ארכיון חודשי: פברואר 2021

קונים קלנועית עכשיו

לאחר שהימים של נסיעה ברכב פרטי חלפו להם מזמן, זה הזמן לעבור אל כלי נסיעה אחר, שכבר נמצא יותר מעשור בארץ, עם שימוש שהולך וגדל לו בכל שנה מחדש. באיזה כלי נסיעה מדובר? בקלנועית, שהיא גם כלי חשמלי שלא מצריך דלק, וגם כזה שלא מחייב הוצאות קנייה ותחזוקה דבר שמתאים לאוכלוסייה שאין לה הכנסה גבוהה להוציא בכל חודש וחודש מידי שנה.

איך יכולים להוזיל את העלות של הקלנועית עוד יותר מהמחיר של קלנועית חדשה? פשוט, לחפש אחר קלנועית למכירה במצב משומש. ממש כמו בשוק של הרכבים הפרטיים, יש רשימה די נאה של קלנועיות שמחכות לקונה, לאחר שהשימוש בהן כבר תם, עם סיבות שונות שבגינן אותן קלנועיות הועברו למכירה מחדש.

דבר זה מאפשר לקנות קלנועית בהבדל של כמה אלפי שקלים, וכמה אלפי שקלים הם בהחלט סיבה טובה לחיסכון במחיר שכזה, דבר שמאפשר שימוש בכסף הזה למטרה לא פחות חשובה כמו הוצאות המחיה שכוללות אלפי שקלים בכל חודש בצורה הרבה יותר מרווחת ונוחה.

מניקיון בסיסי עד ניקיון יסודי

משרד הוא כזה שמשמש לצרכי עבודה. אליו מגיע צוות העבדים בכל יום מחדש על מנת לבצע את רשימת המשימות שלהם, ובין כל היתר יש גם צוות חיצוני שמגיע אל המקום על מנת לספק להם ולכל מי שנכנס אל המתחם סביבת עבודה מסודרת ונקייה.

יש להבדיל בין פעולת ניקיון משרדים בתל אביב הבסיסית שאותה מבצעים אפילו כאשר המשרד פתוח לעסקים, שאלו הן פעולות שכוללות שטיפה של הרצפה וניקיון של הפחים שנמצאים בכל החלל, לבין פעולה יסודית יותר של ניקיון שכוללת כבר ניקיון יסודי של כל מה שנמצא במתחם כולל אבק ושטיפת רצפה.

הפעולה השנייה היא פעולת ניקיון יסודי אשר מחייבת שהמקום יהיה נקי מכל אדם, כדי שצוות הניקיון עצמו יוכל לעבור על פני כל מה שנמצא שם החל מהרהיטים, החלונות, המטבח והרצפה. ישנם משרדים בתל אביב שיצרכו רק את הניקיון היסודי בכל יום, וישנם משרדים שבהם הפעילות היא רבה ולכן הם ידרשו מחברת הניקיון ניקיון יסודי לצד ניקיון בסיסי בכל יום על מנת ליצור סביבה נקייה דיה.

חלומות מתוקים בעלות נוחה

עד כמה נוח לכם ללכת לישון על המזרון שיש לכם בבית? הרשימה של הקניות לקראת בית חדש במקרים לא מעטים כוללת גם קנייה של חדר שינה חדש, כולל מזרון חדש ונוח שיהיה מתאים לאותו בסיס מיטה נבחר. השאלה היא לא רק אלו מזרונים מומלצים קיימים לרכישה, אלא מה מתוך הרשימה הנאה הזו יגיע גם עם תג מחיר שלא מיקר במאוד את העסקה.

למרבה השמחה בעולם של צרכנים שמחפשים אחר הרכישה הכי נכונה עבורם, יש רשימה ארוכה מאוד של יצרנים שכוללים מפעלי ייצור רבים בארץ ומחוצה לה. ישנם מזרונים מומלצים שמגיעים עם תג מחיר ממוצע ואף פחות מכך, עם חברות חדשות שמגיעות להימכר בישראל בכל שנה מחדש.

דבר זה מאפשר לכל אדם למצוא מזרון נוח מכל בחינה, ולהתלבט לשם שינוי לגבי רמת הנוחות בשעת השכיבה עליו, ולא לבצע את הסינון רק בגלל שהעלות היא לגמרי אינה סבירה…כי מזרון לכל אדם עם חומרים איכותיים הם בהחלט דבר שלא צריך להיחשב בתור דבר בלתי מושג.

הולכים לישון ביחד ולבד

ככל שמתבגרים מבינים כי כל מה שיכול להיראות בתור מוזר בגיל צעיר, הופך להיות הרבה יותר ריאלי ואולי אפילו פרגמטי יותר מלנסות ולהתאים למקום שפשוט לא נוח ורק מזיק במקום להועיל. דבר זה נכון גם לגבי המקום הזה שאליו פורשים לישון בכל תום של יום מחדש.

זה המקום שאליו עוברים על מנת לנוח ולהירגע, ובו לא תמיד זה נכון להיות עם בן או בת הזוג בכל לילה ולילה בהכרח. מדוע? כי ישנם ימים שבהם מעדיפים להיות לבד, וישנם ימים שבהם לפי ההלכה היהודית חייבים לישון בנפרד לפי כללי הטהרה. דבר זה מצריך התקנה של מיטה יהודית שנראית כמו מיטה זוגית לכל דבר, ושהופכת למיטת יחיד כפולה שבה כל אחד יכול לישון מבלי להפר את הכללים בכל חודש כנדרש.

זה לא עולה יותר ממיטה מודרנית ואיכותית, ויש אפילו דגמים שמתאימים לפי הטעם האישי של כל איש ואישה. ככה זה יותא שלפעמים הולכים לישון ביחד, ויש ימים שבהם הולכים באותו החדר, אך לבד.