ארכיון חודשי: מרץ 2020

רכב מפואר לזכרונות מפוארים

הזמנים של היום שונים מכל מה שאי פעם אדם שנולד לפני מאה שנה יכול לדמיין לעצמו. כל אחד יכול להיות עשיר. אולי בגלל רגליו, אולי בגלל המוח שלו או בגלל היצירתיות הגבוהה או הפרצוף היפה שלו. כל אחד יכול להצליח, גם אם הוא לא נצר לדור עשיר, וכעת, כל אחד יכול גם לחוות דברים שבעבר היו משויכים רק לאנשים עשירים.

אפשר לרכוש תכשיטים יהלום וזהב, אפשר לגור בבית שבו יש מכשירים חשמליים חכמים, אפשר לעשות טיפולים קוסמטיים שמשמרים ומשנים את הגוף והפנים, ובהחלט אפשר לצאת לדרך ביום חגיגי עם לימוזינה מפוארת, אם זה מה שרוצים. מכיוון שהדגש הוא על העובדה שחיים רק פעם אחת ככל שיודעים, אנשים נוטים להעריך יותר את כל הרגעים הנוכחיים.

זה אומר לשמר חוויות ופחות כספים, ולצד עבודה חכמה עם כל מה שיש עכשיו, יוצאים לדרך עם בגד יפה, חיוך מבריק ורכב שאיתו גם נראים טוב וגם נהנים להיזכר בו ברגע בו את אותו הזיכרון של יום החתונה מעלים…

הולכים לישון לפי ההלכה

אצל היהודים יש הרבה מאוד נושאים שבהם הטיול הוא שונה מכל דת אחרת, ואחד מן הדברים הללו כולל את הזמן שבו אישה נחשבת לטמאה ונמצאת בזמן של נידה. עבור המקפידים במיוחד ישנה הפרדה מוחלטת בין האישה לגבר עד שאר האישה עוברת טבילה, ודבר זה כולל שינה בחדרים נפרדים או מעבר אל מיטה אחרת באותו החלל.

איך עושים את זה הכי נוח לשני בני זוג שהולכים לישון במיטה אחת בדרך כלל? לא חייבים עוד חדר שינה נוסף, אלא פשוט בחירה של מיטה יהודית שבה יש שני חלקים שיכולים להיות נפרדים ומצוותים מחדש לחלק אחד של מיטה יחידה בשעה בה הנידה הסתיימה.

חנויות רהיטים רבות כבר מציעות מיטה יהודית במבצע עם מספר רחב של דגמים יפים שהולמים עיצוב מודרני, קלאסי ואפילו כפרי, כך שאם זה עניין של טעם אישי אין כל בעיה לשמור על ההלכה וגם לשמור על עיצוב נהדר של חדר השינה…איזו מיטה בוחרים? כאן כבר חושבים על התקציב, הגודל וכל השאר…

מלבישים את המשרד

משרד הוא המקום הזה שאליו צריכים להגיע בכל יום מחדש. יש אנשים שיותר כיף להם להגיע לעבודה ויש אנשים שפשוט מגיעים לעבוד. איך יכולים לתרום לתחושה של מקום עבודה נעים? לפי העיצוב של החלל שבו כולם נמצאים. משרד נעים הוא כזה שבו יש את כל מה שצריכים מבחינת הציוד, כמו שולחן עבודה, מחשב וכסא אורטופדי . מה מעבר לכך?

הכל. זה כדאי להציב עציץ ירוק או פרחוני, זה נחמד לראות אפילו תמונה על הקיר. זה כדאי להציב וילון בצמוד לחלונות שנמצאים בחדר, וכאן הבחירה של וילונות למשרד יכולה להיות מאתגרת במיוחד. מדוע? כי המבחר שקיים היום הוא מאוד נרחב, והוא מותאם אל העידן הצרכני שמאוד בולט עכשיו.

וילון מסתיר את השמש ויוצר אווירה יותר מתאימה למקום של עבודה, וילון מבטל היסחי דעת מבחוץ ומדגיש את הנושא של העבודה. הוא יכול גם להעצים את התחושה שאותה יוצרים מבחינת העיצוב הנבחר, לפי בחירת הצבע וצורת הפתיחה והסגירה. האם שמתם לב איזה סוג של וילון נמצא אצלכם במשרד?