ארכיון חודשי: מאי 2020

צובעים את העולם

כל מוצר מן הפריט הכי גדול ועד לפריט הכי קטן שיש לנו בבית הוא כזה שבין כל היתר עבר תהליך של צביעה. עבור הצרכן המודרני זה די ברור מראש כי כל מוצר שאותו הוא רוכש צריך להגיע עם האפשרות של בחירת הצבע, ולא רק בחירה לפי דגם ומפרט, ומכאן והלאה התעשייה של הצבעים החלה ליצור שלל שלם של צבעים שמיועדים לא רק לפי החומר שאותו צריכים לצבוע, אלא גם עבור המגוון שמקדם עוד יותר את המכירה ואת אפשרות הבחירה.

יש צבעים שאיתם צובעים ציוד תקשורת, כאשר צבעים לציוד תקשורת כבר לא מגיעים אך ורק בשחור, אדום, צהוב ולבן, אלא גם בצבעים נוספים, שאותם ניתן לראות היטב מתעדכנים לפי הטרנדים ורוח התקופה שבה אנחנו נמצאים עכשיו. רוצים כבל טעינה בצבע זהב? גם את זה ניתן להשיג בצורה די פשוטה.

כל זה קורה כי צבע הוא הרבה יותר מגוון נוסף, אלא דרך שבה מחברים בין אנשים למוצרים ובין הצורך של הצבע להיות הכי רלבנטי והכי נכון עבור המוצר שאותו אנשים פרטיים וגם בעלי עסקים רוכשים.

בוחרים מזרון נכון

מה כבר חשוב לדעת כאשר מחליטים כי הגיע הרגע שבו רוצים לרכוש מזרון חדש? שיש הרבה מאוד חברות שמוכרות מזרונים, כשחלק מאלה מציעות את הדגמים השונים למכירה באתרים מסחריים, אונליין. דבר זה אומר כי לא ממש חייבים להגיע אל אולם תצוגה, אלא להסתפק בתיאור של המזרון כדי להחליט מה קונים.

אז, מה באמת קונים? באופן די ברור יש את האנשים שמחפשים אחר מזרון רך ומפנק ואחרים שאוהבים מאוד מזרונים הרבה יותר קשיחים. בין אלה יש קשיח למחצה, שמשלב את שני העולמות באופן מאוד נעים. לצד הרמה של הקשיחות יש את החומר שממנו מזרונים עשויים.

זה לא משנה אם מדובר ברכישה של מזרון במבצע או מזרון במחיר מלא, חייבים להכיר ולהבין את החומרים הללו. מזרון יכול להיות עשוי לטקס, ויסקו, ספוג על סוגיו השונים(כחול, לבן והשאר) וקפיצים. זה חשוב מאוד להבין כי המזרון הזה צריך להגיע עם אחריות ועם ממליצים על החברה שממנה רוכשים. איזה חומר בוחרים? כדאי להכיר באופן ישיר לפני שמחליטים.