קידום אתרים אורגני בגוגל – 5 כלליים בסיסיים

  1. הכלל הראשון עוסק בהתנהגות נאותה, כבדו את מנוע החיפוש, את הכלים אותם הוא מעניק לכם ואת תקנות הדירוג אותן חברת גוגל קובעת. כאשר האתר שלכם אינו מדורג במיקום המבוקש עליכם לפעול לקידום האתר תוך שימוש בשיטות קידום מקצועיות והגונות. על כל ניסיון לקדם את האתר בדרכים לא מקובלות על חברת גוגל אתם עלולים לשלם מחיר כבד.
  2. קידום אתרים אורגני בגוגל יש לבסס על שימוש בתוכן כתוב איכותי ומקורי, תוכן המעניק לגולשים ערך מוסף. כבדו את הגולשים ופעלו לבניית אתרים המעניקים להם חווית גלישה יעילה, נעימה ונגישה.
  3. התייעצות עם אנשי מקצוע חשובה להשגת תוצאות, חשוב לזכור כי קידום אתרים אורגני בגוגל הוא מקצוע לכל דבר. בכדי להגיע להישגים מרשימים בשוק הישראלי התחרותי או בשוק הבינלאומי אתם זקוקים לחברת קידום מקצועית, אחראית ויסודית.
  4. אל תחששו לעשות שימוש בכלים מגוונים לקידום האתר שלכם, שלבו בו סרטוני וידאו, תמונות, טפסים לאיסוף פרטים, אנימציה, פורום, בלוגים ופעילות ברשתות החברתיות.
  5. המשיכו לפעול ללא הרף, מלאכת קידום אתרים אורגני בגוגל אינה מסתיימת לעולם, יש להמשיך ולתחזק את פעילויות הקידום גם כאשר כבר השגתם את המיקום המבוקש בתוצאות החיפוש.