ארכיון חודשי: פברואר 2020

הרכב הכי מושלם ליום החתונה

לא מעט זוגות מרוגשים טרם יום החתונה שלהם מתלבטים לגבי כל מיני דברים שהם יכולים לבחור ליום המיוחד שלהם, ובין כל אלה יש כמעט תמיד את ההשכרה של רכב יוקרתי יותר ליום החתונה, כזה שבתוכו מרגישים את מה שיוצא מן הרגיל ומתחבר בצורה הכי טובה אל כל הביגוד המאוד מהודר של החתן והכלה.

לצד רכבי ביואיק, מרצדס ויגואר, יש גם את הרכב שמנצח את ההתלבטות אצל לא מעט חתנים וכלות, רק שכדאי לבצע את ההזמנה הרבה לפני היום המיועד כדי לשריין את הדגם הכי מועדף. על מה מדובר? על לימוזינה כמובן, כזו לבנה וארוכה, שבתוכו יכולים לעשות מקום גם עבור שושבין ושושבינה ללא כל בעיה.

זה רכב מהודר כלפי חוץ וכלפי פנים עוד יותר, והשינויים משני הכיוונים תלויים במלאי הקיים אצל כל חברת השכרה, ולכן זה כדאי להשתדל עם פנייה מוקדמת, כדי שכל התמונות שנותרו למשכרת מזכירות בדיוק עד כמה שהבחירה בלימוזינה הייתה הכי נכונה, כזו שזוכרים היטב גם ללא התמונה היפה.

עותרים ולא מוותרים

זה קשה להתמודד מול רשויות שמגיעות עם כל מיני פקידים שפועלים בצורה מאוד ביורוקרטית. מקבלים סכום גבוה מידי לתשלום בארנונה או שמקבלים חיוב שגוי של הרשות העירונית ושם הפקידה מתעקשת שזה הדבר נכון, וכי אין מה לעשות מלבד להתמודד עם התשלום לפני שזה יצבור עוד קנסות וריביות שיעלו את התשלום הראשוני הזה פי כמה וכמה.

זה מעצבן וזה לחלוטין לא הוגן, בייחוד כאשר גופים כמו ההוצאה לפועל פתאום מגיעים ומאיימים לקחת כל מיני דברים, יוצרים עיקול בחשבון שכבר לא יכולים לפעול בו. מה עושים? אם הצדק לצידנו זה חשוב מאוד שלא לוותר ולשלם, אלא לפעול עם עו"ד אשר יוביל את הנושא אפילו אם נדרשת עתירה מנהלית לגורמים יותר גבוהים.

אולי כל המונחים הגבוהים מרגישים מאיימים ואולי לא פעלנו מול עו"ד אף פעם במהלך החיים, אבל זה הגורם שאר מוסמך לפעול ולהוביל מהלכים שיכולים להוציא את הצדק אל האור, וזו גם הסיבה אשר מביאה את הזכות החשובה הזו עבור האזרח הקטן שיכול כך מול הרשויות לפעול ולא לשתוק.

הרבה יותר קל לנוע היום

פעם היינו אנשים מיטיבי לכת. היה מרחק כביר בין לכאן לשם, וכל אדם היה צריך להכין את עצמו ללא מעט זמן של הליכה, גם אם יש מכונית פרטית צמודה. ההליכה הייתה סוג של מובן מאליו, והקצב היה איטי בלי כל הלחץ שכרגע נמצא מכל עבר.

והיום מה? יש כלי נסיעה חשמליים והמוני רכבים פרטיים ואפילו רכבת שמחברת יותר טוב ממה שהכרנו אז. והמבוגרים אפילו נוסעים להם בהנאה מרובה על גבי קלנועית שעבורה הם לא צריכים להוציא הוצאה כספית ניכרת, אלא כמה אלפים בודדים עבור דגם שמספק את כל הצורך שלהם לנוע.

הרבה יותר קל לנוע בזמנים האלה, זה אפילו יותר זול ויותר נוח, רק כל היתר צריך להשלים את הפער ולהציב את הדרכים הבטוחות לנסיעות מן הסוג הזה, עם דרכים עבור אופניים, קלנועיות, קורקינט וכל מה שעוד יגיע בהמשך. זה הרבה יותר טוב לסביבה שבה יהיה הרבה פחות שימוש בדלק, אבל שינוי חוקי התנועה בהתאמה הם חלק בלתי נפרד מכל זה.

וילון גלילה יותר נוח מכולם

בשנים האחרונות זה נעשה יותר בולט לראות כי אנשים מחפשים אחר וילון מסוג גלילה, כזה שאותו יכולים לפתוח בסיוע של חוט שנמצא בצד או על ידי מנגנון חשמלי שהופך את הפעולה הזו להכי פשוטה שאפשר. למה דווקא וילון גלילה על פני וילון לולאות סטנדרטי? כי וילון גלילה הוא כזה שמחזק את המראה המודרני, הוא כזה שאפילו מגיע עם כל צבע אפשרי וכל דוגמא, וילון שמגיע בכל מידה.

וילונות מסוג גלילה הם הרבה יותר אטרקטיביים מאי פעם בזכות כל אלה, ולכן יותר קונים מתלבטים יותר מפעם לגבי הוילון שאותו הם יתקינו בחדר שהוא בכלל לא משרד, אלא חדר כמו הסלון, המטבח וחדר השינה. העלות של הוילונות הללו היא אינה גבוהה למרות כל היתרונות שהם מציגים, וניתן לרכוש וילון גלילה בכל מקום שבו מוכרים וילונות לקהל הרחב.

איזה יהיה הכי יפה לחדר? כדאי טרם הכניסה אל החנות לבדוק בצורה מדויקת את המידה הפנויה, ואפילו לצלם את החלל המדובר כדי להיזכר במהירות במראה של המקום כדי לבצע את ההתאמה הכי טובה.