ארכיון חודשי: יוני 2020

מי מכיר את העסק שלכם

אחת הבעיות העיקריות של עסק היא שלא כל קהל היעד שלהם בהכרח מודעים לעובדה שהם בכלל קיימים. וזה חבל. גם עבור הלקוח שיש לו מבחר הרבה יותר מגוון שהוא אינו מודע אליו, וגם עבור בעל העסק עצמו שלא מקבל יותר פניות של לקוחות פוטנציאליים והופך יותר פניות שכאלה לעסקאות שמגדילות את הרווח בכל יום, בכל חודש ובכל שנה.

איך מודיעים ללקוחות שאתם קיימים? אחת מן הדרכים האפקטיביות נעשית על ידי הפצת פליירים פשוטה אך מתוחכמת, שכוללת גם פליירים שמעוצבים בצורה שלוכדת את תשומת לב הלקוח וגם מועברת בנקודות אסטרטגיות שמובילות אל אחוז מכירה גבוה.

עצם העובדה שמחלקים את העלונים הללו בפני קהל לקוחות גבוה ושכל זה מתבצע בעלות יחסית נמוכה, הופכים את הבחירה הזו למשהו שמסייע להפיץ את המידע השיווקי על גבי רשת כמה שיותר רחבה, ולהביא את העסק למלוא הפוטנציאל שבו, עם כמה שיותר לקוחות שמגיעים אליו. זה לא פוסל את הצורך בנוכחות דיגיטלית, אלא משלים את הנוכחות למלאה.

מקשטים את חדר הילדים

הרבה מאוד הורים מאוד היו רוצים להפוך את חדר הילדים של הילדים שלהם למשהו הרבה יותר צבעוני, לחדר שנראה מאוד ברור כ הוא משמש עבור ילדים. בסופו של דבר הרוב המכריע משאיר את קירות החדר עירומים מצבעים, למעט קישוט של מדבקה או כמה תמונות שהם בוחרים כדי ליצור מראה יותר ילדותי ומתאים.

למעשה, יצירה של חדר ילדים ססגוני ומעוצב לא מצריכה דבר מלבד בחירה של האלמנטים הנכונים, ודבר זה כולל בחירה נכונה של צבעים לחדרי ילדים שמגיעים במבחר שם של גוונים ותתי גוונים. צבע יכול להיות מאוד בהיר עד כדי נגיעה, וצבע יכול להיות הדבר הזה שהופך את החדר להיות יותר ייחודי משאר החדרים.

כי זה לגמרי לא מספיק לבחור את הריהוט הכי יפה וכמה מצעי מיטה יפים, כדי שחדר של ילד או ילדה יהיה מעניין וחלומי, כדאי להשקיע קצת יותר מאמץ, ולבחור כמה צבעים שיהיו בולטים לא רק בחפצים, אלא גם על גבי הקירות שממשיכים ומחזקים את הרעיון המרכזי.