ארכיון חודשי: דצמבר 2020

איך מנקים את המשרד

אין כמו לחזור אל משרד נקי ואת היום להתחיל בתוך משרד שבו החלל לא רק נראה נפלא, אלא גם מבריק ומריח מניקיון מכל עבר ובכל מקום שבו עובד או לקוח נמצא. אבל, איך שומרים על הניקיון הזה לאורכו של יום שלם בהצלחה? הדבר מתחיל מהפעולות שאותן מבצעים העובדים באותו חלל, ששומרים על הסדר והניקיון ועושים כל שביכולתם כדי לא לתרום ללכלוך שבאופן טבעי נוצר, כמו אבק.

הדבר השני הוא עבודה של ניקיון משרדים במרכז שנעשית על ידי צוות ניקיון מיומן. צוות של ניקיון מגיע כל יום בשעה נקובה, כאשר את החומרים של הניקיון הוא מביא עימו או שאלה נמצאים בארון ייעודי לכלי הניקיון כולם. זה אומר שברור לצוות הזה אלו סוגים של פעולות של ניקיון הם צריכים לבצע בכל יום של עבודה שכזה, וכשהכל ברור, אין מקום לטעויות ולאי הבנה בעניין.

המשרד שבו אתם עובדים לא נקי ממש? כדאי לחשוב על מעבר אל חברת ניקיון אחרת, או לעבור מחדש על ההסכם עם החברה הקיימת ולא להתפשר על ניקיון החלל.

שומרים על הרצפה מוגנת

מן הרגע בו התחילו ליישם בתעשייה חומר ייעודי עבור ציפוי של רצפות מסוג בטון, מעולם הנסיעה על המשטח מן הסוג הזה לא הייתה יותר נוחה, והתחזוקה של מקומות שעברו ציפוי של הרצפה לא הייתה יותר פשוטה ופחות תכופה.

מה עושה למעשה ציפוי רצפות בצורה כל כך טובה עבור הרצפה? לא מעט. החומר יכול להיות דוחה אבק, כזה שמגיע אל פעולת ייבוש בצורה מאוד מהירה- דבר שמביא אל יתרון גדול במקום שפעיל במשך כל או רוב שעות היממה, הציפוי מספק סוג של הגנה עמידה בפני כימיקלים ותנועה גבוהה בצורה טובה וכן יוצר סוג של צביעה בגוונים שיוצרים סימון נוח להבנה לכל מי שנמצא באותה סביבה.

כל היתרונות הגדולים הללו הפכו את הרצפות של מפעלים וחניונים ושאר מקומות רלבנטיים להיות צבעוניים ומבריקים יותר מאי פעם, עם סוגים שונים של ציפויים ששמים את הדגש לפי סוג השימוש והחשיפה, ומה שמתקבל הוא ציפוי בעל רמת יעילות גבוהה ודרישה גבוהה גם כן באופן ברור מאליו…

בית מושקע עם גדר יפה

הגדר היא חלק שמקיף את הבית. זה חלק שלמעשה מגדיר את המראה של הבית עוד טרם נכנסים אליו. ברגע בו רואים דירה מושקעת ויפה, זה יהיה די ברור מאליו כי כל מה שנמצא מסביב לה יהיה מושקע בצורה שווה. ולהפך, חצר שסובבת את הבית ונראית מאוד מעוצבת ונקייה, תראה על מה שמצפים לראות טרם שנכנסים אל תוככי הבית ומבינים איך נראה מבפנים החלל.

זה מה שמביא אנשים להשקיע גם בסובב את ביתם ולא רק בבית עצמו, ולבחור היטב את הצמחיה, את הריצוף ואת הגדר עצמה. מידי פעם בפעם יהיה הצורך לבצע צביעת גדר מחדש, מכיוון שהגדר היא כזו שנמצאת באזור הפתוח, כזה חשוף אל כל מיני סוגים של מזיקים ואל מזג האוויר שמשאיר את החותם שלו פעם אחר פעם עליה גם.

את החידוש של הגדר ניתן לבצע בצורה פשוטה, על ידי בחירה של צבע שמתאים אל סוג החומר ממנו עשויה הגדר, וכך ניתן להחזיר את המראה המושקע ולשמר אותו עוד הלאה, ככל שנדרש.

ישנים טוב בלילה

איך אתם ישנים בלילה? שוב אחד הילדים התעורר ורצה להיכנס אל המיטה? שוב המחשבות לגבי כל מה שצריכים להספיק מחר מטרידה ומונעת שינה טובה? לפחות מי שדאג לרכוש לעצמו מיטה זוגית רחבת מידות ונעימה יכול להתנחם בעובדה כי המיטה הזו היא מאוד נוחה, ובה ניתן להירדם בקלות, לא משנה מה קרה.

רוצים ללכת לישון בשקט מבלי לחשוב על כמה שהמיטה הזו עלתה? אל תתמקדו אך ורק בכל אותן חנויות רהיטים שמוכרות שם נרדף ליוקרה. המפעלים הכי טובים בכל רחבי העולם מייצרים את המוצרים שלהם לא רק לאותם המותגים, אלא גם לחברות אחרות שמקבלות באותה המידה את אותו הייצור האיכותי והטוב.

דבר זה אומר כי יכולים לרכוש מיטה זוגית במבצע מבלי להשקיע כל כך הרבה כסף, לקבל מיטה נוחה ואיכותית שבה ניתן ללכת לישון ברגע בו הגוף מרגיש את הנוחיות הגבוהה, ולא להיכנס אל הוצאה כספית שהיא יותר מידי גבוהה, גם אם היא מחולקת להמון תשלומים שיסתיימו הרבה מעבר לחלוף של שנה.