ארכיון חודשי: אפריל 2020

חוזרים אל משרד נקי

הרבה מאוד משרדים בזמן הזה של הבידוד בשל נגיף הקורונה נותרים ריקים מאדם ממש כאילו הם נטושים. יש הרבה מאוד עסקים שאינם נחשבים בתור חיוניים למשק, ובהם יש אפילו יותר מידי אנשים שגורמים להתקהלות שעוברת אל הנהלים החדשים. מה הפתרון? מוציאים את העובדים אל חופשה ללא תשלום עד אשר הממשלה תורה להחזיר את המשק אט אט למתכונת "רגילה".

לא מעטים מן המשרדים הללו יצברו להם במשך כל הזמן הזה אבק וריח של מחנק, ודבר זה אומר כי כדאי להתכונן עם הזמנת חברת ניקיון משרדים בתל אביב על מנת שזו תוכל לאוורר את החדרים השונים של המשרד ולהעביר ניקיון שיחזיר ריחות של ניקיון ולהעלים את האבק שמצטבר לו על כל פינה ופינה.

ניקיון הוא דבר חשוב ומאוד בסיסי בכל סוג של מקום עבודה, וזה אומר כי בהחלט כדאי להתחיל ולהתכונן לקראת היום שבו תהיה חזרה אל השגרה, גם אם היא תהיה עדיין שונה ותתרחש בצורה מבוקרת והדרגתית ולא בבת אחת.

חג פסח בצבעי אביב

בחג האביב הזה הרבה מאוד אנשים הולכים לחגוג בצורה שונה. מכיוון שניקיון סדר והתחדשות בעונה הזו הם דברים שמרגישים מן ההכרח, זה לא אומר כי צריכים לוותר עליהם, אלא פשוט לעשות אותם בצורה אחרת מכל מה שרגילים אליו עד עכשיו. ואולי כל זה לטובה.

אולי הפעם עדיף שלא לרכוש מדפים שונים, ולא להחליף את הסט של הגינה, אלא פשוט לרכוש סט של צבעים למתכות לפי הגוון המבוקש, ואיתם לעבור שלב שלב לפי ההוראות שעל המארז עד אשר הצבע מתייבש ואת הרהיטים ניתן להניח מחדש במקום המיועד שלהם.

זה גם חסכוני בכסף, זה גם עוזר להעביר את הזמן הפנוי לכל מי שנמצא בבית, זו גם פעילות שניתן לבצע עם ילדים גדולים וגם שומרים על הסביבה על ידי כך שמבצעים שימוש חוזר בכל מה שקיים ולא משליכים את כל אחד מאלו אל הפח. בחג הזה לומדים להעריך את כל מה שכבר נוכח, ולקשט ולחדש את הבית מבלי להוציא כסף שאין כל כך…

אוכלים גורמה כשר

ארוחת שף אינה חייבת להיות כזו שבה יש רק מרכיבים שמתנגשים עם כל מה שהיהדות מציבה בפני כל יהודי שומרת מסורת ומעלה מכך. אוכל ששף מכין לא חייב להיות כזה שבו יש עירוב בין חלבי לבשרי, וזה בהחלט לא חייב להיות אוכל שכולל כל מיני חלקים של חזיר ומיני שרצים.

היום כבר ניתן לראות יותר שפים שמגישים אוכל ברמה מובחרת עם כל הרכיבים הכי טריים וטעימים שאפשר, ועדיין האוכל הזה יהיה כשר לגמרי וטעים למדי. אוכל שמכין שף פרטי כשר הוא כזה שממש לא חייב להיות פחות מכל מנה אחרת לא כשרה, ורק צריכים לדעת לבחור את השף עבור הארוחה החגיגית שאותה מתכננים כדי ליהנות מעולם מיוחד של אוכל גורמה.

יש כאלה שמזמינים שף עבור ארוחה חגיגית במיוחד כמו חגיגה של ברית מילה, ויש אחרים אשר רגילים כי שף יגיע אליהם לבית להכנה של ארוחה טעימה כי זה הסטנדרט שאליו הם מורגלים, והם לא ממש מסוג האנשים שפעילים באזור הזה של המטבח…