מסוימת אז כדאי כי הרצון הזה יהיה כתוב בצורה מפורשת על גבי צוואה רשמית ותקינה.

אם יש כל ספק לגבי איך מכינים צוואה תקינה יכולים בשיא הפשטות לגשת אל עורך דין לענייני ירושה מומלץ, אשר מולו מפרטים את כל מה שרוצים להעביר הלאה במקרה של מוות, ולמי כל דבר כזה מיועד, ולאחר שהמסמך הזה מוכן ומאושר על ידי עו"ד, יכולים להשאיר את העותק מולו על מנת שזה יפעל כאשר מגיע הרגע לפעולה.

עם מסמכי ירושה מסודרים לא צריכים להסתמך רק על מה שהחוק מחלק בעת פטירה, ואם יש בקשות מאוד ספציפיות אזי זו הדרך הכי יעילה שאיתה חולפים מן העולם כאשר יודעים כי נעשה כל מה שאפשר כדי להעביר את המסר והבקשות בפני מי שנשאר.

מתרגמים את המסמכים נכון

מסמכים שאותם צריכים להגיש אל רשויות רשמיות הם כאלה אשר עדיף להכין אותם בצורה הכי מדויקת שאפשר וזאת על מנת להימנע מסחבת ארוכה שבמקומות שבין כה וכה מחזקים את הבירוקרטיה ואת המעבר בין פקיד לפקיד במשך של זמן ארוך.

מה עושים כאשר צריכים לא רק להכין מסמך עבור רשות רשמית אלא לעשות זאת עם תרגום אל שפות אחרות? ברגעים הללו כדאי לחשוב היטב היכן יכולים לעשות את שני אלה גם יחד ורצוי אצל נוטריון מוסמך אשר בקיא בשתי השפות, המקור וזאת שאליה מתורגם המסמך עצמו.

עבור תרגום מסמכים נוטריון כבר מורגל בעשייה עם לא מעט פניות של אנשים אשר מבקשים להגר אל מדינה מסוימת ולשם כך צריכים אישורים רשמיים בשפות אחרות, רק צריכים לוודא כי התרגום הוא כזה אשר נעשה באופן מדויק, כדי שהמסמכים אשר מועברים הלאה לא יחזרו עם דרישות לתיקונים בשל מסמך שבו יש חוסר במידע ברור ותקין.

הטרנד הכי חם בעיצוב פנים

כל הזמן רואים את זה מחדש בתחום עיצוב הפנים. מתחיל לו טרנד בולט שסוחף את כל הבתים ומביא מעצבים רבים לבצע בו שימוש גם בבתים פרטיים וגם עבור עסקים, ככל שזה מתאים. נכון להיום מדובר בצבע האפור שמשתלט על כל האזורים של הבית, ואם מדברים על מרקם וטקסטורה אז כבר עוברים אל השימוש הכל כך בולט בבטון בכל פינה.

יש קירות של בטון, משטחי עבודה של בטון ואף צביעה של חומרים אחרים שאינם בטון כלל וכלל על מנת שיהיה להם מראה דמוי בטון אחרי שלב הצביעה. בשל כך התווספו להם אל מניפת הצבעים המגוונת עד בלי די גם סכמות של צבעים לבטון שמאפשרים לכל אזור להיות כאלה אשר מחוברים אל הטרנד הכי חם.

ברגע בו מבצעים את השימוש בבטון בצורה מאוזנת שמשתלבת עם הסגנון השלם של העיצוב בכל דירה, מקבלים עיצוב שבו יכולים לבצע שימוש למשך של שנים רבות ללא כל בעיה. לכל הפחות עד הטרנד המועדף הבא.